Redakcja portalu bikeWorld.pl uruchomiła nową wersję swojego katalogu rowerowego na rok 2015. Pod adresem www.katalog.bikeworld.pl znajduje się niemal 11 tysięcy produktów, w tym około 3 tysięcy rowerów.

Bikekatalog

W jedenastej już odsłonie katalogu znajdują się rozwiązania znane z poprzednich wersji: lekka szata graficzna, nowoczesny sposób nawigacji, intuicyjne wyszukiwanie, możliwości wszechstronnego filtrowania produktów, czy w końcu możliwość przeglądania katalogu na dowolnym urządzeniu: pececie, komórce lub tablecie. Nie zrezygnowano też ze sprawdzonych rozwiązań – nadal można wrzucić produkty do teczki lub porównywarki.

Poza rowerami, w katalogu znajdziemy także: części, akcesoria, odzież, a wszystko to możecie posortować sobie po marce, czy dystrybutorze.

Zmianą, którą warto podkreślić, jest zintegrowanie katalogu produktów z bazą sklepów rowerowych www.sklepy.bikeworld.pl. Dzięki ścisłej współpracy ze sklepami, przy każdym produkcie lub marce widnieje mapa Google, która wskazuje placówki z okolicy, które handlują daną marką. Z katalogu sklepów dowiecie się czy dana placówka ma serwis, parking, czy posiada usługę bikefittingu,  jakimi markami handluje oraz w jakich godzinach pracuje.

Zapraszamy na www.katalog.bikeworld.pl