Agnieszka Skalniak wywalczyła w estońskim Tartu tytuł mistrzyni Europy w jeździe indywidualnej na czas juniorek!

Juniorki miały do pokonania nieco ponad 14 kilometrową trasę. Najszybciej uporała się z nią nasza Agnieszka Skalniak (Nestle Fitness Cycling Team)! Brązowa medalistka ubiegłorocznych mistrzostw świata i mistrzyni Polski w wyścigu ze startu wspólnego, potrzebowała na przejechanie trasy 19 minut i 33 sekund.

Srebro ze stratą 13 sekund wywalczyła Rosjanka Ksenia Tcymbaliuk, a 59 sekund straciła Holenderka Yara Kastelijn.

Wyniki:

1. 7 POL19970422 SKALNIAK Agnieszka POLAND (POL) 0h19’33”619
2. 4 RUS19970108 TCYMBALIUK Kseniia RUSSIAN FEDERATION (RUS) 0h19’46”728
3. 19 NED19970809 KASTELIJN Yara NETHERLANDS (NED) 0h20’02”653
4. 1 NED19971123 SOET Aafke NETHERLANDS (NED) 0h20’07”898
5. 3 FRA19981104 LABOUS Juliette FRANCE (FRA) 0h20’27”165
6. 15 NOR19980723 ANDERSEN Susanne NORWAY (NOR) 0h20’28”331
7. 34 ITA19980123 MORZENTI Lisa ITALY (ITA) 0h20’29”721
8. 46 CZE19970701 NOSKOVA Nikola CZECH REPUBLIC (CZE) 0h20’32”952
9. 20 ITA19970821 BERTIZZOLO Sofia ITALY (ITA) 0h20’34”077
10. 42 NED19980128 NAGENGAST Fleur NETHERLANDS (NED) 0h20’44”767
11. 38 BEL19971107 PALM Eva Maria BELGIUM (BEL) 0h20’45”578
12. 22 RUS19970705 STUDENIKINA Natalia RUSSIAN FEDERATION (RUS) 0h20’48”549
13. 21 FRA19980410 GROSSETETE Maelle FRANCE (FRA) 0h20’49”738
14. 33 NED19981028 SWINKELS Karlijn NETHERLANDS (NED) 0h20’52”839
15. 24 BEL19980412 BEX Nathalie BELGIUM (BEL) 0h20’57”937
16. 5 SUI19970217 SEITZ Aline SWITZERLAND (SUI) 0h20’58”087
17. 8 EST19970828 MÕTTUS Mari-Liis ESTONIA (EST) 0h20’59”267
18. 26 LAT19970802 RUTULE Endija LATVIA (LAT) 0h21’02”264
19. 27 LTU19970522 MANIKAITĖ Ema LITHUANIA (LTU) 0h21’03”282
20. 2 ITA19970519 RAGUSA Katia ITALY (ITA) 0h21’05”219
21. 11 LTU19970724 AUZBIKAVICIUTĖ Milda LITHUANIA (LTU) 0h21’05”465
22. 45 GER19980730 RIFFEL Christa GERMANY (GER) 0h21’07”066
23. 28 ESP19980203 BLANCO CALBET Iurani SPAIN (ESP) 0h21’10”821
24. 37 SUI19970526 ANDRES Michelle SWITZERLAND (SUI) 0h21’15”951
25. 12 SWE19970514 KNUTSSON Frida SWEDEN (SWE) 0h21’16”661
26. 35 FRA19970526 FORTIN Chloé FRANCE (FRA) 0h21’18”238
27. 30 NOR19980701 GåSKJENN Ingvild NORWAY (NOR) 0h21’23”292
28. 6 BEL19970518 DRUYTS Lenny BELGIUM (BEL) 0h21’26”641
29. 44 IRL19980701 DOOGAN Ciara IRELAND (IRL) 0h21’27”081
30. 13 ESP19970323 CALDERON FERNANDEZ Maria SPAIN (ESP) 0h21’33”226
31. 41 NOR19970803 HOLTE Helene NORWAY (NOR) 0h21’36”567
32. 31 BLR19970102 DZEDZIKAVA Anastasiya BELARUS (BLR) 0h21’40”197
33. 25 EST19970426 KALM Kelly ESTONIA (EST) 0h21’40”418
34. 16 SVK19971231 VALACHOVA Lucia SLOVAKIA (SVK) 0h21’53”422
35. 23 SUI19980831 SCHNEEBERGER Elea SWITZERLAND (SUI) 0h22’00”416
36. 36 RUS19970416 STEPANOVA Daria RUSSIAN FEDERATION (RUS) 0h22’04”972
37. 10 LAT19981218 SIPOVICA Viktorija LATVIA (LAT) 0h22’07”673
38. 47 AUT19970224 AMANN Melanie AUSTRIA (AUT) 0h22’12”908
39. 43 LUX19980621 FABER Claire LUXEMBOURG (LUX) 0h22’29”242
40. 9 SLO19970523 JERETINA Katja SLOVENIA (SLO) 0h22’30”989
41. 17 BLR19971216 SAFONAVA Anastasiya BELARUS (BLR) 0h22’31”850
42. 29 UKR19980217 ZUBKO Anastasiya UKRAINE (UKR) 0h22’33”809
43. 39 EST19970814 ÕISPUU Mairis ESTONIA (EST) 0h22’54”484
44. 40 LTU19970629 STRAINYTĖ Ernesta LITHUANIA (LTU) 0h22’57”746
45. 14 UKR19970117 TETERYCH Anzhelica UKRAINE (UKR) 0h23’02”230
46. 18 TUR19970309 YILMAZ Hatice TURKEY (TUR) 0h23’48”430
47. 32 TUR19980208 BAYRAKTAR Damla Nur TURKEY (TUR) 0h24’06”182
0. 48 HUN19970729 KANTI Dotottya HUNGARY (HUN)

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments