duet CCC Polsat PolkowiceAdrian Kurek i Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) zostali mistrzami Polski elity mężczyzn w jeździe na czas dwójkami. W orlikach ten tytuł wywalczyli Bartosz Warchoł i Dominik Oborski (TKK Pacific Toruń), a w juniorach Szymon Korcz i Mikołaj Gutek (KK Tarnovia Tarnowo Podgórne). 

Zawodnicy polkowickiej ekipy 30-kilometrowy dystans pokonali w 37:11:425. Pojechali o 4 sekundy szybciej od Pawła Bernasa i Kamila Gradka (BDC MarcPol) oraz 13 sekund lepiej od swoich kolegów z ekipy, Jarosława Marycza i reprezentanta Polski na MŚ w Ponferradzie, Mateusza Taciaka.

Wyniki

Na tej samej trasie, duet Oborski-Warchoł również na mecie miał 4 sekundy przewagi nad srebrnymi, Michałem Kasperkiem i Patrykiem Stoszem (TC Chrobry Głogów). Zwycięski czas wyniósł 38:31:411. 10 sekund do triumfatorów stracili zawodnicy KK Tarnovia Tarnowo Podgórne, Borys Korczyński i Wojciech Sykała.

Wyniki

W juniorach, którzy także rywalizowali na 30-kilometrowym dystansie, po złoto sięgnęli Szymon Korcz i Mikołaj Gutek. Ten ostatni, podobnie jak Taciak ścigał się w biało-czerwonych barwach w czasówce na mistrzostwach świata. Miejsce na podium wywalczyli też Patryk Soliński i Kamil Zawistowski (GKK Opty Mazowsze Grodzisk Mazowiecki) oraz Mateusz Pacan i Krzysztof Kloc (UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin).

Wyniki

 

Źródło: KTK-Kalisz

Fot: CCC Polsat Polkowice

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Mario Kons.
Mario Kons.

Niestety CYCKI LEPSZE. POZDRO B D C . KCIUKI W DRUŻYNÓWCE

Jacek
Jacek

Adrian BRAWO!!!! kibic z Szynycha. GRATULACJE.