W związku z bardzo dynamicznym rozwojem kolarstwa szosowego i portalu naszosie.pl, poszukujemy sympatyków „szosy”, którzy chcieliby z nami współpracować.

Naszosie.pl to jeden z najchętniej czytanych polskich serwisów piszących o kolarstwie. Naszą pracę doceniają nie tylko Czytelnicy, ale także organizatorzy wyścigów, inne media, a także ci o których piszemy – kolarze.

Od osób, które do nas dołączą oczekujemy zaangażowania, regularnego publikowania wiadomości, znajomości języków obcych i co najważniejsze sprawnego posługiwania się poprawną polszczyzną, zarówno w mowie, jak i piśmie. Mile widziane doświadczenie.

W zamian oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość współtworzenia największego serwisu o kolarstwie szosowym w Polsce, tym samym docieranie do tysięcy czytelników,  akredytacje na wyścigi polskie i zagraniczne.

Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania, prześlij swoją aplikację zawierającą CV na adres: marek.bala@naszosie.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

 

 

 

 

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
Jacek

lubię to