Już od najbliższego piątku, 3.10.br. w Opatówku k. Kalisza rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w jeździe dwójkami i jeździe drużynowej na czas. Ekipa CCC Polsat Polkowice wystawia do rywalizacji cztery pary i dwie drużyny.

Szosowe Mistrzostwa Polski w jeździe na czas dwójkami i w drużynie rozpoczynają się od rywalizacji dwójek. O koszulkę Mistrza Polski i medale będą walczyć zawodnicy i zawodniczki wszystkich kategorii wiekowych. W zależności od kategorii, organizatorzy wyznaczyli odpowiednią długość tras do pokonania. Kolarze elity będą rywalizować na dystansie 30,2 kilometra. Start i metę czasówki wyznaczono w Opatówku.

Ekipa CCC Polsat Polkowice wystawia do rywalizacji cztery dwójki: Mateusz Taciak – Jarosław Marycz, Tomasz Kiendyś – Adrian Kurek, Maciej Paterski – Bartłomiej Matysiak i Marek Rutkiewicz – Mateusz Nowak.

Rywalizacja drużyn o tytuły mistrzowskie zostanie przeprowadzona w niedzielę, 5.10.br. Drużyny będą walczyć na trasie Godziesze Wielkie – Brzeziny – Opatówek – Godziesze Wielkie, której długość wynosi 40 kilometrów.

Do wyścigu o tytuł Mistrza Polski w drużynowej jeździe na czas, ekipa CCC Polsat wystawiła dwie drużyny w składach:

CCC Polsat Polkowice 1 – Tomasz Kiendyś, Adrian Kurek, Jarosław Marycz, Mateusz Taciak;

CCC Polsat Polkowice 2 – Bartłomiej Matysiak, Mateusz Nowak, Maciej Paterski, Marek Rutkiewicz; 

Fot: bettiniphoto.net

Źródło: proteam.cccsport.pl