me 2013Polski Związek Kolarski prezentuje listę zawodników zakwalifikowanych do badań diagnostycznych w ramach programu “Identyfikacja Talentów” oraz terminy badań diagnostycznych zawodników w ramach programów kadr narodowych. Wszystkie badania odbędą się w warszawskim Instytucie Sportu.

 

NAZWISKO I IMIĘ, KLUB, DATA BADANIA:

1. ADAMCZYK Szymon – UNIQA LUBLIN – 24.10.2013

2. BALIŃSKA Kinga – HURAGAN ŻAGAŃ – 04.11.2013

3. BANASZEK Alan – BDC NOSIR NOWY DWÓR MAZ. – 28.10.2013

4. BANASZEK Norbert – BDC NOSIR NOWY DWÓR MAZ. – 28.10.2013

5. BEDNARCZYK Paweł – BASZTA GOLCZEWO – 06.11.2013

6. BIADACZ Szymon – GK MERIDA GLIWICE – 24.10.2013

7. BIELECKI Maciej – PIAST SZCZECIN – 13.11.2013

8. BOGUSŁAWSKI Marceli – INTEGRAL COLLECTION SŁAWNO – 29.10.2013

9. BRZEŹNA Monika – TKK PACIFIC TORUŃ – 13.11.2013

10. BRZEŹNA-BENTKOWSKA Paula – TKK PACIFIC TORUŃ – 13.11.2013

11. BUJAK Eugenia – GK ŻYRARDÓW – 25.10.2013

12. CZYSZEWSKI Marcin – KLTC KONIN – 08.11.2013

13. DAWIDOWICZ Aleksandra – BI & ESSE – 31.10.2013

14. DREJGER Grzegorz – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 12.11.2013

15. DROZDEK Agata – BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA – 04.11.2013

16. DZIUBA Bogumiła – BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA – 04.11.2013

17. FARYN Milena – GK ŻYRARDÓW – 07.11.2013

18. GARCZYŃSKA Karolina – LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 30.10.2013

19. GARCZYŃSKI Dariusz – SPOŁEM ŁÓDŹ – 06.11.2013

20. GĄSIOROWSKI Mariusz – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 06.11.2013

21. GNOJEK Wojciech – KS AQUILA WADOWICE – 24.10.2013

22. GÓRAL Borys – ENERGY TEAM ŚRODA WLKP. – 14.11.2013

23. GÓRECKI Patryk – DAZAR KS OLIMPIC PIASECZNO – 29.10.2013

24. GORYCKA Paula – 4F RACING TEAM – 15.11.2013

25. GUTEK Mikołaj – MAYDAY TEAM START LUBLIN – 28.10.2013

26. GUZ Paulina – LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 30.10.2013

27. HELTA Filip – KKW JAMA WAŁBRZYCH – 14.11.2013

28. JAGODZIŃSKA Julita – KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE – 07.11.2013

29. JAROMIN Piotr – WIBATECH – ZIEMIA BRZESKA – 21.10.2013

30. JASIŃSKA Edyta – EMDEK BYDGOSZCZ – 25.10.2013

31. JASIŃSKA Małgorzata – MCIPOLLINI GIORDANA – 13.11.2013

32. JEZIORSKI Rafał – KS STAL OCETIX EKOBUD GRUDZIĄDZ – 10.12.2013

33. KACZKOWSKA Justyna – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – 31.10.2013

34. KARKULA Kaja – KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA – 15.11.2013

35. KARWACKA Marlena – BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA – 04.11.2013

36. KASPERKIEWICZ Przemysław – DE JONGE RENNER – 22.10.2013

37. KAZIMIERCZAK Mateusz – GKK OPTY-MAZOWSZE – 21.10.2013

38. KIRSCHENSTEIN Katarzyna – BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA – 07.11.2013

39. KOBYŁECKI Adrian – GK ŻYRARDÓW – 08.11.2013

40. KONWA Marek – SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM – 14.11.2013

41. KONWA Piotr – 4F RACING TEAM – 14.11.2013

42. KORCZYŃSKI Borys – TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE – 23.10.2013

43. KOSMECKA Anna – KS ROMET BYDGOSZCZ – 04.11.2013

44. KOZYRA Katarzyna – KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA – 05.11.2013

45. KRZYWDA Patryk – KTK KALISZ – 22.10.2013

46. KUBICA Aleksandra – GK MERIDA GLIWICE – 04.11.2013

47. KUCZYŃSKI Kamil – PIAST SZCZECIN – 13.11.2013

48. KUDRA Marika – KS AQUILA WQDOWICE – 24.10.2013

49. LACH Marta – UKS SOKÓŁ KĘTY – 31.10.2013

50. ŁAZAREWICZ Marek – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 12.11.2013

51. LEWANDOWSKI Michał – TKK PACIFIC TORUŃ – 08.11.2013

52. LIPA Mateusz – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 12.11.2013

53. ŁOŚ Urszula – GK ŻYRARDÓW – 07.11.2013

54. MAKSEL Krzysztof – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 12.11.2013

55. MALINKIEWICZ Rita – UKS SOKÓŁ GOODMAN ZATOR – 15.11.2013

56. MICHCIŃSKI Michał – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 12.11.2013

57. MICKIEWICZ Tomasz – WIBATECH – ZIEMIA BRZESKA – 21.10.2013

58. MIELNIK Natalia – LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 30.10.2013

59. MISTEREK Weronika – UKS GIMN.TWOJAMERIDA IMIELIN – 31.10.2013

60. MORYTKO Natalia – GKK OPTY-MAZOWSZE – 07.11.2013

61. MUŚKO Patryk – UKS WYGODA BIAŁYSTOK – 29.10.2013

62. NIEWIADOMA Katarzyna – TKK PACIFIC TORUŃ – 30.10.2013

63. NOWACZEK Mateusz – BANK BGŻ TEAM – 10.12.2013

64. NOWOTARSKA Natalia – UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK – 05.11.2013

65. OPASEWICZ Adrian – KS SPOŁEM ŁÓDŻ – 13.11.2013

66. OPYRCHAŁ Jakub – KS AQUILA WADOWICE – 24.10.2013

67. OWSIAN Arkadiusz – KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY – 21.10.2013

68. PALUTA Michał – LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE – 23.10.2013

69. PAWLAK Tobiasz – KTK KALISZ – 22.10.2013

70. PAWŁOWSKA Katarzyna – GSD KALLISTO – 25.10.2013

71. PIETRZAK Łucja – UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK – 25.10.2013

72. PIKULIK Daria – BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA – 04.11.2013

73. PIOTROWSKA Patrycja – KKW JAMA WAŁBRZYCH – 15.11.2013

74. PIWOWARCZYK Filip – KS AQUILA WADOWICE – 24.10.2013

75. PŁOSAJ Nikol – UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK – 05.11.2013

76. PODGÓRSKA Aleksandra – SANTE-BSA TOUR – 08.11.2013

77. PORZYCKI Jacek – KS AQUILA WADOWICE – 24.10.2013

78. PRZĘZAK Dorota – LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW – 30.10.2013

79. PSZCZOLARSKI Wojciech – KLTC KONIN – 23.10.2013

80. RADZICKA Natalia – UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK – 05.11.2013

81. RAJKOWSKI Patryk – UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK – 13.11.2013

82. RATAJCZAK Alicja – UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK – 05.11.2013

83. REKITA Szymon – WARMIA BISKUPIEC/SESTESE – 22.10.2013

84. RUDYK Mateusz – UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE – 13.11.2013

85. RUTKOWSKA Natalia – GK ŻYRARDÓW – 25.10.2013

86. SACHARUK Łukasz – TKK PACIFIC TORUŃ – 08.11.2013

87. SAJNOK Szymon – GKS CARTUSIA KARTUZY – 28.10.2013

88. SAŁAMACHA Dawid – GK MERIDA GLIWICE – 23.10.2013

89. SAPIEJA Aleksandra – GK ŻYRARDÓW – 07.11.2013

90. SARNECKI Rafał – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 12.11.2013

91. SAS Błażej – ALKS STAL ELPA GRUDZIĄDZ – 06.11.2013

92. SIARKA Adrian – KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWIDNICA – 29.10.2013

93. SKALNIAK Agnieszka – TRAMWAJARZ ŁÓDŹ – 31.10.2013

94. SKUBAJA Zuzanna – MKS EMDEK BYDGOSZCZ – 04.11.2013

95. SŁAWEK Damian – LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE – 23.10.2013

96. SÓJKA Mikołaj – KTK KALISZ – 22.10.2013

97. SOLIŃSKI Patryk – GKK OPTY-MAZOWSZE – 28.10.2013

98. SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna – DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE – 08.11.2013

99. STANISZEWSKI Daniel – KKS CIECHANÓW – 28.10.2013

100. STECKO Jakub – GK ŻYRARDÓW – 08.11.2013

101. STOSZ Patryk – TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW – 21.10.2013

102. SYKAŁA Wojciech – KK TARNOVIA TARNOWO PDG. – 23.10.2013

103. SZELĄG Gracjan – KK TARNOVIA TARNOWO PDG. – 23.10.2013

104. SZEMIK Zuzanna – KS AQUILA WADOWICE – 24.10.2013

105. Tekliński Adrian – BANK BGŻ TEAM – 10.12.2013

106. TUREK Kamil – UKS GIMN.TWOJA MERIDA IMIELIN – 29.10.2013

107. WAWAK Bartłomiej – JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM -14.11.2013

108. WILKOS Katarzyna – TKK PACIFIC TORUŃ – 30.10.2013

109. WINIARSKI Łukasz – KKW JAMA WAŁBRZYCH – 14.11.2013

110. WŁOSZCZOWSKA Maja – GIANT PRO XC TEAM – 15.11.2013

111. WOJTYŁA Gabriela – UKS SOKÓŁ GOODMAN ZATOR – 15.11.2013

112. WOJTYRA Małgorzata – BOGO SZCZECIN/ BEPINK – 25.10.2013

113. WRÓBEL Wiktoria – KS AQUILA WADOWICE – 24.10.2013

114. ZAJĄC Bartosz – TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW – 22.10.2013

115. ZALEŚNY Paweł – KTK KALISZ – 06.11.2013

116. ZAMROŻNIAK Jakub – MTB SILESIA RYBNIK – 29.10.2013

117. ZAWISTOWSKI Kamil – OPTY GRODZISK MAZ. – 06.11.2013

118. ŻEGLEŃ Wiktoria – UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK – 05.11.2013

119. ZIELIŃSKI Damian – PIAST SZCZECIN – 13.11.2013

120. ŻUR Monika – 4F RACING TEAM – 15.11.2013

 

źródło:pzkol.pl

Foto: Robert Słupik