Bardiani-CSF

Nicola Ruffoni (Bardiani – CSF) był najszybszy na trasie Gran Premio Bruno Beghelli.

Ponad 196 kilometrów wokół Monteveglio, 10 rund z podjazdem pod Zappolino – tak wyglądała dziś trasa Gran Premio Bruno Beghelli. Do rywalizacji przystąpiło 25 drużyn, a wśród nich CCC Sprandi Polkowice, a także Przemysław Niemiec w koszulce Lampre – Merida.

gran-premio-bruno-beghelli-2016

W ucieczkę dnia zabrali się: Christian Eiking (Fdj), Yuma Koishi (Nippo-Vini Fantini), Diego Rubio (Caja Rural – Seguros Rga), Alberto Nardin (Androni-Sidermec), Artur Ershov (Gazprom – Rusvelo), Thierry Hupond (Delko Marseille Provence Ktm) i Andrea Ruscetta (GM Europa Ovini). Dość szybko z rywalizacji wycofał się jeden z faworytów – Mark Cavendish (Dimension Data). Harcownicy osiągnęli maksymalnie około cztery minuty przewagi.

Peleton skasował ucieczkę na 30. kilometrów przed metą. W pierwszej grupie kręciło około 40 zawodników i to oni między sobą rozegrali walkę o zwycięstwo.

Najszybszy okazał się Nicola Ruffoni (Bardiani – CSF), który na kresce pokonał samego Filippo Pozzato (Wilier – Southeast). Podium uzupełnił Jens Keukeleire (Orica-BikeExchange).

1 5 ITA19901214 RUFFONI Nicola BAR BARDIANI CSF 4:25:21
2 147 ITA19810910 POZZATO Filippo WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST st
3 94 BEL19881123 KEUKELEIRE Jens OBE ORICA-BIKEEXCHANGE st
4 1 ITA19900517 COLBRELLI Sonny BAR BARDIANI CSF st
5 105 ITA19940912 CONSONNI Simone ITA NAZIONALE ITALIA st
6 102 ITA19870814 GUARNIERI Jacopo ITA NAZIONALE ITALIA st
7 245 ITA19810131 NAPOLITANO Danilo WGG WANTY – GROUPE GOBERT st
8 46 ITA19900508 SBARAGLI Kristian DDD TEAM DIMENSION DATA st
9 95 DEN19930116 NIELSEN Magnus Cort OBE ORICA-BIKEEXCHANGE st
10 174 ITA19840801 GAVAZZI Francesco AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC st
11 16 DEN19840831 BRESCHEL Matti CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
12 72 LUX19860903 DRUCKER Jean-Pierre BMC BMC RACING TEAM st
13 133 ROU19920904 GROSU Eduard Michael NIP NIPPO – VINI FANTINI st
14 146 ITA19851014 BELLETTI Manuel WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST st
15 64 KAZ19910314 KAMYSHEV Arman AST ASTANA PRO TEAM a 2″
16 134 SLO19850813 BOLE Grega NIP NIPPO – VINI FANTINI st
17 165 BEL19900205 SPRENGERS Thomas TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISEst
18 243 BEL19920131 MEURISSE Xandro WGG WANTY – GROUPE GOBERT st
19 226 POL19860912 PATERSKI Maciej CCC CCC SPRANDI POLKOWICE st
20 8 ITA19951202 VELASCO Simone BAR BARDIANI CSF st
21 23 ITA19930829 MOSCA Jacopo TFS TREK SEGAFREDO st
22 122 FRA19871202 EDET Nicolas COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS st
23 6 ITA19921010 SIMION Paolo BAR BARDIANI CSF st
24 148 ALB19900404 ZHUPA Eugert WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST st
25 166 BEL19820709 VAN HECKE Preben TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISEa 5″
26 35 FRA19830622 ROY Jérémy FDJ FDJ st
27 188 RUS19870610 SOLOMENNIKOV Andrei GAZ GASPROM RUSVELO st
28 246 FRA19930609 MARTIN Guillaume WGG WANTY – GROUPE GOBERT st
29 178 COL19870321 TORRES AGUDELO Rodolfo Andres AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC st
30 22 LUX19840719 DIDIER Laurent TFS TREK SEGAFREDO st
31 62 KAZ19910610 BIZHIGITOV Zhandos AST ASTANA PRO TEAM a 13″
32 224 POL19900224 OWSIAN Lukasz CCC CCC SPRANDI POLKOWICE st
33 4 ITA19911026 MAESTRI Mirco BAR BARDIANI CSF a 16″
34 142 ITA19871220 BUSATO Matteo WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST a 37″
35 2 ITA19900304 BARBIN Enrico BAR BARDIANI CSF st
36 93 AUS19920813 HOWSON Damien OBE ORICA-BIKEEXCHANGE a 46″
37 91 COL19900117 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban OBE ORICA-BIKEEXCHANGE a 1′ 21″
38 156 ESP19880730 MADRAZO RUIZ Angel CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA a 3′ 11″
39 116 FRA19951017 COSNEFROY Benoit ALM AG2R LA MONDIALE a 3′ 28″
40 231 RUS19901126 BALYKIN Ivan GME GM EUROPA OVINI st
41 167 BEL19940715 VERGAERDE Otto TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISEst
42 152 ESP19930921 BENITO DIEZ Miguel Angel CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA st
43 237 ITA19960926 ROTONDI Matteo GME GM EUROPA OVINI st
44 78 GER19931207 ZABEL Rick BMC BMC RACING TEAM st
45 233 ITA19930925 DI SANTE Antonio GME GM EUROPA OVINI st
46 71 GER19830630 BURGHARDT Marcus BMC BMC RACING TEAM st
47 36 SUI19890528 REICHENBACH Sébastien FDJ FDJ st
48 77 BEL19931220 VLIEGEN Loic BMC BMC RACING TEAM st
49 51 ITA19890715 ULISSI Diego LAM LAMPRE – MERIDA st
50 34 SUI19830130 MORABITO Steve FDJ FDJ st
51 111 FRA19860317 CHEREL Mikael ALM AG2R LA MONDIALE st
52 181 RUS19891122 BOEV Igor GAZ GASPROM RUSVELO st
53 213 FRA19920709 CAM Maxime FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT st
54 228 ESP19860622 DE LA PARTE Víctor CCC CCC SPRANDI POLKOWICE st
55 47 RSA19940813 GIBBONS Ryan DDD TEAM DIMENSION DATA st
56 117 FRA19960518 ROCHAS Rémy ALM AG2R LA MONDIALE st
57 184 RUS19900814 MAIKIN Roman GAZ GASPROM RUSVELO st
58 151 ESP19910429 BARBERO CUESTA Carlos CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA st
59 57 SLO19920506 POLANC Jan LAM LAMPRE – MERIDA st
60 227 ITA19870117 PONZI Simone CCC CCC SPRANDI POLKOWICE st
61 54 ITA19800809 MORI Manuele LAM LAMPRE – MERIDA st
62 164 BEL19890127 SALOMEIN Jarl TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISEst
63 145 BRA19871020 ANDRIATO Rafael WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST st
64 191 FRA19850731 DI GREGORIO Rémy DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM st
65 177 ROU19881229 TVETCOV Serghei AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC st
66 32 FRA19910722 ELISSONDE Kenny FDJ FDJ st
67 56 ITA19930504 PETILLI Simone LAM LAMPRE – MERIDA st
68 197 FRA19910401 COMBAUD Romain DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM st
69 193 FRA19800410 DUQUE Leonardo Fabio DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM st
70 14 NOR19930504 SKJERPING Kristoffer CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
71 17 CAN19861012 WOODS Michael CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
72 217 DEN19840905 SÖRENSEN Chris Anker FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT st
73 12 SLO19861125 KOREN Kristijan CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
74 97 ESP19821110 TXURRUKA Amets OBE ORICA-BIKEEXCHANGE st
75 202 GER19940708 BAUHAUS Phil BOA BORA – ARGON 20 st
76 58 ITA19940901 TROIA Oliviero LAM LAMPRE – MERIDA st
77 171 ITA19780115 PELLIZOTTI Franco AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMECa 3′ 34″
78 198 FRA19920106 PACHER Quentin DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM st
79 48 RSA19870213 VENTER Jacobus Johannes DDD TEAM DIMENSION DATA st
80 168 BEL19920915 WALLAYS Jens TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISEst
81 161 BEL19920120 DE TIER Floris TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISEst
82 96 ESP19800229 PLAZA MOLINA Ruben OBE ORICA-BIKEEXCHANGE st
83 204 AUS19870927 DEMPSTER Zakkari BOA BORA – ARGON 24 st
84 218 ARG19910613 SEPULVEDA Eduardo FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT st
85 115 ITA19821130 POZZOVIVO Domenico ALM AG2R LA MONDIALE st
86 45 RSA19921121 DOUGALL Nick DDD TEAM DIMENSION DATA st
87 241 ITA19820322 GASPAROTTO Enrico WGG WANTY – GROUPE GOBERT st
88 81 ESP19920708 ARCAS PENA Jorge MOV MOVISTAR TEAM st
89 24 ESP19770401 ZUBELDIA AGIRRE Haimar TFS TREK SEGAFREDO st
90 83 ESP19881230 LOBATO DEL VALLE Juan Jose MOV MOVISTAR TEAM st
91 154 URU19850603 FERRARI BARCELO Fabricio CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA st
92 82 CRC19860829 AMADOR BIKKAZAKOVA AndreyMOV MOVISTAR TEAM st
93 75 FRA19820202 MOINARD Amaël BMC BMC RACING TEAM st
94 194 FRA19850601 EL FARES Julien DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM st
95 127 FRA19890917 MOLARD Rudy COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS st
96 214 FRA19890501 FONSECA Armindo FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT st
97 25 FRA19920317 BERNARD Julien TFS TREK SEGAFREDO st
98 176 ITA19900430 NARDIN Alberto AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC st
99 114 ITA19840106 MONTAGUTI Matteo ALM AG2R LA MONDIALE st
100 123 FRA19880824 HARDY Romain COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS st
101 128 FRA19870406 ROSSETTO Stéphane COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS st
102 124 FRA19860116 JEANNESSON Arnold COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS st
103 121 FRA19930710 SENECHAL Florian COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS st
104 107 ITA19940921 BALLERINI Davide ITA NAZIONALE ITALIA st
105 104 ITA19960725 GANNA Filippo ITA NAZIONALE ITALIA st
106 11 ITA19840716 MARANGONI Alan CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
107 67 KAZ19910828 FOMINYKH Daniil AST ASTANA PRO TEAM st
108 15 NED19890701 SLAGTER Tom Jelte CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
109 205 ITA19870803 BENEDETTI Cesare BOA BORA – ARGON 21 st
110 118 FRA19870926 GAUTIER Cyril ALM AG2R LA MONDIALE st
111 37 FRA19870418 ROUX Anthony FDJ FDJ a 3′ 43″
112 143 ITA19940430 MARECZKO Jakub WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST a 6′ 44″
113 106 ITA19961112 ALBANESE Vincenzo ITA NAZIONALE ITALIA a 6′ 46″
114 13 ITA19901225 MOSER Moreno CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM st
115 136 ITA19920117 FILOSI Iuri NIP NIPPO – VINI FANTINI st
116 103 ITA19850218 SABATINI Fabio ITA NAZIONALE ITALIA st
117 101 ITA19890207 VIVIANI Elia ITA NAZIONALE ITALIA st
118 195 ESP19860217 FERNANDEZ CRUZ Delio DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM st
119 87 ECU19930529 CARAPAZ Richard MOV MOVISTAR TEAM st
120 201 NZL19890202 ARCHBOLD Shane BOA BORA – ARGON 18 a 6′ 51″
DNF 7 ITA19870311 PIRAZZI Stefano BAR BARDIANI CSF
DNF 18 ITA19921025 FORMOLO Davide CDT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM
DNF 21 ITA19931029 BONIFAZIO Niccolo TFS TREK SEGAFREDO
DNF 26 CAN19801209 HESJEDAL Ryder TFS TREK SEGAFREDO
DNF 28 LUX19800415 SCHLECK Frank TFS TREK SEGAFREDO
DNF 31 NOR19941228 EIKING Odd Christian FDJ FDJ
DNF 33 FRA19930721 MAISON Jérémy FDJ FDJ
DNF 38 FRA19880416 GENIEZ Alexandre FDJ FDJ
DNF 41 GBR19850521 CAVENDISH Mark DDD TEAM DIMENSION DATA
DNF 42 ERI19881110 TEKLEHAIMANOT Daniel DDD TEAM DIMENSION DATA
DNF 43 IRL19850607 BRAMMEIER Matt DDD TEAM DIMENSION DATA
DNF 44 RWA19870102 NIYONSHUTI Adrien DDD TEAM DIMENSION DATA
DNF 52 ITA19901025 CATTANEO Mattia LAM LAMPRE – MERIDA
DNF 53 ITA19930330 CONTI Valerio LAM LAMPRE – MERIDA
DNF 55 POL19800411 NIEMIEC Przemyslaw LAM LAMPRE – MERIDA
DNF 63 COL19940204 LOPEZ MORENO Miguel Angel AST ASTANA PRO TEAM
DNF 65 KAZ19920509 KULIMBETOV Nurbolat AST ASTANA PRO TEAM
DNF 66 KAZ19920328 KOZHATAYEV Bakhtiyar AST ASTANA PRO TEAM
DNF 68 KAZ19861214 ZEITS Andrey AST ASTANA PRO TEAM
DNF 73 USA19940614 EISENHART Taylor BMC BMC RACING TEAM
DNF 74 NED19920503 GERTS Floris BMC BMC RACING TEAM
DNF 76 SVK19850221 VELITS Peter BMC BMC RACING TEAM
DNF 84 COL19891013 BETANCUR GOMEZ Carlos AlbertoMOV MOVISTAR TEAM
DNF 85 ESP19840718 MORENO BAZAN Javier MOV MOVISTAR TEAM
DNF 86 COL19920810 QUINTANA ROJAS Dayer UberneyMOV MOVISTAR TEAM
DNF 92 AUS19861002 DOCKER Mitchell OBE ORICA-BIKEEXCHANGE
DNF 98 GBR19920807 YATES Simon OBE ORICA-BIKEEXCHANGE
DNF 108 ITA19950419 MINALI Riccardo ITA NAZIONALE ITALIA
DNF 112 FRA19801113 DUPONT Hubert ALM AG2R LA MONDIALE
DNF 113 FRA19931012 LATOUR Pierre-Roger ALM AG2R LA MONDIALE
DNF 125 FRA19920923 CHETOUT Loïc COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
DNF 126 FRA19890605 COUSIN Jerome COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
DNF 131 ITA19850307 BISOLTI Alessandro NIP NIPPO – VINI FANTINI
DNF 132 ITA19900305 ZILIOLI Gianfranco NIP NIPPO – VINI FANTINI
DNF 135 ITA19860605 DE NEGRI Pier Paolo NIP NIPPO – VINI FANTINI
DNF 137 JPN19911119 YAMAMOTO Genki NIP NIPPO – VINI FANTINI
DNF 138 JPN19930915 KOISHI Yuma NIP NIPPO – VINI FANTINI
DNF 141 COL19960425 MARTÍNEZ Daniel WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST
DNF 144 VEN19930419 GODOY Yonder WIL WILIER TRIESTINA – SOUTHEAST
DNF 153 ESP19900225 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF 155 ESP19910104 MOLINA Antonio CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF 157 ESP19910613 RUBIO Diego CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF 158 ESP19931106 SAEZ BENITO Hector CJR CAJA RURAL-SEGUROS RGA
DNF 162 BEL19890321 DECLERCQ Tim TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
DNF 172 COL19970113 BERNAL GOMEZ Egan Arley AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC
DNF 173 ITA19850330 FRAPPORTI Marco AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC
DNF 175 ITA19840612 BANDIERA Marco AND ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC
DNF 182 RUS19900307 ERSHOV Artur GAZ GASPROM RUSVELO
DNF 183 RUS19930630 EVTUSHENKO Alexander GAZ GASPROM RUSVELO
DNF 185 RUS19860711 OVECHKIN Artem GAZ GASPROM RUSVELO
DNF 186 RUS19920210 SVESHNIKOV Kirill GAZ GASPROM RUSVELO
DNF 187 RUS19920108 SHALUNOV Evgeny GAZ GASPROM RUSVELO
DNF 192 ARG19890707 DIAZ Daniel DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM
DNF 196 FRA19841110 HUPOND Thierry DMP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM
DNF 206 AUT19920110 PÖSTLBERGER Lukas BOA BORA – ARGON 33
DNF 207 GER19910107 SCHWARZMANN Michael BOA BORA – ARGON 35
DNF 208 GER19860326 VOSS Paul BOA BORA – ARGON 38
DNF 211 NOR19900208 BREEN Vegard FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT
DNF 212 FRA19880818 BRUN Frédéric FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT
DNF 215 FRA19950701 GESBERT Elie FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT
DNF 216 FRA19850111 LOUBET Julien FVC FORTUNEO – VITAL CONCEPT
DNF 221 POL19780302 SZMYD Sylwester CCC CCC SPRANDI POLKOWICE
DNF 222 AUT19931223 GROSSCHARTNER Felix CCC CCC SPRANDI POLKOWICE
DNF 223 CZE19910121 HIRT Jan CCC CCC SPRANDI POLKOWICE
DNF 225 BLR19850525 SAMOILAU Branislau CCC CCC SPRANDI POLKOWICE
DNF 232 ITA19970531 MAUTI Rossano GME GM EUROPA OVINI
DNF 234 ITA19890201 FORTIN Filippo GME GM EUROPA OVINI
DNF 235 ITA19960321 BURCHIO Federico GME GM EUROPA OVINI
DNF 236 ESP19901220 MARQUEZ MORENO José AlbertoGME GM EUROPA OVINI
DNF 238 ITA19900117 RUSCETTA Andrea GME GM EUROPA OVINI
DNF 244 BEL19860513 DEGAND Thomas WGG WANTY – GROUPE GOBERT
DNF 247 NED19890411 MINNAARD Marinus Cornelis WGG WANTY – GROUPE GOBERT
DNF 248 GER19880723 THURAU Bjorn WGG WANTY – GROUPE GOBERT
DNS 3 ITA19930830 ANDREETTA Simone BAR BARDIANI CSF
DNS 163 BEL19900815 LIETAER Eliot TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
DNS 203 IRL19901016 BENNETT Sam BOA BORA – ARGON 22

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments