Sezon zimowy to czas na kolarską regenerację i przygotowywanie się do kolejnego sezonu. Brakuje Wam jednak dawki adrenaliny? Pozytywnej porcji endorfin, które napędzają kolarską pasję?

Słyszeliście o teście Wingate? Jest to najczęściej stosowany test do badania wydolności beztlenowej. Test wykonywany jest na ergometrze i pozwala na uchwycenie dynamiki zmiany generowanej mocy oraz jej spadku podczas trwania testu. Ważnym czynnikiem jest odpowiedni dobór obciążenia do masy ciała. Jednym z ważniejszych wskaźników uzyskiwanych w tym teście jest moc maksymalna na kilogram. Tak to wygląda w skrócie..

Co mamy Wam do zaproponowania? Przede wszystkim dobrą kolarską zabawę i rywalizację!

Firma Veloart wspólnie z partnerem firmą 4SportLab organizują kolarską rywalizację o najlepszy wynik w teście Wingate oraz miejsce w Hall of Fame obok PRO kolarzy i mega nagrody!

Test Wingate Challenge dla Waszej wygody realizujemy w każde piątkowe popłudnie (16-19) i w sobotnie przedpołudnie (10-15) w warszawskiej siedzibie Veloart (ul. Żeromskiego 17c).

Do tej pory w teście wzięło udział ponad 30 osób w tym m.in. Łukasz Wiśniowski (Etixx-QuickStep), Maciej Miszkin (zawodowy pięściarz), Grzegorz Golonko (organizator imprez kolarskich i triathlonowych) czy Robert Duda (były kolarz, mistrz Polski masters).

DSC_0054

Zarezerwujcie termin mailowo: wawa@veloart.pl<wawa@veloart.pl> lub telefonicznie 22 864 39 96

i sprawdźcie jaką średnią moc na kilkogram masy ciała wygenerujecie w 30 sekund!!!

Udział w rywalizacji jest bezpłatny!

Każdy z Was może podejść do testu 2 razy od teraz do końca marca!!

Żeby uatrakcyjnić zabawę podzieliśmy Was na kategorie pod względem poziomu zaawansowania.

Wielki finał na koniec marca 2016 wyłoni zwycięzców poszczególnych kategorii oraz głównych zwycięzców (w kategorii kobiet i mężczyzn).

Konkurs zostanie zakończony Wielkim Finałem podczas którego zwycięzcy poszczególnych kwalifikacji otrzymają nagrody wartości 10 000 zł!

naszosiepl patronem medialnym