Zapraszamy wszystkich zawodników, którzy chcącą poczuć moc prawdziwego ścigania, na jedynym tego typu wyścigu w Polsce ,Oleśnica 8.07.2012 „RDI NOCNE WYZWANIE” prolog i kryterium jednego dnia.

Przygotowaliśmy świetne nagrody jak i wiele atrakcji dla kibiców. Rodzinom sportowców oferujemy piękny nowoczesny Kompleks Rekreacyjny Atol z basenem zewnętrznym, usytuowanym bezpośrednio przy trasie pierwszego etapu. Z tego miejsca będzie można kibicować uczestnikom prologu, jednocześnie chłodząc się w basenie przy pięknej pogodzie!

Innymi atrakcjami jest plażowa piłka siatkowa, czy grill usytuowany na terenie basenu, a w razie nie pogody – Atol dysponuje świetnym nowoczesnym basenem krytym. W skład kompleksu wchodzą także siłownia, sala do aerobiku, nowoczesne saunarium z grotą solną, korty do squasha, korty to tenisa ziemnego, ścianka wspinaczkowa. Po wszystkim można również skorzystać z masażu np. gorącymi kamieniami, czy zamówić zabiegi rehabilitacyjne. Szczegóły znajdą Państwo >  tutaj

Oczywiście to nie wszystko! Trasa pierwszego etapu, odbywać będzie się wokół Stawów Miejskich – bezpośrednio przy lustrze wody, co dla zawodników będzie stanowić niesamowitą frajdę, a kibicom umożliwi dopingowanie swoich swoich faworytów z rowerków wodnych czy kajaków – które oferujemy Państwu jako kolejną atrakcję naszych zawodów. Dla najmłodszych mamy plac zabaw, również usytuowany bezpośrednio przy trasie – lecz w miejscu bezpiecznym, nie przeszkadzającym w żadnym stopniu uczestnikom prologu.

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po trasie czasówki oraz obejrzenie atrakcji, jakie na was czekaj > tutaj.  Zapraszamy kolarzy szczególnie z dziećmi, gdyż jest to okres wakacji – dlatego tak spędzony dzień, na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Dla zawodników oczywiście będzie przygotowany posiłek regeneracyjny pomiędzy etapami. Dla kibiców czeka restauracja w kompleksie Atol, a także na stracie drugiego etapu znajdą państwo restaurację oraz dwie pizzerie.

Cała impreza będzie na żywo relacjonowana w internecie. Przy starcie drugiego etapu odbędzie się pokaz sprzętu różnych producentów rowerów: części i kół szosowych z najwyższej półki. Pula nagród w tym wyścigu dla amatorów, wynosi 8 tys zł! Przewidujemy również wiele innych atrakcji, które na bieżąco będą umieszczane na naszej stronie www.biketeam.rdi.pl Zapraszamy!

 Regulamin wyścigu tutaj

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments