ONE BKOOL to najbardziej przystępny cenowo trenażer na rynku, oparty na systemie stopniowego oporu, który rośnie wraz z prędkością.

Trenażer jest już dostępny w naszym sklepie >> tutaj

Trenażer BKOOL ONE posiada wbudowany symulator oraz gwarantuje uczucie pedałowania na najwyższym poziomie

BKOOL, hiszpańska marka oferująca najlepsze interaktywne rozwiązania dla sportowców wprowadza na rynek nowe, innowacyjne rozwiązanie – najbardziej przystępny cenowo trenażer BKOOL ONE o bezpośrednim przeniesieniu siły ze zintegrowaną technologią płynnego oporu. BKOOL ONE posiada mocny symulator, który zapewnia takie samo wrażenie w trakcie pedałowania jak topowy trenażer z górnej półki. Nowatorskie rozwiązania w połączeniu z naprawdę niską ceną czynią trenażer BKOOL ONE jednym z najgorętszych produktów w nadchodzącym sezonie.

SYSTEM STOPNIOWO ROSNĄCEGO OPORU

BKOOL ONE1

Niemałe wyzwanie dla załogi BKOOL stanowiło zapewnienie użytkownikowi najlepszej jakości pedałowania w tanim trenażerze. Aby osiągnąć ten cel, trenażer BKOOL ONE wyposażono w system stopniowo rosnącego oporu. Ta technologia automatycznie reguluje opór w oparciu o prędkość użytkownika i zapewnia całkowicie nowe uczucie, prawie jak podczas rzeczywistej przejażdżki.

Podczas korzystania z symulatora Bkool dane wyświetlają się na monitorze. Jest to możliwe po sparowaniu trenażera z wtyczką ANT+ lub czujnikiem szybkości czy kadencji Bluetooth Smart – urządzenia te pozwalają w pełni korzystać z zalet symulatora Bkool.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ JAZDY ZA NAJNIŻSZĄ CENĘ

Z trenażerem BKOOL ONE użytkownicy podczas pedałowania doświadczają takiego samego uczucia jak w rzeczywistych warunkach. Dzieje się tak ponieważ BKOOL ONE pod tym względem nie różni się wcale od trenażerów z górnej półki. Inne cechy, które czynią trenażery Bkool wyjątkowymi, to kompaktowy rozmiar i niska waga oraz cicha praca.

Ten innowacyjny trenażer BKOOL ONE, będzie dostępny i przystępny dla każdego dzięki swojej niskiej cenie. Dzięki swojej strategii oferowania najwyższej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, marka Bkool bardzo szybko rozszerzyła swoją działalność na wszystkie kontynenty i ciągle zwiększa sprzedaż swoich produktów. Fernando Garcia, założyciel marki Bkool tłumaczy w jaki sposób „Pojawienie się marki Bkool na rynku pomaga użytkownikom poprawiać wyniki dzięki zaawansowanej technologii i zniesieniu bariery cenowej.”

SUPER-KOMPAKTOWY I LEKKI. ŁATWY W OBSŁUDZE. CICHY

Trenażer BKOOL ONE jest bardzo lekki i kompaktowy. Można go złożyć i łatwo przechować, waży jedynie 8kg, więc także łatwo go przenieść. Innowacyjny trenażer BKOOL ONE oparty jest na idei „Open & Play”, co oznacza, że użytkownik potrzebuje jedynie wyjąć trenażer z kartonu i może zacząć pedałować – nie trzeba nic instalować. BKOOL ONE jest bardzo cichy, wytwarza nie więcej niż 64 dB przy szybkości powyżej 30km/h.

DO UŻYTKU WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Trenażer BKOOL ONE jest idealny do trenowania w domu dzięki swojej cichej pracy, a dzięki kompaktowemu rozmiarowi łatwo go także przechować. Trenażer BKOOL ONE łatwo jest przenieść, nie wymaga podłączenia do prądu, może służyć także jako rozgrzewka przed zawodami na zewnątrz.

Bkool one3

WYPOSAŻONY W ROZBUDOWANY SYMULATOR

Trenażer BKOOL ONE posiada symulator Bkool. W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów na rynku trenażer i symulator Bkool zostały zaprojektowane jako integralne części tego samego produktu.
Symulator Bkool jest najbardziej zaawansowanym produktem na rynku w swojej kategorii, a większość z jego funkcji jest zastrzeżona dla marki Bkool.

Dzięki symulatorowi Bkool możesz przetestować każdą istniejącą trasę na całym świecie wraz z innymi użytkownikami z całego świata połączonymi z siecią w czasie rzeczywistym. Technologia 3D World symuluje każdą trasę na świecie w trójwymiarze oraz odtwarza rzeczywiste ukształtowanie terenu i szczegóły krajobrazu. Technologia 3D Real Weather odtwarza rzeczywiste warunki pogodowe panujące w danym czasie na konkretnej trasie, z takimi szczegółami jak deszcz, słońce, wiatr i śnieg. Użytkownikom udostępniamy także bibliotekę zawierającą ponad 1000 tras wideo.

Multi-platforma. Symulator Bkool jest niesamowicie wszechstronny. Jest kompatybilny z systemami PC, Mac oraz tabletami wyposażonymi w systemy operacyjne iOS i Android.

Trenażer jest już dostępny w naszym sklepie >> tutaj

Informacja prasowa

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek

Użytkuję ten trenażer w wersji pro dobre dwa lata. Dobrze było by dodać, że soft w wersji free jest praktycznie bezużyteczny. Nie można odpalić treningu (workout) ani swojego ani nawet stworzonego przez bkoola a to praktycznie czyni to urządzenie bezużyteczne. No chyba, że ktoś ma ochotę po prostu pośmigać na trasach video, oczywiście w wersji darmowej, również mocno okrojonych, i już nie ze znajomymi! Pozostałe opcje opisane przez Was również nie są dostępne w wersji darmowej. Zostaje więc jedynie wersja premium a to już koszt 120E na rok! Czy w tym wypadku trenażer nadal pozostaje tak atrakcyjny cenowo? W mojej opinii niestety nie.
Dodam tylko, że jeśli chodzi o jego cichą pracę, to również nijak ma się to do rzeczywistości.
Trenażer ma potencjał ale uczciwie było by dodać, że jedynie w wersji premium.
Jarek