Przygotowania do sezonu 2015 w ekipie głogowskich młodzieżowców w pełni. W stosunku do poprzedniego sezonu zaszły zmiany zarówno w składzie, jak i w nazwie zespołu.

tc chrobry saroni głogów

Klub pozyskał sponsora strategicznego i w 2015 roku ekipa młodzieżowców będzie startowała w barwach TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW.

Firma SARONI wyposażyła zawodników w sprzęt sportowy – karbonowy rower szosowy SARONI Ventus Plus w połączeniu z kompletną grupą Shimano Ultegra.  Koła jakich zawodnicy będą używali to JAGU Elite 50W. Kaski, buty i dodatkowe akcesoria dostarczyła firma Scott, a stroje uszyła firma Dmtex.

W 2015 roku skład TC CHROBRY SARONI GŁOGÓW został odmłodzony.  Patryk Stosz zmienił barwy klubowe i będzie startował w CCC Sprandi Polkowice. Ekipa TC Chrobry Saroni Głogów będzie reprezentowana przez młodych, perspektywicznych zawodników, którzy powinni pokazać się w sezonie 2015 z jak najlepszej strony: Marcin Bijak, Adrian Chojnacki, Mateusz Grabis, Piotr Jaromin, Michał Kasperek, Piotr Klukoszowski, Aleksander Leduchowski, Jakub Najs, Patryk Szymański.

Pieczę nad ekipą sprawować będą: Bolesław Bałd – dyrektor sportowy, Radosław Bałd – trener oraz mechanicy – Marek Angier i Jacek Tomczyk.

Grupa będzie finansowana jest przez miasto Głogów, które znane jest  ze swojej otwartości na sport. Kontynuujemy również współpracę długoletnimi, wypróbowanymi sponsorami: SCOTT Polska, DMTEX i BP Nowe Miasteczko.

Zawodnicy rozpoczęli przygotowania do sezonu na grudniowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo, w lutym część zawodników trenowała w Hiszpanii. W dniach 11-25 marca 2015 cała ekipa udaje się na zgrupowanie do Lloret de Mare, gdzie będzie przygotowywać się do kwietniowych startów we włoskich klasykach. Pierwsze polskie starty to Dzierżoniów 11.04.2015 i dzień później Otwarcie sezonu Ślężański Mnich w Sobótce.

 

Źródło: Informacja Prasowa

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Yanev
Yanev

Te ich maszyny to chyba „przefarbowane lisy”? Poprzednio Peritusy Ventus, na jakich startowała grupa Las Vegas Power EDP, teraz dla dodania powagi przechrzczone na SARONI. Jakby ktoś na Skodzie umieścił znak np. Maserati. Po co to?