Andre GreipelAndre Greipel (Lotto – Belisol) wygrał po pięknym finiszu czwarty etap Eneco Tour. Drugie miejsce zajął dziś Giacomo Nizzolo (RadioShack – Leopard), a trzeci był Lars Boom (Belin Pro Cycling Team), który został nowym liderem wyścigu.

Kolejny etap Eneco Tour prowadził z Essen do Vlijmen i liczył niespełna 170 km. Kolarze mieli do przebycia raczej płaską trasę, co faworyzowało sprinterów. Po wczorajszej, dość nieoczekiwanej końcówce, zwłaszcza ekipy Lotto-Belisol i Argos-Shimano liczyły na odmienne rozstrzygnięcie.

Swoich sił w ucieczce spróbowali dziś: Pim Ligthart (Vacansoleil – DCM), Ioannis Tamouridis (Euskaltel – Euskadi), Pieter Jacobs (Topsport Vlaanderen – Baloise) i Staf Scheirlinckx (Accent.jobs – Wanty). Harcownicy wypracowali sobie maksymalnie prawie 6 minut przewagi. Najszybciej odpadł Scheirlinckx, a 16 km przed metą będący w ucieczce Ligthart złapał gumę. Pechowo dla Holendra, nie było w pobliżu wozu neutralnego i zawodnik został wchłonięty przez peleton. Jako ostatni spasował Tamouridis na 10 km przed metą.

7 km przed metą zaatakował Matti Breschel (Saxo-Tinkoff), a chwilę później mieliśmy sporą kraksę na czele peletonu. Dzięki pracy kolarzy Belkin Pro Cycling Team, atak Breschela został szybko skasowany. Finiszowe metry to piękna praca Lotto – Belisol, która tym razem nie poszła na marne. Zdecydowanie zwyciężył Andre Greipel, na drugim miejscu finiszował Giacomo Nizzolo (RadioShack – Leopard), a trzeci był Lars Boom (Belin Pro Cycling Team), który został nowym liderem wyścigu.

Wyniki:

1 GREIPEL Andre Lotto Belisol Team 6 50 3:47:36

2 NIZZOLO Giacomo RadioShack – Leopard 4 30 ,,

3 BOOM Lars Belkin Pro Cycling Team 2 18 ,,

4 PETACCHI Alessandro Omega Pharma – Quick-Step 1 13 ,,

5 PORSEV Alexander Katusha Team 1 10 ,,

6 FARRAR Tyler Garmin – Sharp 7 ,,

7 KEUKELEIRE Jens Orica GreenEDGE 4 ,,

8 HUTAROVICH Yauheni AG2R La Mondiale 3 ,,

9 VIVIANI Elia Cannondale Pro Cycling Team 2 ,,

10 SUTTON Chris Sky Procycling 1 ,,

11 GILBERT Philippe BMC Racing Team ,,

12 STYBAR Zdenek Omega Pharma – Quick-Step ,,

13 DEGENKOLB John Team Argos – Shimano ,,

14 DEMARE Arnaud Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

15 LOBATO DEL VALLE Juan Jose Euskaltel – Euskadi ,,

16 CANTWELL Jonathan Team Saxo-Tinkoff ,,

17 BOZIC Borut Astana Pro Team ,,

18 IGLINSKIY Maxim Astana Pro Team ,,

19 VAN STAEYEN Michael Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

20 OFFREDO Yoann Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

21 OSS Daniel BMC Racing Team ,,

22 IMPEY Daryl Orica GreenEDGE ,,

23 KRUOPIS Aidis Orica GreenEDGE ,,

24 DE WEERT Kevin Omega Pharma – Quick-Step ,,

25 STANNARD Ian Sky Procycling ,,

26 PARISIEN Francois Team Argos – Shimano ,,

27 GRIVKO Andriy Astana Pro Team ,,

28 ROELANDTS Jurgen Lotto Belisol Team 0:06

29 NAPOLITANO Danilo Accent.jobs – Wanty ,,

30 LANGEVELD Sebastian Orica GreenEDGE ,,

31 LODEWYCK Klaas BMC Racing Team ,,

32 APPOLLONIO Davide AG2R La Mondiale ,,

33 TSATEVITCH Alexey Katusha Team ,,

34 VAN DIJK Stefan Accent.jobs – Wanty ,,

35 BAZAYEV Assan Astana Pro Team ,,

36 RICHEZE Ariel Maximiliano Lampre – Merida ,,

37 VEELERS Tom Team Argos – Shimano ,,

38 WELLENS Tim Lotto Belisol Team ,,

39 ROLLIN Dominique Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

40 VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

41 DUMOULIN Tom Team Argos – Shimano ,,

42 FERNANDEZ DE LARREA Koldo Garmin – Sharp ,,

43 PHINNEY Taylor BMC Racing Team ,,

44 SELVAGGI Mirko Vacansoleil – DCM ,,

45 WEENING Pieter Orica GreenEDGE ,,

46 MONFORT Maxime RadioShack – Leopard ,,

47 KELDERMAN Wilco Belkin Pro Cycling Team ,,

48 QUINZIATO Manuel BMC Racing Team ,,

49 LADAGNOUS Matthieu Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

50 CHAVANEL Sylvain Omega Pharma – Quick-Step ,,

51 TERPSTRA Niki Omega Pharma – Quick-Step ,,

52 GUSEV Vladimir Katusha Team ,,

53 TANKINK Bram Belkin Pro Cycling Team ,,

54 MOSER Moreno Cannondale Pro Cycling Team ,,

55 DECLERCQ Tim Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

56 HOOGERLAND Johnny Vacansoleil – DCM ,,

57 KUZNETSOV Viacheslav Katusha Team ,,

58 KROON Karsten Team Saxo-Tinkoff ,,

59 BOARO Manuele Team Saxo-Tinkoff ,,

60 BAKELANTS Jan RadioShack – Leopard ,,

61 VAN KEIRSBULCK Guillaume Omega Pharma – Quick-Step ,,

62 DALL’ANTONIA Tiziano Cannondale Pro Cycling Team ,,

63 KREDER Raymond Garmin – Sharp ,,

64 SICARD Romain Euskaltel – Euskadi ,,

65 JACOBS Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

66 CURVERS Roy Team Argos – Shimano ,,

67 BRAVO OIARBIDE Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,

68 WYSS Danilo BMC Racing Team ,,

69 RASMUSSEN Alex Garmin – Sharp ,,

70 KERN Julian AG2R La Mondiale ,,

71 TERUEL ROVIRA Eloy Movistar Team ,,

72 VAN EMDEN Jos Belkin Pro Cycling Team 0:14

73 VANSPEYBROUCK Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

74 HABEAUX Gregory Accent.jobs – Wanty 0:21

75 TIMMER Albert Team Argos – Shimano 0:23

76 RASCH Gabriel Sky Procycling ,,

77 WESTRA Lieuwe Vacansoleil – DCM 0:26

78 JUNGELS Bob RadioShack – Leopard 0:29

79 BOUCHER David Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

80 SPILAK Simon Katusha Team ,,

81 DOMONT Axel AG2R La Mondiale ,,

82 BAGDONAS Gediminas AG2R La Mondiale ,,

83 DELAGE Mickaël Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

84 HOULE Hugo AG2R La Mondiale ,,

85 VANSUMMEREN Johan Garmin – Sharp ,,

86 VANDOUSSELAERE Sven Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

87 LEUKEMANS Bjorn Vacansoleil – DCM ,,

88 SERGENT Jesse RadioShack – Leopard ,,

89 GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team 0:34

90 WILLEMS Frederik Lotto Belisol Team ,,

91 SANZ UNZUE Enrique Movistar Team ,,

92 NUYENS Nick Garmin – Sharp ,,

93 ANACONA GOMEZ Winner Lampre – Merida ,,

94 BENNATI Daniele Team Saxo-Tinkoff ,,

95 PEREZ MORENO Ruben Euskaltel – Euskadi ,,

96 DURBRIDGE Luke Orica GreenEDGE ,,

97 TAMOURIDIS Ioannis Euskaltel – Euskadi ,,

98 ISAYCHEV Vladimir Katusha Team ,,

99 MARANGONI Alan Cannondale Pro Cycling Team ,,

100 VANDENBERGH Stijn Omega Pharma – Quick-Step ,,

101 DRUCKER Jean-Pierre Accent.jobs – Wanty ,,

102 PIETROPOLLI Daniele Lampre – Merida ,,

103 VAN POPPEL Boy Vacansoleil – DCM ,,

104 BELLETTI Manuel AG2R La Mondiale ,,

105 RENSHAW Mark Belkin Pro Cycling Team 0:48

106 HONDO Danilo RadioShack – Leopard 0:50

107 VANGENECHTEN Jonas Lotto Belisol Team ,,

108 DEBUSSCHERE Jens Lotto Belisol Team 1:09

109 SCHEIRLINCKX Staf Accent.jobs – Wanty 1:23

110 BRESCHEL Matti Team Saxo-Tinkoff 1:33

111 AAEN JORGENSEN Jonas Team Saxo-Tinkoff 1:46

112 KUSCHYNSKI Aleksandr Katusha Team ,,

113 VERRAES Benjamin Accent.jobs – Wanty ,,

114 VEUCHELEN Frederik Vacansoleil – DCM ,,

115 MOURIS Jens Orica GreenEDGE ,,

116 TUFT Svein Orica GreenEDGE ,,

117 MOINARD Amaël BMC Racing Team ,,

118 DODI Luca Lampre – Merida ,,

119 POZZATO Filippo Lampre – Merida ,,

120 VAN GOOLEN Jurgen Accent.jobs – Wanty ,,

121 BODNAR Maciej Cannondale Pro Cycling Team ,,

122 SMUKULIS Gatis Katusha Team ,,

123 WACKERMANN Luca Lampre – Merida 1:55

124 COBO ACEBO Juan Jose Movistar Team 3:11

125 MADRAZO RUIZ Angel Movistar Team ,,

126 VANLANDSCHOOT James Accent.jobs – Wanty ,,

127 HUFFMAN Evan Astana Pro Team ,,

128 HUNTER Robert Garmin – Sharp ,,

129 VIGANO Davide Lampre – Merida ,,

130 BONO Matteo Lampre – Merida ,,

131 EISEL Bernhard Sky Procycling ,,

132 WIGGINS Bradley Sky Procycling ,,

133 LOPEZ GARCIA David Sky Procycling ,,

134 ROJAS GIL Jose Joaquin Movistar Team ,,

135 MINGUEZ Miguel Euskaltel – Euskadi ,,

136 KITTEL Marcel Team Argos – Shimano ,,

137 DE KORT Koen Team Argos – Shimano ,,

138 MINARD Sébastien AG2R La Mondiale ,,

139 MIYAZAWA Takashi Team Saxo-Tinkoff ,,

140 BOIVIN Guillaume Cannondale Pro Cycling Team ,,

141 WALLAYS Jelle Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

142 STEEGMANS Gert Omega Pharma – Quick-Step ,,

143 DOCKX Gert Lotto Belisol Team ,,

144 DE VREESE Laurens Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

145 LIGTHART Pim Vacansoleil – DCM ,,

146 JEANNESSON Arnold Equipe Cycliste FDJ.fr 3:17

147 TJALLINGII Maarten Belkin Pro Cycling Team ,,

148 BROWN Graeme Belkin Pro Cycling Team ,,

149 VAN POPPEL Danny Vacansoleil – DCM ,,

150 RAST Gregory RadioShack – Leopard 3:21

151 HAYMAN Mathew Sky Procycling 4:48

152 KUMP Marko Team Saxo-Tinkoff ,,

153 PATERSKI Maciej Cannondale Pro Cycling Team 4:50

154 VENTOSO ALBERDI Francisco José Movistar Team 7:04

155 ABERASTURI Jon Euskaltel – Euskadi ,,

156 TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team 7:49

157 GUARNIERI Jacopo Astana Pro Team 9:43

158 VANDBORG Brian Cannondale Pro Cycling Team 10:04

159 KOCJAN Jure Euskaltel – Euskadi ,,

160 CORDEEL Sander Lotto Belisol Team 12:11

DNF DEVOLDER Stijn RadioShack – Leopard –

DNF BOS Theo Belkin Pro Cycling Team –

DNF NAVARDAUSKAS Ramunas Garmin – Sharp –

Klasyfikacja generalna:

1 (2) BOOM Lars Belkin Pro Cycling Team 16:06:15

2 (7) GREIPEL Andre Lotto Belisol Team 0:01

3 (1) DEMARE Arnaud Equipe Cycliste FDJ.fr 0:03

4 (3) STYBAR Zdenek Omega Pharma – Quick-Step 0:06

5 (5) GILBERT Philippe BMC Racing Team 0:07

6 (6) FARRAR Tyler Garmin – Sharp 0:09

7 (9) PETACCHI Alessandro Omega Pharma – Quick-Step 0:13

8 (37) NIZZOLO Giacomo RadioShack – Leopard 0:15

9 (8) PHINNEY Taylor BMC Racing Team 0:17

10 (36) JACOBS Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

11 (19) PORSEV Alexander Katusha Team 0:18

12 (20) CANTWELL Jonathan Team Saxo-Tinkoff ,,

13 (21) OFFREDO Yoann Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

14 (22) IGLINSKIY Maxim Astana Pro Team ,,

15 (24) DE WEERT Kevin Omega Pharma – Quick-Step ,,

16 (25) STANNARD Ian Sky Procycling ,,

17 (33) KEUKELEIRE Jens Orica GreenEDGE ,,

18 (34) IMPEY Daryl Orica GreenEDGE ,,

19 (11) LADAGNOUS Matthieu Equipe Cycliste FDJ.fr 0:19

20 (13) BAKELANTS Jan RadioShack – Leopard ,,

21 (17) DECLERCQ Tim Topsport Vlaanderen – Baloise 0:22

22 (23) KELDERMAN Wilco Belkin Pro Cycling Team 0:24

23 (29) LANGEVELD Sebastian Orica GreenEDGE ,,

24 (27) DUMOULIN Tom Team Argos – Shimano ,,

25 (30) TSATEVITCH Alexey Katusha Team ,,

26 (26) CHAVANEL Sylvain Omega Pharma – Quick-Step ,,

27 (28) TANKINK Bram Belkin Pro Cycling Team ,,

28 (31) WEENING Pieter Orica GreenEDGE ,,

29 (49) KERN Julian AG2R La Mondiale ,,

30 (35) SICARD Romain Euskaltel – Euskadi ,,

31 (40) VAN STAEYEN Michael Topsport Vlaanderen – Baloise 0:25

32 (42) VIVIANI Elia Cannondale Pro Cycling Team ,,

33 (47) GRIVKO Andriy Astana Pro Team ,,

34 (53) LOBATO DEL VALLE Juan Jose Euskaltel – Euskadi ,,

35 (44) VAN POPPEL Danny Vacansoleil – DCM ,,

36 (43) GUSEV Vladimir Katusha Team 0:31

37 (45) VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

38 (46) MONFORT Maxime RadioShack – Leopard ,,

39 () VAN KEIRSBULCK Guillaume Omega Pharma – Quick-Step ,,

40 (48) BRAVO OIARBIDE Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,

41 (50) KUZNETSOV Viacheslav Katusha Team ,,

42 (56) WELLENS Tim Lotto Belisol Team ,,

43 (57) QUINZIATO Manuel BMC Racing Team ,,

44 (59) TERPSTRA Niki Omega Pharma – Quick-Step ,,

45 (58) HOOGERLAND Johnny Vacansoleil – DCM ,,

46 (62) MOSER Moreno Cannondale Pro Cycling Team ,,

47 (63) KROON Karsten Team Saxo-Tinkoff ,,

48 (69) OSS Daniel BMC Racing Team 0:46

49 (10) DRUCKER Jean-Pierre Accent.jobs – Wanty 0:47

50 (68) ROELANDTS Jurgen Lotto Belisol Team 0:48

51 (75) HUTAROVICH Yauheni AG2R La Mondiale 0:51

52 (55) WESTRA Lieuwe Vacansoleil – DCM ,,

53 (87) PARISIEN Francois Team Argos – Shimano ,,

54 (38) DOMONT Axel AG2R La Mondiale 0:52

55 (71) BAZAYEV Assan Astana Pro Team 0:54

56 (72) CURVERS Roy Team Argos – Shimano ,,

57 (54) LEUKEMANS Bjorn Vacansoleil – DCM ,,

58 (4) RENSHAW Mark Belkin Pro Cycling Team ,,

59 (61) JUNGELS Bob RadioShack – Leopard ,,

60 (64) SPILAK Simon Katusha Team ,,

61 (65) SERGENT Jesse RadioShack – Leopard ,,

62 (74) VAN DIJK Stefan Accent.jobs – Wanty 0:57

63 (77) LODEWYCK Klaas BMC Racing Team ,,

64 (81) FERNANDEZ DE LARREA Koldo Garmin – Sharp ,,

65 (83) DALL’ANTONIA Tiziano Cannondale Pro Cycling Team ,,

66 (84) WYSS Danilo BMC Racing Team ,,

67 (60) PEREZ MORENO Ruben Euskaltel – Euskadi 0:59

68 (66) PIETROPOLLI Daniele Lampre – Merida ,,

69 (90) DEGENKOLB John Team Argos – Shimano 1:04

70 (82) VANSPEYBROUCK Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise 1:05

71 (89) VEELERS Tom Team Argos – Shimano 1:10

72 (92) TERUEL ROVIRA Eloy Movistar Team 1:13

73 (85) RASCH Gabriel Sky Procycling 1:14

74 (94) SELVAGGI Mirko Vacansoleil – DCM 1:15

75 (67) BELLETTI Manuel AG2R La Mondiale 1:16

76 (79) HOULE Hugo AG2R La Mondiale 1:20

77 (88) DELAGE Mickaël Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

78 (76) TAMOURIDIS Ioannis Euskaltel – Euskadi 1:22

79 (99) ROLLIN Dominique Equipe Cycliste FDJ.fr 1:25

80 (86) VANDENBERGH Stijn Omega Pharma – Quick-Step ,,

81 (109) SUTTON Chris Sky Procycling 1:35

82 (111) KRUOPIS Aidis Orica GreenEDGE ,,

83 (106) RICHEZE Ariel Maximiliano Lampre – Merida 1:39

84 (96) DURBRIDGE Luke Orica GreenEDGE 1:46

85 (97) NUYENS Nick Garmin – Sharp ,,

86 (115) KREDER Raymond Garmin – Sharp 1:50

87 (102) VANSUMMEREN Johan Garmin – Sharp 1:52

88 (100) SANZ UNZUE Enrique Movistar Team 1:55

89 (101) VAN POPPEL Boy Vacansoleil – DCM 1:57

90 (15) POZZATO Filippo Lampre – Merida 1:59

91 (107) BENNATI Daniele Team Saxo-Tinkoff 2:07

92 (114) BOUCHER David Equipe Cycliste FDJ.fr 2:09

93 (113) ISAYCHEV Vladimir Katusha Team ,,

94 (39) BODNAR Maciej Cannondale Pro Cycling Team 2:10

95 (116) HABEAUX Gregory Accent.jobs – Wanty 2:15

96 (51) WACKERMANN Luca Lampre – Merida 2:20

97 (122) NAPOLITANO Danilo Accent.jobs – Wanty 2:23

98 (91) SCHEIRLINCKX Staf Accent.jobs – Wanty 2:25

99 (117) GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team 2:28

100 (120) WILLEMS Frederik Lotto Belisol Team 2:39

101 (95) BRESCHEL Matti Team Saxo-Tinkoff 2:45

102 (124) VANDOUSSELAERE Sven Topsport Vlaanderen – Baloise 2:55

103 (98) TUFT Svein Orica GreenEDGE 2:58

104 (129) VAN EMDEN Jos Belkin Pro Cycling Team 3:01

105 (103) VERRAES Benjamin Accent.jobs – Wanty 3:10

106 (128) MARANGONI Alan Cannondale Pro Cycling Team 3:12

107 (14) DE VREESE Laurens Topsport Vlaanderen – Baloise 3:24

108 (132) RASMUSSEN Alex Garmin – Sharp ,,

109 (18) ROJAS GIL Jose Joaquin Movistar Team 3:29

110 (118) VEUCHELEN Frederik Vacansoleil – DCM 3:40

111 (133) BAGDONAS Gediminas AG2R La Mondiale 3:55

112 (70) MADRAZO RUIZ Angel Movistar Team 3:57

113 (78) VANLANDSCHOOT James Accent.jobs – Wanty 4:02

114 (80) DE KORT Koen Team Argos – Shimano ,,

115 (123) AAEN JORGENSEN Jonas Team Saxo-Tinkoff 4:12

116 (127) MOINARD Amaël BMC Racing Team 4:24

117 (93) RAST Gregory RadioShack – Leopard 4:29

118 (105) MINGUEZ Miguel Euskaltel – Euskadi 4:39

119 (108) DOCKX Gert Lotto Belisol Team 4:44

120 (104) JEANNESSON Arnold Equipe Cycliste FDJ.fr 4:45

121 (112) STEEGMANS Gert Omega Pharma – Quick-Step 4:46

122 (131) MOURIS Jens Orica GreenEDGE 5:00

123 (12) KUMP Marko Team Saxo-Tinkoff 5:01

124 (136) TIMMER Albert Team Argos – Shimano 5:02

125 (16) HAYMAN Mathew Sky Procycling 5:04

126 (119) MIYAZAWA Takashi Team Saxo-Tinkoff 5:09

127 (135) DEBUSSCHERE Jens Lotto Belisol Team 5:12

128 (52) PATERSKI Maciej Cannondale Pro Cycling Team 5:15

129 (121) VIGANO Davide Lampre – Merida 5:16

130 (137) ANACONA GOMEZ Winner Lampre – Merida 5:34

131 (125) BOIVIN Guillaume Cannondale Pro Cycling Team 5:46

132 (144) BOZIC Borut Astana Pro Team 6:05

133 (138) VAN GOOLEN Jurgen Accent.jobs – Wanty 6:46

134 (134) KITTEL Marcel Team Argos – Shimano 7:06

135 (140) DODI Luca Lampre – Merida 7:07

136 (41) VENTOSO ALBERDI Francisco José Movistar Team 7:29

137 (147) SMUKULIS Gatis Katusha Team 8:12

138 (141) LIGTHART Pim Vacansoleil – DCM 8:29

139 (110) ABERASTURI Jon Euskaltel – Euskadi 8:39

140 (73) TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team 8:40

141 (142) WALLAYS Jelle Topsport Vlaanderen – Baloise 8:50

142 (143) MINARD Sébastien AG2R La Mondiale 8:55

143 (150) APPOLLONIO Davide AG2R La Mondiale 9:13

144 (145) LOPEZ GARCIA David Sky Procycling 9:37

145 (146) WIGGINS Bradley Sky Procycling ,,

146 (152) HONDO Danilo RadioShack – Leopard 9:57

147 (156) BOARO Manuele Team Saxo-Tinkoff 10:16

148 (155) VANGENECHTEN Jonas Lotto Belisol Team 10:39

149 (149) COBO ACEBO Juan Jose Movistar Team 11:55

150 (126) GUARNIERI Jacopo Astana Pro Team 12:18

151 (153) HUNTER Robert Garmin – Sharp 12:39

152 (154) TJALLINGII Maarten Belkin Pro Cycling Team 12:45

153 (157) BROWN Graeme Belkin Pro Cycling Team 13:51

154 (158) BONO Matteo Lampre – Merida 14:29

155 (139) VANDBORG Brian Cannondale Pro Cycling Team 15:22

156 (161) KUSCHYNSKI Aleksandr Katusha Team 15:44

157 (160) EISEL Bernhard Sky Procycling 16:27

158 (162) HUFFMAN Evan Astana Pro Team 17:09

159 (163) KOCJAN Jure Euskaltel – Euskadi 24:02

160 (159) CORDEEL Sander Lotto Belisol Team 25:03

 

 

Arek Waluga