Z okazji 100 edycji Tour de France, firma LOOK wypuściła na rynek pedały LOOK Keo 2 Max Limited Edition. Dostępne w trzech kombinacjach kolorów można kupić w naszym sklepie. Zapraszamy.

Keo 2 Max

Specyfikacja:

Materiał KOMPOZYT
STAL
Łożyskowanie 2 ŁOŻYSKA KULKOWE, 1 ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE
Luz Roboczy 0st, 4.5st, 9st
Siła/Kąt wypięcia REGULOWANA: 9Nm – 15Nm
Waga 260g
L
Zwiększona wydajność oraz komfort dzięki bardziej niezniszczalnej, kwasoodpornej płytki, która została umieszczona w miejscu styku bloku z pedałem co spowodowało zwiększenie o 12% powierzchni styku z blokiem w stosunku do swojego poprzednika Keo Carbon. Ekstremalnie lekkie – 260g komplet (Keo 2 Max). Podwójne łożyskowanie, długie włókna węglowe wszczepione w korpus, kwasoodporna płytka kontaktu bloku z pedałem oraz ponadwymiarowa oś, gwarantują niezawodność i trwałość. Polepszono bloki Keo poprzez pokrycie gumową warstwą miejsca styku, co zdecydowanie ułatwia chodzenie.
k
LIMITOWANA EDYCJA TOUR DE FRANCE! DOSTĘPNE W KOLORACH: BIAŁY/CZERWONY – SZARY/BIAŁY – CZARNY/ZIELONY
h

Pedały można kupić w naszym sklepie > szczegóły

 

 

Poprzedni artykułŁukasz Bodnar: „Jak idzie, to trzeba iść za ciosem”
Następny artykułPhilippe Gilbert przedłużył kontrakt z BMC Racing
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments