DSCN0553Polscy zawodnicy zakończyli swój udział w Mistrzostwach Świata w para-kolarstwie rozgrywanych w kanadyjskim Baie-Comeau bardzo mocnym akcentem.

W niedzielnych wyścigach ze startu wspólnego zdobyli aż trzy medale – dwa złote i jeden srebrny!

Tytuły mistrzów świata wywalczyły nasze tandemy: Iwona Podkościelna z pilotką Aleksandrą Wnuczek i Marcin Polak z Michałem Ładoszem, natomiast Anna Harkowska ponownie stanęła na drugim stopniu podium.DSCN0472

Łącznie nasza reprezentacja z dorobkiem 9 medali (4 złote, 4 srebrne, 1 brązowy) uplasowała się na 5 miejscu w klasyfikacji medalowej za USA, Niemcami, Włochami i Australią co jest naszym największym sukcesem w dotychczasowych startach w imprezach mistrzowskich.