greipelPierwszy etap wyścigu Tour of Oman po finiszu z peletonu, wygrał Andre Greipel (Lotto-Belisol). “Gorilla” okazał się najszybszy mimo że wcześniej został w jednej z grup, które utworzyły się przez wiatr.

Etap prowadził z As Suwayq Castle do Naseem Garden i liczył 164,5 km. Trasa była płaska z jednym, małym wyjątkiem. 56,5 km po starcie kolarze musieli podjechać pod wzniesienie Al Rustaq (349 m n.p.m.). Przeszkody na trasie stanowiły wysoka temperatura powietrza (około 30 stopni Celsjusza) oraz boczny wiatr, zwłaszcza w końcówce, gdyż finisz miał miejsce nad morzem.

Z powodów zdrowotnych do rywalizacji nie przystąpił Thibaut Pinot (FDJ.fr). Na samym początku w ucieczkę zabrało się czterech kolarzy: Preben Van Hecke, Jelle Wallays (Topsport Vlaanderen-Baloise), Nicola Boem (Bardiani-CSF) oraz Alessandro Bazzana (UnitedHealthcare). Ich maksymalna przewaga wynosiła prawie pięć minut.

W peletonie najbardziej pracowały ekipy Lotto-Belisol oraz FDJ.fr, które miały interes, aby skasować ucieczkę i rozprowadzić swoich sprinterów. Pod koniec etapu  do pracy włączyła się także Omega Pharma.

Wiatr około 30 kilometrów przed metą podzielił peleton. Od głównej grupy odpadł późniejszy zwycięzca- Andre Greipel.

O losach etapu zdecydował finisz z peletonu, który zwyciężył Greipel. Tuż za nim linię mety przekroczył Leigh Howard (Orica GreenEdge) oraz Nicola Ruffoni (Bardiani-CSF). Jedyny Polak w peletonie, Bartosz Huzarski (NetApp Endura) przyjechał w głównej grupie.

Wyniki:

1 71 André GREIPEL LOTTO-BELISOL 04:03:31
2 134 * Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 00:00:00
3 167 * Nicola RUFFONI BARDIANI CSF 00:00:00
4 113 * Nacer BOUHANNI FDJ.FR 00:00:00
5 61 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
6 154 Michael VAN STAEYEN TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
7 95 * Barry MARKUS BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
8 83 Steve CHAINEL AG2R LA MONDIALE 00:00:00
9 13 Alexander KRISTOFF TEAM KATUSHA 00:00:00
10 23 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 00:00:00
11 166 * Filippo FORTIN BARDIANI CSF 00:00:00
12 102 Daniele BENNATI TINKOFF-SAXO 00:00:00
13 8 Ben SWIFT TEAM SKY 00:00:00
14 156 Pieter VANSPEYBROUCK TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
15 56 Greg VAN AVERMAET BMC RACING TEAM 00:00:00
16 152 Pieter JACOBS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
17 2 Dario CATALDO TEAM SKY 00:00:00
18 41 * Peter SAGAN CANNONDALE 00:00:00
19 88 Sébastien TURGOT AG2R LA MONDIALE 00:00:00
20 174 Robert FÖRSTER UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:00
21 125 Zakkari DEMPSTER TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
22 54 * Dominik NERZ BMC RACING TEAM 00:00:00
23 123 * Sam BENNETT TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
24 1 Christopher FROOME TEAM SKY 00:00:00
25 82 * Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 00:00:00
26 58 Peter VELITS BMC RACING TEAM 00:00:00
27 155 * Arthur VANOVERBERGHE TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
28 76 Jurgen ROELANDTS LOTTO-BELISOL 00:00:00
29 75 Pim LIGTHART LOTTO-BELISOL 00:00:00
30 101 Roman KREUZIGER TINKOFF-SAXO 00:00:00
31 127 Frantisek PADOUR TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
32 145 Heinrich HAUSSLER IAM CYCLING 00:00:00
33 114 Sébastien CHAVANEL FDJ.FR 00:00:00
34 57 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 00:00:00
35 52 Marcus BURGHARDT BMC RACING TEAM 00:00:00
36 34 Gregory RAST TREK FACTORY RACING 00:00:00
37 178 John MURPHY UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:00
38 131 Daryl IMPEY ORICA GREENEDGE 00:00:00
39 66 Rigoberto URAN URAN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
40 33 Yaroslav POPOVYCH TREK FACTORY RACING 00:00:00
41 74 Tony GALLOPIN LOTTO-BELISOL 00:00:00
42 91 Robert GESINK BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
43 47 Alan MARANGONI CANNONDALE 00:00:00
44 42 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 00:00:00
45 24 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM 00:00:00
46 45 Kristijan KOREN CANNONDALE 00:00:00
47 108 Nicolas ROCHE TINKOFF-SAXO 00:00:00
48 135 Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 00:00:00
49 112 William BONNET FDJ.FR 00:00:00
50 51 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 00:00:00
51 116 Murilo Antonio FISCHER FDJ.FR 00:00:00
52 5 Mikel NIEVE ITURRALDE TEAM SKY 00:00:00
53 37 Frank SCHLECK TREK FACTORY RACING 00:00:00
54 4 David LOPEZ GARCIA TEAM SKY 00:00:00
55 3 Sergio HENAO MONTOYA TEAM SKY 00:00:00
56 55 Michael SCHÄR BMC RACING TEAM 00:00:00
57 153 Preben VAN HECKE TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
58 78 Jurgen VAN DEN BROECK LOTTO-BELISOL 00:00:00
59 35 Hayden ROULSTON TREK FACTORY RACING 00:00:00
60 72 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 00:00:00
61 146 Sébastien HINAULT IAM CYCLING 00:00:00
62 38 Jesse SERGENT TREK FACTORY RACING 00:00:00
63 21 Vincenzo NIBALI ASTANA PRO TEAM 00:00:00
64 143 Martin ELMIGER IAM CYCLING 00:00:00
65 22 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 00:00:00
66 148 Thomas LÖVKVIST IAM CYCLING 00:00:00
67 157 * Zico WAEYTENS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
68 53 Martin KOHLER BMC RACING TEAM 00:00:00
69 85 Blel KADRI AG2R LA MONDIALE 00:00:00
70 117 Arnold JEANNESSON FDJ.FR 00:00:00
71 25 * Evan HUFFMAN ASTANA PRO TEAM 00:00:00
72 147 Kevin ISTA IAM CYCLING 00:00:00
73 68 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
74 28 Lieuwe WESTRA ASTANA PRO TEAM 00:00:00
75 172 Marc DEMAAR UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:00
76 121 Leopold KONIG TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
77 64 Niki TERPSTRA OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
78 32 Stijn DEVOLDER TREK FACTORY RACING 00:00:00
79 173 Lucas EUSER UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:00
80 77 Marcel SIEBERG LOTTO-BELISOL 00:00:00
81 26 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:00:00
82 124 * David DE LA CRUZ MELGAREJO TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
83 36 Andy SCHLECK TREK FACTORY RACING 00:00:00
84 18 Gatis SMUKULIS TEAM KATUSHA 00:00:00
85 128 Andreas SCHILLINGER TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
86 106 Karsten KROON TINKOFF-SAXO 00:00:00
87 81 Domenico POZZOVIVO AG2R LA MONDIALE 00:00:00
88 138 Ivan SANTAROMITA ORICA GREENEDGE 00:00:00
89 126 Bartosz HUZARSKI TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
90 63 Zdenek STYBAR OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
91 171 Alessandro BAZZANA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:00
92 107 Michael MORKOV TINKOFF-SAXO 00:00:00
93 11 Joaquim RODRIGUEZ TEAM KATUSHA 00:00:00
94 16 Daniel MORENO FERNANDEZ TEAM KATUSHA 00:00:00
95 164 Marco CANOLA BARDIANI CSF 00:00:00
96 162 * Enrico BATTAGLIN BARDIANI CSF 00:00:00
97 151 * Thomas SPRENGERS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
98 142 * Marcel AREGGER IAM CYCLING 00:00:00
99 48 * Moreno MOSER CANNONDALE 00:00:00
100 161 * Stefano LOCATELLI BARDIANI CSF 00:00:00
101 7 Kanstantsin SIUTSOU TEAM SKY 00:00:00
102 94 Stef CLEMENT BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
103 15 * Viacheslav KUZNETSOV TEAM KATUSHA 00:00:00
104 136 Cameron MEYER ORICA GREENEDGE 00:00:00
105 115 * Kenny ELISSONDE FDJ.FR 00:00:00
106 86 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 00:00:00
107 163 * Nicola BOEM BARDIANI CSF 00:00:00
108 17 * Rüdiger SELIG TEAM KATUSHA 00:00:00
109 44 * Michel KOCH CANNONDALE 00:00:00
110 165 Paolo COLONNA BARDIANI CSF 00:00:00
111 144 Mathias FRANK IAM CYCLING 00:00:00
112 104 Matti BRESCHEL TINKOFF-SAXO 00:00:00
113 141 Johann TSCHOPP IAM CYCLING 00:00:00
114 31 Fabian CANCELLARA TREK FACTORY RACING 00:00:00
115 103 Manuele BOARO TINKOFF-SAXO 00:00:00
116 132 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 00:00:00
117 12 Vladimir ISAICHEV TEAM KATUSHA 00:00:00
118 6 Danny PATE TEAM SKY 00:00:00
119 122 Cesare BENEDETTI TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
120 62 Gert STEEGMANS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
121 93 Lars BOOM BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
122 105 * Christopher JUUL JENSEN TINKOFF-SAXO 00:00:00
123 73 Gert DOCKX LOTTO-BELISOL 00:00:00
124 46 Paolo LONGO BORGHINI CANNONDALE 00:00:00
125 158 * Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
126 175 Aldo Ino ILESIC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:15
127 137 Jens MOURIS ORICA GREENEDGE 00:00:15
128 133 * Michael HEPBURN ORICA GREENEDGE 00:00:15
129 14 Aliaksandr KUCHYNSKI TEAM KATUSHA 00:00:15
130 98 Robert WAGNER BELKIN PRO CYCLING 00:00:15
131 176 Christopher JONES UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:15
132 65 * Matteo TRENTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:15
133 43 Oscar GATTO CANNONDALE 00:00:19
134 177 Martijn MAASKANT UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:29
135 27 Dmitriy MURAVYEV ASTANA PRO TEAM 00:00:31
136 67 * Guillaume VAN KEIRSBULCK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:35
137 97 Jos VAN EMDEN BELKIN PRO CYCLING 00:00:50
138 92 * Jetse BOL BELKIN PRO CYCLING 00:00:50
139 96 Maarten TJALLINGII BELKIN PRO CYCLING 00:00:50
140 118 Laurent MANGEL FDJ.FR 00:00:50
141 87 Christophe RIBLON AG2R LA MONDIALE 00:01:18
142 84 Damien GAUDIN AG2R LA MONDIALE 00:02:16
111 * Thibaut PINOT FDJ.FR Non Partant

Klasyfikacja generalna:

1 71 André GREIPEL LOTTO-BELISOL 04:03:21
2 134 * Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 00:00:04
3 167 * Nicola RUFFONI BARDIANI CSF 00:00:06
4 153 Preben VAN HECKE TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:06
5 64 Niki TERPSTRA OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:07
6 163 * Nicola BOEM BARDIANI CSF 00:00:07
7 32 Stijn DEVOLDER TREK FACTORY RACING 00:00:09
8 171 Alessandro BAZZANA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:09
9 113 * Nacer BOUHANNI FDJ.FR 00:00:10
10 61 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
11 154 Michael VAN STAEYEN TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
12 95 * Barry MARKUS BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
13 83 Steve CHAINEL AG2R LA MONDIALE 00:00:10
14 13 Alexander KRISTOFF TEAM KATUSHA 00:00:10
15 23 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 00:00:10
16 166 * Filippo FORTIN BARDIANI CSF 00:00:10
17 102 Daniele BENNATI TINKOFF-SAXO 00:00:10
18 8 Ben SWIFT TEAM SKY 00:00:10
19 156 Pieter VANSPEYBROUCK TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
20 56 Greg VAN AVERMAET BMC RACING TEAM 00:00:10
21 152 Pieter JACOBS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
22 2 Dario CATALDO TEAM SKY 00:00:10
23 41 * Peter SAGAN CANNONDALE 00:00:10
24 88 Sébastien TURGOT AG2R LA MONDIALE 00:00:10
25 174 Robert FÖRSTER UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:10
26 125 Zakkari DEMPSTER TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
27 54 * Dominik NERZ BMC RACING TEAM 00:00:10
28 123 * Sam BENNETT TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
29 1 Christopher FROOME TEAM SKY 00:00:10
30 82 * Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 00:00:10
31 58 Peter VELITS BMC RACING TEAM 00:00:10
32 155 * Arthur VANOVERBERGHE TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
33 76 Jurgen ROELANDTS LOTTO-BELISOL 00:00:10
34 75 Pim LIGTHART LOTTO-BELISOL 00:00:10
35 101 Roman KREUZIGER TINKOFF-SAXO 00:00:10
36 127 Frantisek PADOUR TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
37 145 Heinrich HAUSSLER IAM CYCLING 00:00:10
38 114 Sébastien CHAVANEL FDJ.FR 00:00:10
39 57 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 00:00:10
40 52 Marcus BURGHARDT BMC RACING TEAM 00:00:10
41 34 Gregory RAST TREK FACTORY RACING 00:00:10
42 178 John MURPHY UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:10
43 131 Daryl IMPEY ORICA GREENEDGE 00:00:10
44 66 Rigoberto URAN URAN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
45 33 Yaroslav POPOVYCH TREK FACTORY RACING 00:00:10
46 74 Tony GALLOPIN LOTTO-BELISOL 00:00:10
47 91 Robert GESINK BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
48 47 Alan MARANGONI CANNONDALE 00:00:10
49 42 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 00:00:10
50 24 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM 00:00:10
51 45 Kristijan KOREN CANNONDALE 00:00:10
52 108 Nicolas ROCHE TINKOFF-SAXO 00:00:10
53 135 Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 00:00:10
54 112 William BONNET FDJ.FR 00:00:10
55 51 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 00:00:10
56 116 Murilo Antonio FISCHER FDJ.FR 00:00:10
57 5 Mikel NIEVE ITURRALDE TEAM SKY 00:00:10
58 37 Frank SCHLECK TREK FACTORY RACING 00:00:10
59 4 David LOPEZ GARCIA TEAM SKY 00:00:10
60 3 Sergio HENAO MONTOYA TEAM SKY 00:00:10
61 55 Michael SCHÄR BMC RACING TEAM 00:00:10
62 78 Jurgen VAN DEN BROECK LOTTO-BELISOL 00:00:10
63 35 Hayden ROULSTON TREK FACTORY RACING 00:00:10
64 72 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 00:00:10
65 146 Sébastien HINAULT IAM CYCLING 00:00:10
66 38 Jesse SERGENT TREK FACTORY RACING 00:00:10
67 21 Vincenzo NIBALI ASTANA PRO TEAM 00:00:10
68 143 Martin ELMIGER IAM CYCLING 00:00:10
69 22 Valerio AGNOLI ASTANA PRO TEAM 00:00:10
70 148 Thomas LÖVKVIST IAM CYCLING 00:00:10
71 157 * Zico WAEYTENS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
72 53 Martin KOHLER BMC RACING TEAM 00:00:10
73 85 Blel KADRI AG2R LA MONDIALE 00:00:10
74 117 Arnold JEANNESSON FDJ.FR 00:00:10
75 25 * Evan HUFFMAN ASTANA PRO TEAM 00:00:10
76 147 Kevin ISTA IAM CYCLING 00:00:10
77 68 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
78 28 Lieuwe WESTRA ASTANA PRO TEAM 00:00:10
79 172 Marc DEMAAR UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:10
80 121 Leopold KONIG TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
81 173 Lucas EUSER UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:10
82 77 Marcel SIEBERG LOTTO-BELISOL 00:00:10
83 26 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:00:10
84 124 * David DE LA CRUZ MELGAREJO TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
85 36 Andy SCHLECK TREK FACTORY RACING 00:00:10
86 18 Gatis SMUKULIS TEAM KATUSHA 00:00:10
87 128 Andreas SCHILLINGER TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
88 106 Karsten KROON TINKOFF-SAXO 00:00:10
89 81 Domenico POZZOVIVO AG2R LA MONDIALE 00:00:10
90 138 Ivan SANTAROMITA ORICA GREENEDGE 00:00:10
91 126 Bartosz HUZARSKI TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
92 63 Zdenek STYBAR OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
93 107 Michael MORKOV TINKOFF-SAXO 00:00:10
94 11 Joaquim RODRIGUEZ TEAM KATUSHA 00:00:10
95 16 Daniel MORENO FERNANDEZ TEAM KATUSHA 00:00:10
96 164 Marco CANOLA BARDIANI CSF 00:00:10
97 162 * Enrico BATTAGLIN BARDIANI CSF 00:00:10
98 151 * Thomas SPRENGERS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
99 142 * Marcel AREGGER IAM CYCLING 00:00:10
100 48 * Moreno MOSER CANNONDALE 00:00:10
101 161 * Stefano LOCATELLI BARDIANI CSF 00:00:10
102 7 Kanstantsin SIUTSOU TEAM SKY 00:00:10
103 94 Stef CLEMENT BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
104 15 * Viacheslav KUZNETSOV TEAM KATUSHA 00:00:10
105 136 Cameron MEYER ORICA GREENEDGE 00:00:10
106 115 * Kenny ELISSONDE FDJ.FR 00:00:10
107 86 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 00:00:10
108 17 * Rüdiger SELIG TEAM KATUSHA 00:00:10
109 44 * Michel KOCH CANNONDALE 00:00:10
110 165 Paolo COLONNA BARDIANI CSF 00:00:10
111 144 Mathias FRANK IAM CYCLING 00:00:10
112 104 Matti BRESCHEL TINKOFF-SAXO 00:00:10
113 141 Johann TSCHOPP IAM CYCLING 00:00:10
114 31 Fabian CANCELLARA TREK FACTORY RACING 00:00:10
115 103 Manuele BOARO TINKOFF-SAXO 00:00:10
116 132 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 00:00:10
117 12 Vladimir ISAICHEV TEAM KATUSHA 00:00:10
118 6 Danny PATE TEAM SKY 00:00:10
119 122 Cesare BENEDETTI TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
120 62 Gert STEEGMANS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
121 93 Lars BOOM BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
122 105 * Christopher JUUL JENSEN TINKOFF-SAXO 00:00:10
123 73 Gert DOCKX LOTTO-BELISOL 00:00:10
124 46 Paolo LONGO BORGHINI CANNONDALE 00:00:10
125 158 * Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
126 175 Aldo Ino ILESIC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:25
127 137 Jens MOURIS ORICA GREENEDGE 00:00:25
128 133 * Michael HEPBURN ORICA GREENEDGE 00:00:25
129 14 Aliaksandr KUCHYNSKI TEAM KATUSHA 00:00:25
130 98 Robert WAGNER BELKIN PRO CYCLING 00:00:25
131 176 Christopher JONES UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:25
132 65 * Matteo TRENTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:25
133 43 Oscar GATTO CANNONDALE 00:00:29
134 177 Martijn MAASKANT UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM 00:00:39
135 27 Dmitriy MURAVYEV ASTANA PRO TEAM 00:00:41
136 67 * Guillaume VAN KEIRSBULCK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:45
137 97 Jos VAN EMDEN BELKIN PRO CYCLING 00:01:00
138 92 * Jetse BOL BELKIN PRO CYCLING 00:01:00
139 96 Maarten TJALLINGII BELKIN PRO CYCLING 00:01:00
140 118 Laurent MANGEL FDJ.FR 00:01:00
141 87 Christophe RIBLON AG2R LA MONDIALE 00:01:28
142 84 Damien GAUDIN AG2R LA MONDIALE 00:02:26

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska