Paweł BernasPaweł Bernas (BDC MarcPol) po solowej akcji odniósł kolejne zwycięstwo w tym roku. Młody Polak po wczorajszym triumfie w Grand Prix Słowacji, dziś wygrał Grand Prix Węgier. Oba wyścigi zaliczane były do cyklu Visegrad 4 Bicycle Race.

Bernas na 180 kilometrowej trasie z Gyor do Wyszehradu, nie miał dziś sobie równych. Podopieczny Dariusza Banaszka samotnie przekroczył linię mety. Na drugim miejscu znalazł się Kamil Zieliński (Mexller). Trzeci był Marek Canecky.

O losach wyścigu zdecydowała ucieczka 11 zawodników, wśród których było czterech Polaków: Paweł Bernas, Kamil Gradek (obaj BDC MarcPol), Wojciech Halejak oraz Kamil Zieliński (Mexller).