duber quinteroDuber Quintero (Colombia) został zwycięzcą pierwszego etapu Tour de Langkawi. Kolumbijczyk był najlepszym z pięciu harcowników na dzisiejszym etapie.

Pierwsza odsłona tegorocznego Tour de Langkawi prowadziła z Langkawi (Porto Malai) do Langkawi (Pantai Chenang) i była najkrótszym odcinkiem wyścigu (101,1 km). Miał być to pojedynek sprinterski, w którym główne role mieli grać Andrea Guardini (Astana) i Theo Bos (Belkin Pro Cycling).

Inny scenariusz postanowiła napisać piątka zawodników, która zaatakowała od samego startu. Śmiałkami byli: Duber Quintero (Colombia), Matt Brammeier (Synergy Baku), Jonathan Clarke (UnitedHealthcare), Anwar Aziz (Terengganu Cycling Team) i Choon Huat Goh (OCBC Singapore Continental Cycling Team).

Piątka zgodnie współpracowała i w pewnym momencie miała nawet 7 minut przewagi nad peletonem, co na tak krótkim etapie okazało się porażką dla sprinterów. Najlepiej trudy ucieczki zniósł Duber Quintero (Colombia), który na 10 kilometrów przed metą odjechał od współtowarzyszy i samotnie wygrał etap. Kolumbijczyk wygrał także trzy lotne finisze i w klasyfikacji generalnej ma przewagę 22 sekund. Na drugim miejscu dzisiejszy etap ukończył Matt Brammeier (Synergy Baku), a trzeci był Jonathan Clarke (UnitedHealthcare).

Ze spóźnionego ponad minutę peletonu najszybszy był Andrea Guardini (Astana). Paweł Poljański (Tinkoff – Saxo) zajął dziś 23. miejsce.

Pełne wyniki:
1 61 Quintero,Duber COL Colombia 2h21m40s
2 152 Brammeier,Matt BCP Synergy Baku Cycling Project 2h21m51s a 11s
3 93 Clarke,Jonathan UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h21m51s a m.t.
4 135 Goh,Choon Huat TSI OCBC Singapore 2h21m55s a 15s
5 12 Guardini,Andrea AST Astana Pro Team 2h22m58s a 1m18s
6 116 Manan,Anuar TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
7 71 Van Hummel,Kenny AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
8 43 Kolar,Michael TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
9 156 Schweizer,Michael BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
10 23 Kruopis,Aidis OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
11 35 Porsev,Alexsandr KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
12 124 Fukuda,Shimpei AIS Aisan Racing Team 2h22m58s a m.t.
13 56 Martinez,Yannick EUC Team Europcar 2h22m58s a m.t.
14 142 Sohrabi,Mehdi TPT Tabriz Petrochemical Team 2h22m58s a m.t.
15 104 Bellini,Gianni YEL Yellow Fluo 2h22m58s a m.t.
16 133 Rogers,Dene Thomas TSI OCBC Singapore 2h22m58s a m.t.
17 192 Ho,Burr HKG Hong Kong – China 2h22m58s a m.t.
18 86 Reguigui,Youcef MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
19 111 Saleh,Mohd Harrif TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
20 136 Ho,Junrong TSI OCBC Singapore 2h22m58s a m.t.
21 84 Kudus,Merhawi MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
22 113 Saleh,Mohd Zamri TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
23 45 Poljanski,Pawel TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
24 146 Khalilikhosroshahi,Behnam TPT Tabriz Petrochemical Team 2h22m58s a m.t.
25 123 Mori,Kazuhiro AIS Aisan Racing Team 2h22m58s a m.t.
26 186 Priya Prasetya,Heksa INA Indonesia 2h22m58s a m.t.
27 173 Xue,Chao Hua MSS Giant-Champion System Pro 2h22m58s a m.t.
28 26 Howson,Damien OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
29 151 Asadov,Elchin BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
30 34 Kochetkov,Pavel KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
31 94 Forster,Robert UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
32 65 Romero,Jeffry COL Colombia 2h22m58s a m.t.
33 82 Augustyn,John-Lee MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
34 1 Bos,Theo BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
35 83 Meintjes,Louis MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
36 76 Zilioli,Gianfranco AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
37 51 Berhane,Natnael EUC Team Europcar 2h22m58s a m.t.
38 161 Nederlof,Lex CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
39 153 Isgandarov,Tural BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
40 17 Tleubayev,Ruslan AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
41 174 Gu,Ying Chuan MSS Giant-Champion System Pro 2h22m58s a m.t.
42 66 Valencia,Juan Pablo COL Colombia 2h22m58s a m.t.
43 182 Suryadi,Bambang INA Indonesia 2h22m58s a m.t.
44 166 Christie,Jason CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
45 131 Rabou,Thomas TSI OCBC Singapore 2h22m58s a m.t.
46 42 Hansen,Jesper TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
47 44 Valgren,Michael TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
48 63 Quintero,Carlos COL Colombia 2h22m58s a m.t.
49 46 Petrov,Evgeny TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
50 5 Kruijswijk,Steven BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
51 85 Grmay,Tsgabu MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
52 73 Facchini,Patrick AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
53 25 Weening,Pieter OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
54 155 Lane,Patrick BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
55 163 Ebsen,John CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
56 115 Mat Senan,Mohd Saufi TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
57 15 Fominykh,Danill AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
58 3 Flens,Rick BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
59 22 Chaves,Esteban OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
60 2 Brown,Graeme BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
61 16 Kamyshev,Arman AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
62 53 Guillemois,Romain EUC Team Europcar 2h22m58s a m.t.
63 75 Taliani,Alessio AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
64 32 Ignatenko,Petr KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
65 144 Vahid,Ghaffari TPT Tabriz Petrochemical Team 2h22m58s a m.t.
66 162 Fitrianto,Hari CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
67 31 Brutt,Pavel KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
68 14 Gruzdev,Dmitriy AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
69 202 Ahmad Lutfi,Mohd Fauzan MAS Malaysia 2h22m58s a m.t.
70 171 Jiang,Zhi Hui MSS Giant-Champion System Pro 2h22m58s a m.t.
71 64 Duque,Leonardo COL Colombia 2h22m58s a m.t.
72 112 Othman,Mohd Adiq TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
73 6 Van Winden,Dennis BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
74 95 Hanson,Ken UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
75 96 White,Bradley UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
76 101 Chicchi,Francesco YEL Yellow Fluo 2h22m58s a m.t.
77 24 Lancaster,Brett OGE Orica Greenedge 2h23m15s a 1m35s
78 132 Sheppard,Eric TSI OCBC Singapore 2h23m15s a m.t.
79 102 Monsalve,Yonnatta YEL Yellow Fluo 2h23m15s a m.t.
80 106 Miletta,Luigi YEL Yellow Fluo 2h23m15s a m.t.
81 41 McCarthy,Jay TCS Tinkoff-Saxo 2h23m15s a m.t.
82 11 Dyachenko,Alexsandar AST Astana Pro Team 2h23m15s a m.t.
83 72 Ochoa,Carlos Jose AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h23m15s a m.t.
84 92 Bolivar,Isaac UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h23m15s a m.t.
85 36 Rybakov,Alexsandr KAT Team Katusha 2h23m15s a m.t.
86 145 Pourseyedigolakhour,M TPT Tabriz Petrochemical Team 2h23m15s a m.t.
87 143 Kolahdozhagh,Amir TPT Tabriz Petrochemical Team 2h23m15s a m.t.
88 141 Mizbani Iranagh,Ghader TPT Tabriz Petrochemical Team 2h23m15s a m.t.
89 105 De Patre,Roberto YEL Yellow Fluo 2h23m15s a m.t.
90 55 Lamoisson,Morgan EUC Team Europcar 2h23m15s a m.t.
91 62 Chalapud,Robinson COL Colombia 2h23m15s a m.t.
92 154 Klemme,Daniel BCP Synergy Baku Cycling Project 2h23m15s a m.t.
93 122 Nishitani,Taiji AIS Aisan Racing Team 2h23m20s a 1m40s
94 52 Duchesne,Antoine EUC Team Europcar 2h23m20s a m.t.
95 126 Hiratsuka,Yoshimitsu AIS Aisan Racing Team 2h23m20s a m.t.
96 54 Kern,Christophe EUC Team Europcar 2h23m20s a m.t.
97 74 Bertazzo,Omar AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h23m24s a 1m44s
98 103 Dal Col,Andrea YEL Yellow Fluo 2h22m58s a 1m18s
99 203 Ibrahim,Abdul Rashid MAS Malaysia 2h22m58s a m.t.
100 181 Cahyadi,Aiman INA Indonesia 2h24m20s a 2m40s
101 164 Phounsavath,Ariya CCN CCN Cycling Team 2h24m20s a m.t.
102 134 Bayly,Cameron TSI OCBC Singapore 2h24m20s a m.t.
103 172 Yang,Jing MSS Giant-Champion System Pro 2h24m20s a m.t.
104 114 Aziz,Mohd Saiful Anuar TSG Terengganu Cycling Team 2h24m20s a m.t.
105 183 Manulang,Robin INA Indonesia 2h24m20s a m.t.
106 191 Ko,Siu Wai HKG Hong Kong – China 2h24m20s a m.t.
107 195 Cheung,King Wai HKG Hong Kong – China 2h24m20s a m.t.
108 194 Mow,Ching Yin HKG Hong Kong – China 2h24m20s a m.t.
109 21 Bewley,Samuel OGE Orica Greenedge 2h24m20s a m.t.
110 4 Ali Sahbana,Agung INA Indonesia 2h24m31s a 2m51s
111 185 Ali Sahbana,Agung INA Indonesia 2h24m31s a 2m51s
112 175 Bai,Li Jun MSS Giant-Champion System Pro 2h25m07s a 3m27s
113 91 Alzate,Carlos UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a 1m18s
114 201 Misbah,Mohd Rauf Nur MAS Malaysia 2h25m13s a 3m33s
115 81 J.V. Rensburg,Jacques MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a 1m18s
116 205 Zainal,Mohd Nur Rizuan MAS Malaysia 2h25m28s a 3m48s
117 121 Ayabe,Takeaki AIS Aisan Racing Team 2h22m58s a 1m18s
118 184 Afriani,Aldi INA Indonesia 2h25m50s a 4m10s
119 196 Wu,Lok Chun HKG Hong Kong – China 2h26m00s a 4m20s
120 193 Lau,Kwong HKG Hong Kong – China 2h26m00s a m.t.
121 33 Haller,Marco KAT Team Katusha 2h27m17s a 5m37s
122 176 NI,Yihui MSS Giant-Champion System Pro 2h30m36s a 8m56s
123 204 Hassan,Suhardi MAS Malaysia 2h35m19s a 13m39s
Przekroczony limit czasu:
124 206 Jafri,Amirul Anuar MAS Malaysia 2h38m49s a 17m09s
125 165 Gitelis,Rob CCN CCN Cycling Team 2h43m45s a 22m05s

Klasyfikacja generalna:
1 61 Quintero,Duber COL Colombia 2h21m21s
2 93 Clarke,Jonathan UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h21m43s a 22s
3 152 Brammeier,Matt BCP Synergy Baku Cycling Project 2h21m45s a 24s
4 135 Goh,Choon Huat TSI OCBC Singapore 2h21m54s a 33s
5 12 Guardini,Andrea AST Astana Pro Team 2h22m58s a 1m37s
6 116 Manan,Anuar TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
7 71 Van Hummel,Kenny AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
8 43 Kolar,Michael TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
9 156 Schweizer,Michael BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
10 23 Kruopis,Aidis OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
11 35 Porsev,Alexsandr KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
12 124 Fukuda,Shimpei AIS Aisan Racing Team 2h22m58s a m.t.
13 56 Martinez,Yannick EUC Team Europcar 2h22m58s a m.t.
14 142 Sohrabi,Mehdi TPT Tabriz Petrochemical Team 2h22m58s a m.t.
15 104 Bellini,Gianni YEL Yellow Fluo 2h22m58s a m.t.
16 133 Rogers,Dene Thomas TSI OCBC Singapore 2h22m58s a m.t.
17 192 Ho,Burr HKG Hong Kong – China 2h22m58s a m.t.
18 86 Reguigui,Youcef MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
19 111 Saleh,Mohd Harrif TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
20 136 Ho,Junrong TSI OCBC Singapore 2h22m58s a m.t.
21 84 Kudus,Merhawi MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
22 113 Saleh,Mohd Zamri TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
23 45 Poljanski,Pawel TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
24 146 Khalilikhosroshahi,B TPT Tabriz Petrochemical Team 2h22m58s a m.t.
25 123 Mori,Kazuhiro AIS Aisan Racing Team 2h22m58s a m.t.
26 186 Priya Prasetya,Heksa INA Indonesia 2h22m58s a m.t.
27 173 Xue,Chao Hua MSS Giant-Champion System Pro 2h22m58s a m.t.
28 26 Howson,Damien OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
29 151 Asadov,Elchin BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
30 34 Kochetkov,Pavel KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
31 94 Forster,Robert UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
32 65 Romero,Jeffry COL Colombia 2h22m58s a m.t.
33 82 Augustyn,John-Lee MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
34 1 Bos,Theo BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
35 83 Meintjes,Louis MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
36 76 Zilioli,Gianfranco AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
37 51 Berhane,Natnael EUC Team Europcar 2h22m58s a m.t.
38 161 Nederlof,Lex CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
39 153 Isgandarov,Tural BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
40 17 Tleubayev,Ruslan AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
41 174 Gu,Ying Chuan MSS Giant-Champion System Pro 2h22m58s a m.t.
42 66 Valencia,Juan Pablo COL Colombia 2h22m58s a m.t.
43 182 Suryadi,Bambang INA Indonesia 2h22m58s a m.t.
44 166 Christie,Jason CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
45 131 Rabou,Thomas TSI OCBC Singapore 2h22m58s a m.t.
46 42 Hansen,Jesper TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
47 44 Valgren,Michael TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
48 63 Quintero,Carlos COL Colombia 2h22m58s a m.t.
49 46 Petrov,Evgeny TCS Tinkoff-Saxo 2h22m58s a m.t.
50 5 Kruijswijk,Steven BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
51 85 Grmay,Tsgabu MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
52 73 Facchini,Patrick AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
53 25 Weening,Pieter OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
54 155 Lane,Patrick BCP Synergy Baku Cycling Project 2h22m58s a m.t.
55 163 Ebsen,John CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
56 115 Mat Senan,Mohd Saufi TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
57 15 Fominykh,Danill AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
58 3 Flens,Rick BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
59 22 Chaves,Esteban OGE Orica Greenedge 2h22m58s a m.t.
60 2 Brown,Graeme BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
61 16 Kamyshev,Arman AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
62 53 Guillemois,Romain EUC Team Europcar 2h22m58s a m.t.
63 75 Taliani,Alessio AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h22m58s a m.t.
64 32 Ignatenko,Petr KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
65 144 Vahid,Ghaffari TPT Tabriz Petrochemical Team 2h22m58s a m.t.
66 162 Fitrianto,Hari CCN CCN Cycling Team 2h22m58s a m.t.
67 31 Brutt,Pavel KAT Team Katusha 2h22m58s a m.t.
68 14 Gruzdev,Dmitriy AST Astana Pro Team 2h22m58s a m.t.
69 202 Ahmad Lutfi,Mohd Fauzan MAS Malaysia 2h22m58s a m.t.
70 171 Jiang,Zhi Hui MSS Giant-Champion System Pro 2h22m58s a m.t.
71 64 Duque,Leonardo COL Colombia 2h22m58s a m.t.
72 112 Othman,Mohd Adiq TSG Terengganu Cycling Team 2h22m58s a m.t.
73 6 Van Winden,Dennis BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h22m58s a m.t.
74 95 Hanson,Ken UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
75 96 White,Bradley UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
76 101 Chicchi,Francesco YEL Yellow Fluo 2h22m58s a m.t.
77 103 Dal Col,Andrea YEL Yellow Fluo 2h22m58s a m.t.
78 203 Ibrahim,Abdul Rashid MAS Malaysia 2h22m58s a m.t.
79 91 Alzate,Carlos UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h22m58s a m.t.
80 81 J.V. Rensburg,Jacques MTN MTN – Qhubeka 2h22m58s a m.t.
81 121 Ayabe,Takeaki AIS Aisan Racing Team 2h22m58s a m.t.
82 24 Lancaster,Brett OGE Orica Greenedge 2h23m15s a 1m54s
83 132 Sheppard,Eric TSI OCBC Singapore 2h23m15s a m.t.
84 102 Monsalve,Yonnatta YEL Yellow Fluo 2h23m15s a m.t.
85 106 Miletta,Luigi YEL Yellow Fluo 2h23m15s a m.t.
86 41 McCarthy,Jay TCS Tinkoff-Saxo 2h23m15s a m.t.
87 11 Dyachenko,Alexsandar AST Astana Pro Team 2h23m15s a m.t.
88 72 Ochoa,Carlos Jose AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h23m15s a m.t.
89 92 Bolivar,Isaac UHC UnitedHealthcare Pro Cycling 2h23m15s a m.t.
90 36 Rybakov,Alexsandr KAT Team Katusha 2h23m15s a m.t.
91 145 Pourseyedigolakhour,M TPT Tabriz Petrochemical Team 2h23m15s a m.t.
92 143 Kolahdozhagh,Amir TPT Tabriz Petrochemical Team 2h23m15s a m.t.
93 141 Mizbani Iranagh,Ghader TPT Tabriz Petrochemical Team 2h23m15s a m.t.
94 105 De Patre,Roberto YEL Yellow Fluo 2h23m15s a m.t.
95 55 Lamoisson,Morgan EUC Team Europcar 2h23m15s a m.t.
96 62 Chalapud,Robinson COL Colombia 2h23m15s a m.t.
97 154 Klemme,Daniel BCP Synergy Baku Cycling Project 2h23m15s a m.t.
98 122 Nishitani,Taiji AIS Aisan Racing Team 2h23m20s a 1m59s
99 52 Duchesne,Antoine EUC Team Europcar 2h23m20s a m.t.
100 126 Hiratsuka,Yoshimitsu AIS Aisan Racing Team 2h23m20s a m.t.
101 54 Kern,Christophe EUC Team Europcar 2h23m20s a m.t.
102 74 Bertazzo,Omar AND Androni Giocatolli – Venezuela 2h23m24s a 2m03s
103 114 Aziz,Mohd Saiful Anuar TSG Terengganu Cycling Team 2h24m16s a 2m55s
104 181 Cahyadi,Aiman INA Indonesia 2h24m20s a 2m59s
105 164 Phounsavath,Ariya CCN CCN Cycling Team 2h24m20s a m.t.
106 134 Bayly,Cameron TSI OCBC Singapore 2h24m20s a m.t.
107 172 Yang,Jing MSS Giant-Champion System Pro 2h24m20s a m.t.
108 183 Manulang,Robin INA Indonesia 2h24m20s a m.t.
109 191 Ko,Siu Wai HKG Hong Kong – China 2h24m20s a m.t.
110 195 Cheung,King Wai HKG Hong Kong – China 2h24m20s a m.t.
111 194 Mow,Ching Yin HKG Hong Kong – China 2h24m20s a m.t.
112 21 Bewley,Samuel OGE Orica Greenedge 2h24m20s a m.t.
113 4 Bobridge,Jack BEL Belkin-Pro Cycling Team 2h24m20s a m.t.
114 185 Ali Sahbana,Agung INA Indonesia 2h24m31s a 3m10s
115 175 Bai,Li Jun MSS Giant-Champion System Pro 2h25m07s a 3m46s
116 201 Misbah,Mohd Rauf Nur MAS Malaysia 2h25m13s a 3m52s
117 205 Zainal,Mohd Nur Rizuan MAS Malaysia 2h25m28s a 4m07s
118 184 Afriani,Aldi INA Indonesia 2h25m50s a 4m29s
119 196 Wu,Lok Chun HKG Hong Kong – China 2h26m00s a 4m39s
120 193 Lau,Kwong HKG Hong Kong – China 2h26m00s a m.t.
121 33 Haller,Marco KAT Team Katusha 2h27m17s a 5m56s
122 176 NI,Yihui MSS Giant-Champion System Pro 2h30m36s a 9m15s
123 204 Hassan,Suhardi MAS Malaysia 2h35m19s a 13m58s

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga @ArekWaluga77