giant-shimanoPrzez następne cztery lata firma Giant będzie sponsorem ekipy kolarskiej o nowej nazwie Giant- Shimano. Drużyna Marcela Kittela i Johna Degenkolba zaprezentowała także nowe stroje.

Firma Giant poinformowała dziś, że przez kolejne lata będzie sponsorem tytularnym drużyny World Tour o nazwie Giant – Shimano. Umowa sponsorska dotyczy także ekipy kobiecej  oraz powstałego niedawno zaplecza młodzieżowego.

Bardzo szczęśliwy z powodu podpisania umowy sponsorskiej jest manager drużyny, Iwan Spekenbrink: “Dobrze, że nasze perturbacje sponsorskie się już zakończyły. Jesteśmy bardzo dumni, że taka firma jak Giant uwierzyła w nasz projekt. Chcemy doskonalić zespół i wygrywać coraz więcej wyścigów. Oficjalnym mottem ekipy będzie: Keep Challenging.”

Dużą wiarę we wspólny sukces ma dyrektor generalny Giant, Tony Lo: “Postawiliśmy na młody i bardzo perspektywiczny zespół. Wspólnie chcemy dążyć do jak najlepszych wyników sportowych. Pion techniczny już pracuje nad wprowadzeniem nowinek, które pomogą w konkurowaniu z najlepszymi. Chcemy także dalej propagować jazdę na rowerze, nie tylko pod kątem wyczynowym.”

 

Foto: Giant-Shimano

Arek Waluga