Buty Sidi Ergo 3 są napakowane technologią po brzegi. Buty tak ekonomiczne, super wygodne, mega sztywne, że zawodowcy sponsorowani przez inne marki kupują je i jeżdżą w nich zakrywając je ochraniaczami.

Buty wyposażone są w nowa klamrę Techno II, zaś system zapadkowy daje bardzo dobre dopasowanie. Rzepy Velcro utrzymują przód stopy ciasno. Sidi używa systemu zatrzaskowego przy pięcie, który trzyma nogę z tyłu. To utrzymuję piętę bezpiecznie umieszczoną na karbonowej sztywnej podeszwie, która posiada małe kanały wentylacyjne.

Pomijając klamry, zaciski i rzepy Sidi Ergo 3 po prostu świetnie działa. Producent wykonał bardzo dobrą robotę utrzymując dotychczasową jakość i dalej próbując poprawiać technologie.

Chłodzenie stopy jest ważnym elementem w butach. Aby utrzymać odpowiednią wentylację stopy w upalne jak i chłodne dni, Sidi wprowadziło regulowany system wentylacji, w którym można zamknąć lub otworzyć otwory zależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Firma Sidi  doskonale się spisała przy produkcji Ergo 3.

Cena jest dość wysoka 1250 złotych, lecz buty będą służyć kilka sezonów. Decydując się na ich zakup nie będziemy rozczarowani, jazda w takich butach sprawi nam ogromną radość, jak również gdy wcześniej jeździliśmy w butach niższych klas komfort jak i przełożenie siły na pedały będzie odczuwalne. Lecz pamiętajcie gdy chcecie jeździć w nich kilka sezonów, a portfel nie pozwala zmieniać ich co chwila jak czynią to PRO to kupcie lepiej czarny model.

Przeznaczenie:

szosa

Zapinanie:

klamra Caliper Buckle, Soft Instep, Tecno II System, High Security Velcro

Wierzch:

Lorica® Vernice, nylonowa siateczka, Sidi Heel Cup, Adjustable Heel Retention Device

Podeszwa:

Vent Carbon, Replaceable Heel Pad

Michał

Foto: www.sidisport.com

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments