demareArnaud Demare (FDJ.fr) wygrał drugi etap Eneco Tour i został nowym liderem wyścigu. W klasycznym finiszu Francuz pokonał mistrza świata, Philippe Gilberta (BMC), a trzecie miejsce wywalczył Tyler Farrar (Garmin – Sharp).

Drugi etap wyścigu Eneco Tour rozpoczął się Ardooie. Po pokonaniu 176,9 km kolarze mieli finiszować we Flandrii , ale przedtem czekało na nich kilka krótkich, ale treściwych podjazdów.

Od początku dzisiejszej rywalizacji na czele kręciła czwórka zawodników: Gediminas Bagdonas (AG2R La Mondiale), Tim Declercq i Laurens de Vreese (obaj Topsport Vlaanderen – Baloise) oraz Mathew Hayman (Sky Procycling). Harcownicy bardzo dobrze ze sobą współpracowali i 24 km przed metą mieli jeszcze ponad 3 minuty przewagi nad peletonem, prowadzonym przez Belkin Pro Cycling i Lotto – Belisol.

Na wzniesieniu Alsemberg (20 km przed metą) z peletonu zaatakował Geert Steegmans (Omega Pharma-Quick Step), ale szybko został złapany przez dużą grupę. Z grupki uciekinierów odpadł Bagdonas, a na samotny atak zdecydował się Hayman. Australijczyk nie za długo kręcił solo, szybko dojechał do niego duet Topsport Vlaanderen – Baloise. 10 km przed metą trójka utrzymywała minutę przewagi nad coraz mniejszym peletonem. Bardzo mocne tempo na ostatnich kilometrach podyktowała ekipa Garmin-Sharp i uciekinierzy zostali złapani 3 kilometry przed metą.

Pechowo dziś skończył się etap dla Marka Renshawa (Belkin Pro Cycling), który na 2 km przed metą miał defekt. Klasyczny finisz pod górkę padł łupem Arnaud Demare (FDJ.fr). Mimo fantastycznej pracy swoich kolegów “dopiero” drugie miejsce zajął mistrz świata – Philippe Gilbert (BMC). Trzecie miejsce dla Tylera Farrara (Garmin – Sharp).

Wyniki:

1 DEMARE Arnaud Equipe Cycliste FDJ.fr 6 50 4:03:34

2 GILBERT Philippe BMC Racing Team 4 30 ,,

3 FARRAR Tyler Garmin – Sharp 2 18 ,,

4 KUMP Marko Team Saxo-Tinkoff 1 13 ,,

5 PETACCHI Alessandro Omega Pharma – Quick-Step 1 10 ,,

6 DRUCKER Jean-Pierre Accent.jobs – Wanty 7 ,,

7 POZZATO Filippo Lampre – Merida 4 ,,

8 PHINNEY Taylor BMC Racing Team 3 ,,

9 BOOM Lars Belkin Pro Cycling Team 2 ,,

10 LADAGNOUS Matthieu Equipe Cycliste FDJ.fr 1 ,,

11 BAKELANTS Jan RadioShack – Leopard ,,

12 GREIPEL Andre Lotto Belisol Team 0:05

13 KEUKELEIRE Jens Orica GreenEDGE ,,

14 STYBAR Zdenek Omega Pharma – Quick-Step ,,

15 ROJAS GIL Jose Joaquin Movistar Team ,,

16 PORSEV Alexander Katusha Team ,,

17 KELDERMAN Wilco Belkin Pro Cycling Team ,,

18 TANKINK Bram Belkin Pro Cycling Team ,,

19 OFFREDO Yoann Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

20 IGLINSKIY Maxim Astana Pro Team ,,

21 CANTWELL Jonathan Team Saxo-Tinkoff ,,

22 TSATEVITCH Alexey Katusha Team ,,

23 SICARD Romain Euskaltel – Euskadi ,,

24 LANGEVELD Sebastian Orica GreenEDGE ,,

25 CHAVANEL Sylvain Omega Pharma – Quick-Step ,,

26 DUMOULIN Tom Team Argos – Shimano ,,

27 STANNARD Ian Sky Procycling ,,

28 WEENING Pieter Orica GreenEDGE ,,

29 IMPEY Daryl Orica GreenEDGE ,,

30 DE WEERT Kevin Omega Pharma – Quick-Step ,,

31 KERN Julian AG2R La Mondiale ,,

32 DOMONT Axel AG2R La Mondiale 0:12

33 OSS Daniel BMC Racing Team ,,

34 MONFORT Maxime RadioShack – Leopard ,,

35 NIZZOLO Giacomo RadioShack – Leopard ,,

36 JACOBS Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

37 GRIVKO Andriy Astana Pro Team ,,

38 WACKERMANN Luca Lampre – Merida ,,

39 SPILAK Simon Katusha Team ,,

40 GUSEV Vladimir Katusha Team ,,

41 JUNGELS Bob RadioShack – Leopard ,,

42 KUZNETSOV Viacheslav Katusha Team ,,

43 BRAVO OIARBIDE Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,

44 VENTOSO ALBERDI Francisco José Movistar Team ,,

45 VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

46 LEUKEMANS Bjorn Vacansoleil – DCM ,,

47 MADRAZO RUIZ Angel Movistar Team ,,

48 PEREZ MORENO Ruben Euskaltel – Euskadi ,,

49 VAN STAEYEN Michael Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

50 VAN POPPEL Danny Vacansoleil – DCM ,,

51 ROELANDTS Jurgen Lotto Belisol Team ,,

52 KROON Karsten Team Saxo-Tinkoff ,,

53 LOBATO DEL VALLE Juan Jose Euskaltel – Euskadi ,,

54 WELLENS Tim Lotto Belisol Team ,,

55 QUINZIATO Manuel BMC Racing Team ,,

56 PIETROPOLLI Daniele Lampre – Merida ,,

57 VAN KEIRSBULCK Guillaume Omega Pharma – Quick-Step ,,

58 TERPSTRA Niki Omega Pharma – Quick-Step ,,

59 SERGENT Jesse RadioShack – Leopard ,,

60 HAYMAN Mathew Sky Procycling ,,

61 WESTRA Lieuwe Vacansoleil – DCM ,,

62 DE VREESE Laurens Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

63 MOSER Moreno Cannondale Pro Cycling Team ,,

64 HOOGERLAND Johnny Vacansoleil – DCM ,,

65 BODNAR Maciej Cannondale Pro Cycling Team ,,

66 PATERSKI Maciej Cannondale Pro Cycling Team ,,

67 MINGUEZ Miguel Euskaltel – Euskadi ,,

68 JEANNESSON Arnold Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

69 VIVIANI Elia Cannondale Pro Cycling Team ,,

70 DEGENKOLB John Team Argos – Shimano ,,

71 BELLETTI Manuel AG2R La Mondiale 0:29

72 SCHEIRLINCKX Staf Accent.jobs – Wanty 0:31

73 BAZAYEV Assan Astana Pro Team 0:35

74 CURVERS Roy Team Argos – Shimano ,,

75 SELVAGGI Mirko Vacansoleil – DCM ,,

76 DURBRIDGE Luke Orica GreenEDGE 0:38

77 TAMOURIDIS Ioannis Euskaltel – Euskadi ,,

78 TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team ,,

79 ANACONA GOMEZ Winner Lampre – Merida ,,

80 DOCKX Gert Lotto Belisol Team ,,

81 WYSS Danilo BMC Racing Team ,,

82 LODEWYCK Klaas BMC Racing Team ,,

83 HOULE Hugo AG2R La Mondiale ,,

84 RAST Gregory RadioShack – Leopard ,,

85 DE KORT Koen Team Argos – Shimano ,,

86 VAN DIJK Stefan Accent.jobs – Wanty ,,

87 VAN GOOLEN Jurgen Accent.jobs – Wanty ,,

88 HUTAROVICH Yauheni AG2R La Mondiale ,,

89 TERUEL ROVIRA Eloy Movistar Team ,,

90 RASCH Gabriel Sky Procycling ,,

91 NUYENS Nick Garmin – Sharp ,,

92 BRESCHEL Matti Team Saxo-Tinkoff ,,

93 GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team ,,

94 HABEAUX Gregory Accent.jobs – Wanty ,,

95 VANLANDSCHOOT James Accent.jobs – Wanty ,,

96 PARISIEN Francois Team Argos – Shimano ,,

97 DODI Luca Lampre – Merida ,,

98 WALLAYS Jelle Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

99 VANDENBERGH Stijn Omega Pharma – Quick-Step ,,

100 DELAGE Mickaël Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

101 VANSPEYBROUCK Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

102 BENNATI Daniele Team Saxo-Tinkoff ,,

103 DALL’ANTONIA Tiziano Cannondale Pro Cycling Team ,,

104 VEUCHELEN Frederik Vacansoleil – DCM ,,

105 FERNANDEZ DE LARREA Koldo Garmin – Sharp ,,

106 TUFT Svein Orica GreenEDGE ,,

107 VEELERS Tom Team Argos – Shimano 0:51

108 VERRAES Benjamin Accent.jobs – Wanty 0:54

109 VANDBORG Brian Cannondale Pro Cycling Team 0:56

110 LIGTHART Pim Vacansoleil – DCM 0:59

111 SANZ UNZUE Enrique Movistar Team ,,

112 MIYAZAWA Takashi Team Saxo-Tinkoff 1:03

113 BOUCHER David Equipe Cycliste FDJ.fr 1:06

114 ROLLIN Dominique Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

115 VANSUMMEREN Johan Garmin – Sharp 1:10

116 WILLEMS Frederik Lotto Belisol Team ,,

117 RASMUSSEN Alex Garmin – Sharp ,,

118 AAEN JORGENSEN Jonas Team Saxo-Tinkoff ,,

119 VIGANO Davide Lampre – Merida ,,

120 KREDER Raymond Garmin – Sharp ,,

121 VANDOUSSELAERE Sven Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

122 VAN POPPEL Boy Vacansoleil – DCM ,,

123 KRUOPIS Aidis Orica GreenEDGE 1:22

124 WIGGINS Bradley Sky Procycling ,,

125 SUTTON Chris Sky Procycling ,,

126 LOPEZ GARCIA David Sky Procycling ,,

127 ISAYCHEV Vladimir Katusha Team ,,

128 MARANGONI Alan Cannondale Pro Cycling Team ,,

129 DEVOLDER Stijn RadioShack – Leopard ,,

130 STEEGMANS Gert Omega Pharma – Quick-Step ,,

131 SMUKULIS Gatis Katusha Team ,,

132 MINARD Sébastien AG2R La Mondiale ,,

133 LASTRAS GARCIA Pablo Movistar Team ,,

134 ABERASTURI Jon Euskaltel – Euskadi ,,

135 MOINARD Amaël BMC Racing Team ,,

136 RICHEZE Ariel Maximiliano Lampre – Merida 1:28

137 BOIVIN Guillaume Cannondale Pro Cycling Team 1:43

138 GUARNIERI Jacopo Astana Pro Team 1:49

139 DEBUSSCHERE Jens Lotto Belisol Team 1:52

140 MOURIS Jens Orica GreenEDGE 1:58

141 BOZIC Borut Astana Pro Team 2:04

142 RENSHAW Mark Belkin Pro Cycling Team 0:05

143 VAN EMDEN Jos Belkin Pro Cycling Team 2:04

144 COBO ACEBO Juan Jose Movistar Team ,,

145 TIMMER Albert Team Argos – Shimano ,,

146 NAPOLITANO Danilo Accent.jobs – Wanty ,,

147 NAVARDAUSKAS Ramunas Garmin – Sharp ,,

148 DECLERCQ Tim Topsport Vlaanderen – Baloise 0:05

149 KITTEL Marcel Team Argos – Shimano 2:39

150 BAGDONAS Gediminas AG2R La Mondiale 2:53

151 BONO Matteo Lampre – Merida 4:38

152 HUNTER Robert Garmin – Sharp 8:54

153 KUSCHYNSKI Aleksandr Katusha Team ,,

154 BOARO Manuele Team Saxo-Tinkoff ,,

155 VANGENECHTEN Jonas Lotto Belisol Team ,,

156 CORDEEL Sander Lotto Belisol Team ,,

157 EISEL Bernhard Sky Procycling ,,

158 TJALLINGII Maarten Belkin Pro Cycling Team ,,

159 KOCJAN Jure Euskaltel – Euskadi ,,

160 APPOLLONIO Davide AG2R La Mondiale ,,

161 BOS Theo Belkin Pro Cycling Team ,,

162 BROWN Graeme Belkin Pro Cycling Team ,,

163 HONDO Danilo RadioShack – Leopard ,,

164 HUFFMAN Evan Astana Pro Team ,,

DNF DOWSETT Alex Movistar Team –

DNF FISCHER Murilo Antonio Equipe Cycliste FDJ.fr –

DNS BURGHARDT Marcus BMC Racing Team –

DNS SWIFT Ben Sky Procycling –

 

Klasyfikacja generalna:

1 (22) DEMARE Arnaud Equipe Cycliste FDJ.fr 8:04:40

2 (1) RENSHAW Mark Belkin Pro Cycling Team 0:03

3 (40) GILBERT Philippe BMC Racing Team 0:04

4 (23) FARRAR Tyler Garmin – Sharp 0:06

5 (6) BOOM Lars Belkin Pro Cycling Team 0:07

6 (8) PHINNEY Taylor BMC Racing Team 0:08

7 (2) GREIPEL Andre Lotto Belisol Team 0:09

8 (14) PETACCHI Alessandro Omega Pharma – Quick-Step 0:10

9 (85) LADAGNOUS Matthieu Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

10 (90) DRUCKER Jean-Pierre Accent.jobs – Wanty ,,

11 (114) POZZATO Filippo Lampre – Merida ,,

12 (111) BAKELANTS Jan RadioShack – Leopard ,,

13 (137) KUMP Marko Team Saxo-Tinkoff ,,

14 (7) DE VREESE Laurens Topsport Vlaanderen – Baloise 0:13

15 (81) HAYMAN Mathew Sky Procycling ,,

16 (98) DECLERCQ Tim Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

17 (19) ROJAS GIL Jose Joaquin Movistar Team 0:15

18 (26) PORSEV Alexander Katusha Team ,,

19 (29) STYBAR Zdenek Omega Pharma – Quick-Step ,,

20 (32) OFFREDO Yoann Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

21 (30) CANTWELL Jonathan Team Saxo-Tinkoff ,,

22 (35) KELDERMAN Wilco Belkin Pro Cycling Team ,,

23 (37) TSATEVITCH Alexey Katusha Team ,,

24 (44) IGLINSKIY Maxim Astana Pro Team ,,

25 (45) DUMOULIN Tom Team Argos – Shimano ,,

26 (47) DE WEERT Kevin Omega Pharma – Quick-Step ,,

27 (54) CHAVANEL Sylvain Omega Pharma – Quick-Step ,,

28 (57) STANNARD Ian Sky Procycling ,,

29 (63) LANGEVELD Sebastian Orica GreenEDGE ,,

30 (58) IMPEY Daryl Orica GreenEDGE ,,

31 (70) TANKINK Bram Belkin Pro Cycling Team ,,

32 (77) SICARD Romain Euskaltel – Euskadi ,,

33 (71) KERN Julian AG2R La Mondiale ,,

34 (88) WEENING Pieter Orica GreenEDGE ,,

35 (104) KEUKELEIRE Jens Orica GreenEDGE ,,

36 (3) JACOBS Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise 0:17

37 (4) NIZZOLO Giacomo RadioShack – Leopard 0:18

38 (9) BODNAR Maciej Cannondale Pro Cycling Team 0:21

39 (16) VENTOSO ALBERDI Francisco José Movistar Team 0:22

40 (12) VAN STAEYEN Michael Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

41 (31) GUSEV Vladimir Katusha Team ,,

42 (25) VAN POPPEL Danny Vacansoleil – DCM ,,

43 (11) VIVIANI Elia Cannondale Pro Cycling Team ,,

44 (49) WACKERMANN Luca Lampre – Merida ,,

45 (42) ROELANDTS Jurgen Lotto Belisol Team ,,

46 (51) BRAVO OIARBIDE Garikoitz Euskaltel – Euskadi ,,

47 (64) MONFORT Maxime RadioShack – Leopard ,,

48 (61) VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

49 (65) KUZNETSOV Viacheslav Katusha Team ,,

50 (46) JEANNESSON Arnold Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

51 (79) OSS Daniel BMC Racing Team ,,

52 (62) VAN KEIRSBULCK Guillaume Omega Pharma – Quick-Step ,,

53 (83) GRIVKO Andriy Astana Pro Team ,,

54 (82) MADRAZO RUIZ Angel Movistar Team ,,

55 (74) PATERSKI Maciej Cannondale Pro Cycling Team ,,

56 (113) DOMONT Axel AG2R La Mondiale ,,

57 (87) HOOGERLAND Johnny Vacansoleil – DCM ,,

58 (95) WESTRA Lieuwe Vacansoleil – DCM ,,

59 (106) KROON Karsten Team Saxo-Tinkoff ,,

60 (105) QUINZIATO Manuel BMC Racing Team ,,

61 (101) SERGENT Jesse RadioShack – Leopard ,,

62 (119) JUNGELS Bob RadioShack – Leopard ,,

63 (123) SPILAK Simon Katusha Team ,,

64 (109) WELLENS Tim Lotto Belisol Team ,,

65 (107) PIETROPOLLI Daniele Lampre – Merida ,,

66 (118) LEUKEMANS Bjorn Vacansoleil – DCM ,,

67 (108) TERPSTRA Niki Omega Pharma – Quick-Step ,,

68 (103) MOSER Moreno Cannondale Pro Cycling Team ,,

69 (128) PEREZ MORENO Ruben Euskaltel – Euskadi ,,

70 (132) LOBATO DEL VALLE Juan Jose Euskaltel – Euskadi ,,

71 (134) MINGUEZ Miguel Euskaltel – Euskadi ,,

72 (17) BELLETTI Manuel AG2R La Mondiale 0:39

73 (135) SCHEIRLINCKX Staf Accent.jobs – Wanty 0:41

74 (53) BAZAYEV Assan Astana Pro Team 0:45

75 (78) SELVAGGI Mirko Vacansoleil – DCM ,,

76 (115) CURVERS Roy Team Argos – Shimano ,,

77 (15) TLEUBAYEV Ruslan Astana Pro Team 0:48

78 (21) HUTAROVICH Yauheni AG2R La Mondiale ,,

79 (36) TAMOURIDIS Ioannis Euskaltel – Euskadi ,,

80 (27) VAN DIJK Stefan Accent.jobs – Wanty ,,

81 (33) LODEWYCK Klaas BMC Racing Team ,,

82 (41) BRESCHEL Matti Team Saxo-Tinkoff ,,

83 (52) HABEAUX Gregory Accent.jobs – Wanty ,,

84 (60) DE KORT Koen Team Argos – Shimano ,,

85 (55) VANLANDSCHOOT James Accent.jobs – Wanty ,,

86 (76) HOULE Hugo AG2R La Mondiale ,,

87 (59) VANSPEYBROUCK Pieter Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

88 (72) GRUZDEV Dmitriy Astana Pro Team ,,

89 (91) DURBRIDGE Luke Orica GreenEDGE ,,

90 (93) RAST Gregory RadioShack – Leopard ,,

91 (89) TERUEL ROVIRA Eloy Movistar Team ,,

92 (73) FERNANDEZ DE LARREA Koldo Garmin – Sharp ,,

93 (94) NUYENS Nick Garmin – Sharp ,,

94 (84) BENNATI Daniele Team Saxo-Tinkoff ,,

95 (97) VANDENBERGH Stijn Omega Pharma – Quick-Step ,,

96 (116) WYSS Danilo BMC Racing Team ,,

97 (100) DALL’ANTONIA Tiziano Cannondale Pro Cycling Team ,,

98 (120) RASCH Gabriel Sky Procycling ,,

99 (136) DOCKX Gert Lotto Belisol Team ,,

100 (124) PARISIEN Francois Team Argos – Shimano ,,

101 (129) TUFT Svein Orica GreenEDGE ,,

102 (133) VEUCHELEN Frederik Vacansoleil – DCM ,,

103 (141) DELAGE Mickaël Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

104 (143) DEGENKOLB John Team Argos – Shimano 0:50

105 (5) VERRAES Benjamin Accent.jobs – Wanty 1:00

106 (39) VEELERS Tom Team Argos – Shimano 1:01

107 (122) SANZ UNZUE Enrique Movistar Team 1:09

108 (138) MIYAZAWA Takashi Team Saxo-Tinkoff 1:13

109 (99) ROLLIN Dominique Equipe Cycliste FDJ.fr 1:16

110 (121) BOUCHER David Equipe Cycliste FDJ.fr ,,

111 (38) VAN POPPEL Boy Vacansoleil – DCM 1:20

112 (66) WILLEMS Frederik Lotto Belisol Team ,,

113 (68) AAEN JORGENSEN Jonas Team Saxo-Tinkoff ,,

114 (69) VIGANO Davide Lampre – Merida ,,

115 (92) VANSUMMEREN Johan Garmin – Sharp ,,

116 (86) VANDOUSSELAERE Sven Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

117 (102) KREDER Raymond Garmin – Sharp ,,

118 (24) SUTTON Chris Sky Procycling 1:32

119 (20) ABERASTURI Jon Euskaltel – Euskadi ,,

120 (34) KRUOPIS Aidis Orica GreenEDGE ,,

121 (50) LASTRAS GARCIA Pablo Movistar Team ,,

122 (110) MOINARD Amaël BMC Racing Team ,,

123 (125) ISAYCHEV Vladimir Katusha Team ,,

124 (127) MARANGONI Alan Cannondale Pro Cycling Team ,,

125 (139) STEEGMANS Gert Omega Pharma – Quick-Step ,,

126 (10) RICHEZE Ariel Maximiliano Lampre – Merida 1:38

127 (117) GUARNIERI Jacopo Astana Pro Team 1:59

128 (67) DEBUSSCHERE Jens Lotto Belisol Team 2:02

129 (130) MOURIS Jens Orica GreenEDGE 2:08

130 (18) NAPOLITANO Danilo Accent.jobs – Wanty 2:14

131 (126) NAVARDAUSKAS Ramunas Garmin – Sharp ,,

132 (145) BOIVIN Guillaume Cannondale Pro Cycling Team 2:32

133 (146) RASMUSSEN Alex Garmin – Sharp 2:39

134 (144) VAN EMDEN Jos Belkin Pro Cycling Team 2:44

135 (28) KITTEL Marcel Team Argos – Shimano 2:49

136 (56) BAGDONAS Gediminas AG2R La Mondiale 3:02

137 (147) TIMMER Albert Team Argos – Shimano 3:33

138 (152) ANACONA GOMEZ Winner Lampre – Merida 4:36

139 (162) VAN GOOLEN Jurgen Accent.jobs – Wanty ,,

140 (154) DODI Luca Lampre – Merida ,,

141 (164) WALLAYS Jelle Topsport Vlaanderen – Baloise ,,

142 (153) VANDBORG Brian Cannondale Pro Cycling Team 4:54

143 (156) LIGTHART Pim Vacansoleil – DCM 4:57

144 (150) MINARD Sébastien AG2R La Mondiale 5:20

145 (159) LOPEZ GARCIA David Sky Procycling ,,

146 (157) DEVOLDER Stijn RadioShack – Leopard ,,

147 (163) WIGGINS Bradley Sky Procycling ,,

148 (160) SMUKULIS Gatis Katusha Team ,,

149 (158) COBO ACEBO Juan Jose Movistar Team 6:02

150 (168) BOZIC Borut Astana Pro Team ,,

151 (151) BONO Matteo Lampre – Merida 8:36

152 (13) APPOLLONIO Davide AG2R La Mondiale 9:04

153 (43) BOS Theo Belkin Pro Cycling Team ,,

154 (48) HONDO Danilo RadioShack – Leopard ,,

155 (75) BOARO Manuele Team Saxo-Tinkoff ,,

156 (96) HUNTER Robert Garmin – Sharp ,,

157 (112) VANGENECHTEN Jonas Lotto Belisol Team ,,

158 (140) TJALLINGII Maarten Belkin Pro Cycling Team ,,

159 (142) BROWN Graeme Belkin Pro Cycling Team ,,

160 (148) CORDEEL Sander Lotto Belisol Team 10:51

161 (155) KUSCHYNSKI Aleksandr Katusha Team 12:52

162 (166) EISEL Bernhard Sky Procycling ,,

163 (165) KOCJAN Jure Euskaltel – Euskadi ,,

164 (161) HUFFMAN Evan Astana Pro Team ,,

 

 

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga