Redakcja bikeWorld.pl już po raz 12. przygotowała dla internautów obszerne źródło informacji o wszelakim sprzęcie rowerowym. Katalog rowerowy 2016 jest już dostępny on-line!

Publikowany rokrocznie katalog rowerowy (www.katalog.bikeworld.pl) to przede wszystkim bogata baza informacji o produktach rowerowych – znajdziecie tam więc kompletne i aktualne dane o rowerach, grupach osprzętu i częściach, rowerowych akcesoriach i odzieży. Wszystko to podane w czytelnej formie, która jest wynikiem już 12 lat doświadczeń w tworzeniu katalogu, który w tym okresie dla tysięcy rowerowych internautów stał się cennym (chociaż zupełnie darmowym) źródłem informacji.

Katalog rowerowy na rok 2016 korzysta ze znanych już wcześniej rozwiązań – w ręce użytkowników trafia więc przyjazny interfejs z wieloma wygodnymi rozwiązaniami, takimi jak np. starannie dobrane kategorie produktów, wyszukiwarka, porównywarka oraz możliwość filtrowania zawartości, m.in. według cen czy marek. Katalog zaprojektowany został tak, aby można było korzystać z niego nie tylko poprzez komputer, ale także na urządzeniach mobilnych.

Warto zauważyć, iż katalog rowerowy połączony jest z katalogiem sklepów rowerowych (www.sklepy.bikeworld.pl). Dzięki temu przy zdecydowanej większości produktów wyświetlona jest mapa Google z placówkami oferującymi sprzęt danej marki. W ten sposób możemy szybko i wygodnie znaleźć w naszej najbliższej okolicy sklep rowerowy, w którym będziemy mogli na własne oczy zobaczyć interesujący nas produkt.

Sprawdźcie sami! Katalog rowerowy 2016 dostępny jest już pod adresem: www.katalog.bikeworld.pl

Informacja prasowa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments