Patryk StoszWilli Willwohl (LKT Brandeburg) skompletował „hat-trick” na zakończenie Tour de Berlin. Patryk Stosz (TC Chrobry Lasocki Głogów) zajął 5. miejsce!

W klasyfikacji generalnej niemieckiego wyścigu dla młodzieżowców, który był punktowany do rankingu UCI Europe Tour triumfował Duńczyk Mathias Moller (Blue Water Cycling). Najlepszym z Polaków został Grzegorz Haba (WV De Jonge Renner), który ze stratą 1 minuty i 51 sekund był 19.

Na ostatnim 113 kilometrowym etapie, trzeci raz z rzędu wygrał Wili Willwohl. Patryk Stosz po wczorajszej, ósmej pozycji – dziś zajął piąte miejsce!

Wyniki:

1 WILLWOHL Willi LKT Team Brandenburg 4:18:04
2 ZWINGENBERGER Philipp ,,
3 ACKERMANN Pascal Rad-Net Rose Team ,,
4 RESKE Tim Team Bergstrasse jenatec ,,
5 STOSZ Patryk TC Chrobry Lasocki Glogow ,,
6 DIETEREN Jan Team Stölting ,,
7 GRUNER Yannick ,,
8 VERTOMMEN Jeff ,,
9 WOLFFENBUTTEL Stefan ,,
10 VAN DALEN Jason ,,
11 HATZ Christopher Team Bergstrasse jenatec ,,
12 REIS Rafael Ceramica Flaminia – Fondriest ,,
13 LAMBRECHTS Sem ,,
14 BAUHAUS Phil Team Stölting ,,
15 MOLLER Mathias Blue Water Cycling ,,
16 HUPPERTZ Joshua ,,
17 LAMMERTINK Steven Cycling Team Jo Piels ,,
18 EYSKENS Jeroen ,,
19 GUERREIRO Ruben ,,
20 FREITAS Daniel ,,
21 WALSCHEID Max Team Stölting ,,
22 ARIESEN Tim ,,
23 FRITZ Fabian ,,
24 LESCHE Philipp ,,
25 ROOSEN Timo ,,
26 MEIJERS Daan Cycling Team Jo Piels ,,
27 HOLBACH Fabian ,,
28 NOLTEN Bram ,,
29 EGGER Mike Team Bergstrasse jenatec ,,
30 HERRMANN Jonathan LKT Team Brandenburg ,,
31 KALDENBACH Jeroen ,,
32 MEIER Alexander ,,
33 OSSYRA Gabriel ,,
34 TOMASIAK Konrad TC Chrobry Lasocki Glogow ,,
35 NORMANN HANSEN Lasse Blue Water Cycling ,,
36 ROOSEN Sjors Cycling Team Jo Piels ,,
37 WIEKING Fabian ,,
38 HOEKSTRA Jochem Cycling Team Jo Piels ,,
39 TOLHOEK Antwan ,,
40 DE KORT Bram Cycling Team Jo Piels ,,
41 EIKING Odd Christian ,,
42 SCHWEIZER Michael ,,
43 PIRIUS Hans ,,
44 STIER Maximilian LKT Team Brandenburg ,,
45 HAMMERSLAND Nicholas Team Oster Hus – Ridley ,,
46 KASTELIJN Ian ,,
47 LEIJS Joeri ,,
48 DE GREEF Robbert Cycling Team Jo Piels ,,
49 HEMPFER Martin ,,
50 BECK Joschka ,,
51 LINDENAU Max ,,
52 SCHLICHENMAIER Tim Team Bergstrasse jenatec ,,
53 WERDA Maximilian Team Stölting ,,
54 DIJKSTRA Martijn ,,
55 VAN DEN EYNDE Nick ,,
56 QUAST Enno ,,
57 HEMPFER Michael 0:11
58 WOLF Justin ,,
59 MAYER Yannick ,,
60 NAGLER Patrick ,,
61 KRüGEL Samuel ,,
62 PENSL Paul ,,
63 SCHNEIDER Stefan ,,
64 HABA Grzegorz ,,
65 MUCHE Christopher Rad-Net Rose Team ,,
66 SCHULZ Julian 1:00
67 METZKE Eric 1:06
68 WAPPLER Benjamin 1:11
69 PEDERSEN Mark Sehested Blue Water Cycling ,,
70 EGNER Arne Team Stölting 1:13
71 MATHIS Marco Rad-Net Rose Team ,,
72 THALUND JENSEN Frederik Blue Water Cycling 1:23
73 VAN DINGENEN Sander 1:57
DNF BRETSCHNEIDER Toni
DNF HARNISCH Daniel
DNF WOTSCHKE Sebastian
DNF REICHARDT Thomas Team Bergstrasse jenatec
DNF ERNST Björn

Klasyfikacja generalna:

1 MOLLER Mathias Blue Water Cycling 40 25 14:47:49
2 ROOSEN Sjors Cycling Team Jo Piels 30 18 0:05
3 NORMANN HANSEN Lasse Blue Water Cycling 16 14 0:19
4 LAMMERTINK Steven Cycling Team Jo Piels 12 11 0:30
5 HOEKSTRA Jochem Cycling Team Jo Piels 10 8 0:36
6 PIRIUS Hans 8 6 0:46
7 SCHLICHENMAIER Tim Team Bergstrasse jenatec 6 4 ,,
8 HAMMERSLAND Nicholas Team Oster Hus – Ridley 3 3 0:53
9 DE KORT Bram Cycling Team Jo Piels 2 0:56
10 EIKING Odd Christian 1 0:57
11 NOLTEN Bram 1:04
12 WILLWOHL Willi LKT Team Brandenburg 1:09
13 WALSCHEID Max Team Stölting 1:12
14 DIETEREN Jan Team Stölting 1:14
15 DE GREEF Robbert Cycling Team Jo Piels 1:28
16 DIJKSTRA Martijn 1:38
17 WERDA Maximilian Team Stölting 1:43
18 KASTELIJN Ian 1:48
19 HABA Grzegorz 1:51
20 ROOSEN Timo ,,
21 EGGER Mike Team Bergstrasse jenatec 2:04
22 KALDENBACH Jeroen 2:44
23 THALUND JENSEN Frederik Blue Water Cycling 2:58
24 MUCHE Christopher Rad-Net Rose Team 3:15
25 REIS Rafael Ceramica Flaminia – Fondriest 3:23
26 WOLFFENBUTTEL Stefan 3:33
27 HATZ Christopher Team Bergstrasse jenatec 3:52
28 TOMASIAK Konrad TC Chrobry Lasocki Glogow 3:54
29 GUERREIRO Ruben 4:20
30 VAN DALEN Jason 4:40
31 MAYER Yannick 4:54
32 MEIJERS Daan Cycling Team Jo Piels 4:55
33 STOSZ Patryk TC Chrobry Lasocki Glogow 4:58
34 BAUHAUS Phil Team Stölting 5:03
35 GRUNER Yannick 5:05
36 ACKERMANN Pascal Rad-Net Rose Team 5:15
37 WOLF Justin 5:17
38 MEIER Alexander 5:18
39 FREITAS Daniel 5:29
40 STIER Maximilian LKT Team Brandenburg 5:35
41 HUPPERTZ Joshua 5:38
42 VAN DINGENEN Sander 5:42
43 QUAST Enno 5:43
44 PEDERSEN Mark Sehested Blue Water Cycling 6:04
45 LAMBRECHTS Sem 6:34
46 EGNER Arne Team Stölting 6:46
47 SCHNEIDER Stefan 7:07
48 METZKE Eric 7:09
49 LESCHE Philipp 7:21
50 LEIJS Joeri 8:09
51 ZWINGENBERGER Philipp 8:39
52 HERRMANN Jonathan LKT Team Brandenburg 8:53
53 ARIESEN Tim 8:57
54 VERTOMMEN Jeff 9:17
55 EYSKENS Jeroen 9:18
56 HOLBACH Fabian 9:19
57 BECK Joschka 9:21
58 HEMPFER Martin 9:23
59 NAGLER Patrick 9:38
60 SCHWEIZER Michael 9:47
61 LINDENAU Max 10:02
62 HEMPFER Michael 10:04
63 KRüGEL Samuel 10:09
64 OSSYRA Gabriel 10:21
65 TOLHOEK Antwan 10:32
66 RESKE Tim Team Bergstrasse jenatec 10:33
67 VAN DEN EYNDE Nick 10:39
68 PENSL Paul 10:49
69 FRITZ Fabian 10:55
70 WAPPLER Benjamin 11:50
71 SCHULZ Julian 12:07
72 MATHIS Marco Rad-Net Rose Team 19:01
73 WIEKING Fabian 20:17
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments