W sobotę, 27 lutego w warszawskiej dzielnicy Stara Miłosna, został otwarty Salon rowerowy Naszosie. W uroczystości wzięło udział wiele osób ze świata kolarskiego.

Choć sklep działa już trzeci sezon, od tego roku postanowiliśmy pójść krok dalej. Zmieniliśmy wygląd, ale nie tylko. Będziemy sklepem partnerskim największego producenta rowerów w Stanach Zjednoczonych, marki Trek.

U nas zaprojektujecie swój rower w ProjectOne – programie tworzenia spersonalizowanych rowerów Trek. Dostosujecie każdy szczegół od kół, po siodełko i pancerze linek, do tego do wyboru macie tysiące kolorów i schematów stylistycznych, od wyjątkowo prostych po ekstrawaganckie.

ProjectOne

Ponadto, w naszym salonie ustawicie idealną pozycję na rowerze, zarówno szosowym, jak i mtb. Trek Precision Fit jest najlepszym sposobem na uzyskanie lepszych osiągów w jeździe na rowerze. Do tego będziecie mogli to zrobić pod czujnym okiem Roberta Radosza, byłego kolarza zawodowego, z 25-letnim stażem w kolarskim peletonie.

PrecisionFit - Salon rowerowy Naszosie Warszawa

W sobotnim otwarciu salonu wzięło udział wiele osób ze świata kolarskiego i nie tylko. Gościem honorowym był Marian Więckowski, trzykrotny zwycięzca Tour de Pologne, który wraz z właścicielami sklepu Markiem Balą i Robertem Radoszem uroczyście przeciął dętkę.

Swoją obecnością zaszczycił nas m.in. Piotr Bieliński, prezes firmy Action, właściciel kolarskiej grupy Verva Activejet Team.

“Fajnie, że powstają takie miejsca jak to. Sklepów rowerowych jest wiele, tu widać że włożono dużo serca. Sklep tworzą ludzie z ogromną pasją, dla których kolarstwo to całe życie. Robert to profesor, fajnie że będzie dzielił się swoją wiedzą, zarówno w dobraniu odpowiedniego roweru, jak i ustawianiu prawidłowej pozycji.”

Piotr Bieliński

Z kolei Agata Lang, z-ca Dyrektora Genralnego Lang Team, powiedziała:

“Gratuluję chłopakom, że stworzyli tak piękne miejsce. Mam nadzieję, że klientów będziecie mieli wielu. Jeśli będą klienci, tym samym więcej osób będzie jeździło na rowerach, zarówno rekreacyjnie, jak i w maratonach.”

Wśród gości, którzy nas odwiedzili byli m.in. dziennikarze Eurosportu Adam Probosz oraz Igor Błachut, organizator PolandBike Maraton Grzegorz Wajs, zwycięzca Wyścigu Dookoła Polski z 1977 roku Lechosław Michalak, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich Adam Sobieraj, a także przedstawiciele Historycznego Towarzystwa Sportowego.

Salon rowerowy Naszosie

Wszystkim którzy byli wczoraj z nami, serdecznie dziękujemy!

Tych którzy jeszcze u nas nie byli, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Pracujemy w godzinach 11-19 w tygodniu oraz od 10 do 15 w soboty.

Nasz profil na Facebooku > tutaj

Galerie zdjęć z otwarcia:

Fot. Piotr Kozłowski > tutaj

Fot. Paweł Bursiak > tutaj

Foto: Paweł Bursiak / Piotr Kozłowski