Wojciech PszczolarskiWojciech Pszczolarski – specjalista od torowych konkurencji dystansowych od nowego sezonu zasili szeregi czeskiej grupy SKC Tufo Prostejov.

Zawodnik KLTC Konin w 2012 roku wywalczył tytuł młodzieżowego Mistrza Europy w wyścigu punktowym. 22-latek jest także m.in aktualnym Mistrzem Polski elity w tej samej specjalności.

Kończący się sezon był dla popularnego „Pszczoły” (który obecnie ściga się w Meksyku podczas torowego Pucharu Świata) ostatnim w gronie młodzieżowców. Jak czytamy na oficjalnej stronie ekipy SKC Tufo Prostejov – pochodzący z Opolszczyzny zawodnik, stanie się ich nowym nabytkiem od 1 stycznia 2014 roku. Czesi posiadają licencję kontynentalną i często goszczą na polskich imprezach.