Patryk StoszW dniach 1-5 maja 2013 roku ekipa młodzieżowców TC Chrobry Lasocki Głogów brała udział w Karpackim Wyścigu Kurierów, który jest jednym z najważniejszych wyścigów młodzieżowych.

Wyścig rozpoczął się 1 maja prologiem w słowackich Dohnanach, a zakończył się 5 maja etapem Radłów – Tarnów.

Na starcie stanęło 152 zawodników z 28 zespołów. Duży sukces odniósł nasz zawodnik Patryk Stosz, który wygrał klasyfikację najlepszego górala.

W klasyfikacji generalnej Patryk Stosz zajął 14 miejsce, a Norbert Krakowiak 36, a w klasyfikacji poniżej 21 lat Patryk był 9, a Norbert 19.

Fot: Krzysztof Janczura

Źródło: TC Chrobry Lasocki Głogów

Poprzedni artykułGiro d`Italia: Luca Paolini zaatakował po maglia rosa!