Alan BanaszekAlan Banaszek (BDC NOSiR Nowy Dwór Maz.) wygrał Międzynarodowe Kryterium Boxmet Dzierżoniów w kategorii junior.

Juniorzy rywalizowali dziś na 20 rundach, każde po 1500 m, co dało dystans 30 kilometrów. Co piąte okrążenie było punktowane 5-3-2-1, pozostałe 2 i 1 punkt, ostatnie 10-6-4-2.

Najwięcej oczek – 26 zdobył dziś pięknie walczący, pierwszoroczny junior – Alan Banaszek. Drugie miejsce zajął podwójny mistrz Polski z 2013 roku w kategorii junior młodszy – Szymon Sajnok (GKS Cartusia Kartuzy). Najniższy stopień podium przypadł dla Remigiusza Gila (LKS Strzelce Krajeńskie).

Rywalizację juniorów ukończyło jedynie trzydziestu trzech, spośród prawie stu zawodników.

Pełne wyniki > tutaj

Poprzedni artykułKamil Gradek w pięknym stylu wygrywa 4 etap Tour of Hellas!
Następny artykułKryterium w Dzierżoniowie – wyniki młodszych kategorii wiekowych