Polski Związek Kolarski ogłasza skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w terminie 6-9 sierpnia, w estońskim Tartu.
Juniorzy:
Stanisław Aniołkowski (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) – start wspólny
Alana Banaszek (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) – start wspólny
Norbert Banaszek (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki) – start wspólny
Dawid Gieracki (KS Ślęża MAT Sobótka) – start wspólny
Piotr Pękala (KS Pogoń Mostostal Puławy) – jazda na czas, start wspólny
Szymon Sajnok (GKS Cartusia Kartuzy) – jazda na czas, start wspólny
Damian Sławek (LKS POM Strzelce Krajeńskie) – jazda na czas, start wspólny
Kobiety U23
Aleksandra Kardas (TKK Pacific Nestle Fitness Toruń) – start wspólny
Monika Kopińska (LKS ATOM MAT Dzierżoniów) – start wspólny
Katarzyna Niewiadoma (RaboLiv) – jazda na czas, start wspólny
Natalia Nowotarska (UKS Mróz Jedynka Kórnik) – start wspólny
Łucja Pietrzak (LKS ATOM MAT Dzierżoniów) – start wspólny
Nikol Płosaj (UKS Mróz Jedynka Kórnik) – start wspólny
Natalia Radzicka (UKS Mróz Jedynka Kórnik) – jazda na czas
Alicja Ratajczak (UKS Mróz Jedynka Kórnik) – start wspólny
Katarzyna Wilkos (TKK Pacific Nestle Fitness Toruń) – start wspólny
Juniorki:
Marta Lach (UKS Sokół Kęty) – start wspólny
Weronika Misterek (UKS Gimnazjum Imielin) – start wspólny
Aurelia Nerlo (MTB Obiszów) – start wspólny
Klaudia Seremak (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) – start wspólny
Agnieszka Skalniak (TKK Pacific Nestle Fitness Toruń) – jazda na czas, start wspólny
Weronika Humelt (UKS Mróz Jedynka Kórnik) – start wspólny
Mężczyźni U23:
Adrian Banaszek (Kolss-BDC) – start wspólny
Jakub Kaczmarek (CCC Sprandi Polkowice) – start wspólny
Przemysław Kasperkiewicz (AWT GreenWay) – jazda na czas, start wspólny
Michał Paluta (CCC Sprandi Polkowice) – jazda na czas, start wspólny
Szymon Rekita (GFDD Altopack) – jazda na czas
Patryk Stosz (CCC Sprandi Polkowice) – start wspólny
Wojciech Sykała (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne) – start wspólny
Gracjan Szeląg (GFDD Altopack) – start wspólny