Marcin Białobłocki (Node 4 Giordana) po aktywnej jeździe wygrał 1. etap wyścigu An Post Ras (2.2 UCI) i został jego pierwszym liderem. Polak pokonał Duńczka Jacoba Nielsena (Blue Water Cycling) oraz Nicolasa Bardo (Atlas Jakroo).
Pierwszy etap wyścigu Dookoła Irlandii, a zwłaszcza jego końcówka w Kilkenny sprzyjała harcownikom. Kolarze na 147 kilometrową teasę wyruszyli z Dunboyne. 29-letni Polak znalazł się w decydującej akcji i właśnie w niej przyjechał na metę, pokonując resztę rywali.
Nie jest to jego pierwszy sukces w tym wyścigu. W ubiegłym sezonie wygrał szósty etap.
Wyniki:
1 | Marcin Bialoblocki (Pol) Britain Node4 Giordana Racing | 3:09:04 | |
2 | Jacob Nielsen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
3 | Nicolas Baldo (Fra) Switzerland Atlas Jakroo | 0:00:02 | |
4 | Simon Richardson (GBr) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
5 | Roy Eefting (Ned) Netherlands Koga Cycling | 0:00:06 | |
6 | Gediminas Bagdonas (Ltu) Belgium An Post Sean Kelly | ||
7 | Peter Hawkins (Irl) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
8 | Cameron Karwowski (NZl) New Zealand National Team | ||
9 | Mark S Pedersen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
10 | Ben Grenda (Aus) Britain Rapha Condor Sharp | ||
11 | Remi Sarreboubee (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
12 | Marcel Aregger (Swi) Switzerland Atlas Jakroo | ||
13 | Pieter Bulling (NZl) New Zealand National Team | ||
14 | Wouter Sybrandy (Ned) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
15 | Pirmin Lang (Swi) Switzerland Atlas Jakroo | ||
16 | Rostislav Krotky (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
17 | Aaron Buggle (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
18 | Rapheal Tapella (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
19 | Simon Ryan (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
20 | Sondre Hurum (Nor) Norway Oneco- Mesterhus | ||
21 | Daniel Clifford (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
22 | Jiri Nesveda (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
23 | Rolf Nyborg Broge (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
24 | Adam Armstrong (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
25 | Martin Hunal (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
26 | Fredrick Johansson (Swe) Britain UK Youth Cycling | ||
27 | James Lowsley-Williams (GBr) Britain UK Youth Cycling | ||
28 | Daniel Bichlmann (Ger) Germany Bike Aid | ||
29 | Dale Appleby (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
30 | Tim Barry (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
31 | Magnus Borresen (Nor) Norway Oneco- Mesterhus | ||
32 | Padraig Marrey (Irl) Mayo Centra | ||
33 | Krister Hagen (Nor) Norway Oneco- Mesterhus | ||
34 | Richard Lang (Aus) Britain Rapha Condor Sharp | ||
35 | Felix English (Irl) Britain Rapha Condor Sharp | ||
36 | James Moss (GBr) Britain Node4 Giordana Racing | ||
37 | Sean Lacey (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
38 | Colm Cassidy (Irl) Dublin South UCD | ||
39 | Andreas Miessen (Ger) Germany Bike Aid | ||
40 | Richard Handley (GBr) Britain Rapha Condor Sharp | ||
41 | Andrew Roche (Irl) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
42 | Jelmer Asjes (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
43 | Brian Ahern (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | ||
44 | Jonathan Fumeaux (Swi) Switzerland Atlas Jakroo | ||
45 | Javan Nulty (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
46 | Julien Ammendola (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
47 | Dion Smith (NZl) New Zealand National Team | ||
48 | Christian Varley (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
49 | Connor McConvey (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
50 | Chris Nicholson (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
51 | Bouke Kuiper (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
52 | Philip Lavery (Irl) Britain Node4 Giordana Racing | ||
53 | Sean McFadden (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
54 | David Clarke (GBr) Britain Node4 Giordana Racing | ||
55 | Matthew Higgins (GBr) Britain Node4 Giordana Racing | ||
56 | Taylor Gunman (NZl) New Zealand National Team | ||
57 | Andrew Griffiths (GBr) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
58 | Ronan McLaughlin (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
59 | Dan Craven (Nam) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
60 | Ryan Sherlock (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
61 | Thomas Martin (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
62 | Thomas Rostollan (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
63 | Richard Tanguy (GBr) Britain UK Youth Cycling | ||
64 | Jelle Lugten (Ned) France AVC Aix En Provence | ||
65 | Wei Kei Chang (Tpe) Taiwan RTS Racing | ||
66 | Florian Salzinger (Ger) Switzerland Atlas Jakroo | ||
67 | Christopher Coyle (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | ||
68 | Patrick Clarke (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | ||
69 | Kai Exner (Ger) Germany Bike Aid | ||
70 | Gruffudd Lewis (GBr) Britain UK Youth Cycling | ||
71 | Sean Downey (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
72 | David McCann (Irl) Taiwan RTS Racing | ||
73 | Robin Kelly (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
74 | Lars Vierbergen (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
75 | Tom Black (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
76 | Keith Fox (Irl) Galway Black Rose | ||
77 | Conor Murphy (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
78 | David Kenneally (Irl) Cork First Finance Apex | ||
79 | Eoghan Considine (Irl) Galway Black Rose | ||
80 | Alex Coutts (GBr) Taiwan RTS Racing | ||
81 | Christopher Stevenson (Swe) Britain UK Youth Cycling | ||
82 | Lasse Norman Hansen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
83 | Timothy O’Regan (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
84 | Christian Jerslid Jensen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
85 | Keith Walls (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
86 | Matt Slattery (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
87 | Michael Vingerling (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
88 | Scott Creighton (NZl) New Zealand National Team | ||
89 | Christian Poth (Ger) Germany Bike Aid | ||
90 | Martyn Irvine (Irl) Taiwan RTS Racing | ||
91 | Art MacManusa (Irl) Dublin South UCD | ||
92 | Ondrej Pavek (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
93 | Christopher Jennings (Rsa) Britain Rapha Condor Sharp | ||
94 | Michael Lucey (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
95 | Mark Dowling (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
96 | Ben Stockdale (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
97 | Michael Butler (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
98 | Fiachra O’Muire (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
99 | Rhys Lloyd (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
100 | Daniel Vejmelka (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
101 | Charles Prendergast (Irl) Dublin South UCD | ||
102 | James Gullen (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
103 | William McCabe (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
104 | Graeme Hatcher (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
105 | Eugene Moriarty (Irl) Meath East Spin 11 | ||
106 | Myles McCorry (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
107 | Fraser Duncan (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
108 | Andrew Meehan (Irl) Meath East Spin 11 | ||
109 | Stephen Halpin (Irl) Britain East Midlands Metaltek | ||
110 | Mark Buchanan (Irl) Donegal LK Bikes | ||
111 | John O’Shea (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
112 | Michael Storan (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
113 | Sam Bennett (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
114 | Ciaran O’Sullivan (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
115 | Richard Hooton (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
116 | Colin Robinson (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
117 | Ray O’Shaughnessy (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
118 | Kyle Houston (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
119 | Stuart Cox (Irl) Galway Black Rose | ||
120 | David Peelo (Irl) Cork First Finance Apex | ||
121 | Odhran Connors (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | ||
122 | Michael Barry (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
123 | Christopher Reilly (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
124 | David Brennan (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | 0:02:30 | |
125 | John Mason (Irl) Meath East Spin 11 | 0:10:10 | |
126 | Patrick O’Brien (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | 0:11:32 | |
127 | Ciaran O’Conluain (Irl) Dublin South UCD | ||
128 | Robert Martin Looby (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
129 | Aidan Collins (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | 0:13:40 | |
130 | Hugh McMahon (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | 0:13:44 | |
131 | Daragh Mortimer (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | 0:13:47 | |
132 | Donncha O’Brien (Irl) Cork First Finance Apex | ||
133 | Aidan Crowley (Irl) Meath East Spin 11 | ||
134 | Alan Loftus (Irl) Galway Black Rose | ||
135 | John James Flaherty (Irl) Mayo Centra | ||
136 | Daniel Whiting (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | ||
137 | Declan Byrne (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
138 | Michael O’Reilly (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
139 | John Lynch (Irl) Cork First Finance Apex | ||
140 | Timo Schafer (Ger) Germany Bike Aid | 0:19:15 | |
141 | Michael Flanagan (Irl) Mayo Centra | 0:26:30 | |
142 | Michael Brady (Irl) Mayo Centra | 0:30:53 | |
143 | David McLoughlin (Irl) Donegal LK Bikes | 0:35:06 | |
144 | Noel McGlynn (Irl) Dublin South UCD | 0:35:12 | |
145 | Martin Mizgayski (Pol) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
146 | Edward Barry (Irl) Galway Black Rose | 0:35:38 | |
147 | Ciaran Clarke (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | 0:36:57 | |
148 | Shaun Stewart (Irl) Donegal LK Bikes | ||
149 | Rory Devlin (Irl) Donegal LK Bikes | ||
150 | Damian Lagan (Irl) Donegal LK Bikes | ||
151 | John Gargan (Irl) Cork First Finance Apex | ||
152 | Conor McAllister (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
153 | Stephen Looby (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
154 | Colm Quinn (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
155 | Donal Harrington (Irl) Mayo Centra | ||
156 | Stephen O’Sullivan (Irl) Meath East Spin 11 | ||
157 | Greg Swinand (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
158 | Bryan McKinney (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
159 | Peter Tuohy (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | ||
160 | Enda Connolly (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
161 | Kristian Forbord (Nor Norway Oneco- Mesterhus |
Klasyfikacja generalna:
1 | Marcin Bialoblocki (Pol) Britain Node4 Giordana Racing | 3:08:54 | |
2 | Jacob Nielsen (Den) Denmark Blue Water Cycling | 0:00:04 | |
3 | Nicolas Baldo (Fra) Switzerland Atlas Jakroo | 0:00:08 | |
4 | Gediminas Bagdonas (Ltu) Belgium An Post Sean Kelly | 0:00:10 | |
5 | Simon Richardson (GBr) Britain Team IG – Sigma Sport | 0:00:12 | |
6 | Philip Lavery (Irl) Britain Node4 Giordana Racing | 0:00:13 | |
7 | Peter Hawkins (Irl) Britain Team IG – Sigma Sport | 0:00:14 | |
8 | Remi Sarreboubee (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
9 | Martin Hunal (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
10 | David Clarke (GBr) Britain Node4 Giordana Racing | ||
11 | Richard Lang (Aus) Britain Rapha Condor Sharp | 0:00:15 | |
12 | Roy Eefting (Ned) Netherlands Koga Cycling | 0:00:16 | |
13 | Cameron Karwowski (NZl) New Zealand National Team | ||
14 | Mark S Pedersen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
15 | Ben Grenda (Aus) Britain Rapha Condor Sharp | ||
16 | Marcel Aregger (Swi) Switzerland Atlas Jakroo | ||
17 | Pieter Bulling (NZl) New Zealand National Team | ||
18 | Wouter Sybrandy (Ned) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
19 | Pirmin Lang (Swi) Switzerland Atlas Jakroo | ||
20 | Rostislav Krotky (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
21 | Aaron Buggle (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
22 | Rapheal Tapella (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
23 | Simon Ryan (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
24 | Sondre Hurum (Nor) Norway Oneco- Mesterhus | ||
25 | Daniel Clifford (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
26 | Jiri Nesveda (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
27 | Rolf Nyborg Broge (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
28 | Adam Armstrong (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
29 | Fredrick Johansson (Swe) Britain UK Youth Cycling | ||
30 | James Lowsley-Williams (GBr) Britain UK Youth Cycling | ||
31 | Daniel Bichlmann (Ger) Germany Bike Aid | ||
32 | Dale Appleby (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
33 | Tim Barry (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
34 | Magnus Borresen (Nor) Norway Oneco- Mesterhus | ||
35 | Padraig Marrey (Irl) Mayo Centra | ||
36 | Krister Hagen (Nor) Norway Oneco- Mesterhus | ||
37 | Felix English (Irl) Britain Rapha Condor Sharp | ||
38 | James Moss (GBr) Britain Node4 Giordana Racing | ||
39 | Sean Lacey (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
40 | Colm Cassidy (Irl) Dublin South UCD | ||
41 | Andreas Miessen (Ger) Germany Bike Aid | ||
42 | Richard Handley (GBr) Britain Rapha Condor Sharp | ||
43 | Andrew Roche (Irl) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
44 | Jelmer Asjes (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
45 | Brian Ahern (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | ||
46 | Jonathan Fumeaux (Swi) Switzerland Atlas Jakroo | ||
47 | Javan Nulty (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
48 | Julien Ammendola (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
49 | Dion Smith (NZl) New Zealand National Team | ||
50 | Christian Varley (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
51 | Connor McConvey (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
52 | Chris Nicholson (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
53 | Bouke Kuiper (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
54 | Sean McFadden (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
55 | Matthew Higgins (GBr) Britain Node4 Giordana Racing | ||
56 | Taylor Gunman (NZl) New Zealand National Team | ||
57 | Andrew Griffiths (GBr) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
58 | Ronan McLaughlin (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
59 | Dan Craven (Nam) Britain Team IG – Sigma Sport | ||
60 | Ryan Sherlock (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
61 | Thomas Martin (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
62 | Thomas Rostollan (Fra) France AVC Aix En Provence | ||
63 | Richard Tanguy (GBr) Britain UK Youth Cycling | ||
64 | Jelle Lugten (Ned) France AVC Aix En Provence | ||
65 | Wei Kei Chang (Tpe) Taiwan RTS Racing | ||
66 | Florian Salzinger (Ger) Switzerland Atlas Jakroo | ||
67 | Christopher Coyle (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | ||
68 | Patrick Clarke (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | ||
69 | Kai Exner (Ger) Germany Bike Aid | ||
70 | Gruffudd Lewis (GBr) Britain UK Youth Cycling | ||
71 | Sean Downey (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
72 | David McCann (Irl) Taiwan RTS Racing | ||
73 | Robin Kelly (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
74 | Tom Black (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
75 | Keith Fox (Irl) Galway Black Rose | ||
76 | Conor Murphy (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
77 | David Kenneally (Irl) Cork First Finance Apex | ||
78 | Eoghan Considine (Irl) Galway Black Rose | ||
79 | Alex Coutts (GBr) Taiwan RTS Racing | ||
80 | Christopher Stevenson (Swe) Britain UK Youth Cycling | ||
81 | Lasse Norman Hansen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
82 | Timothy O’Regan (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
83 | Christian Jerslid Jensen (Den) Denmark Blue Water Cycling | ||
84 | Keith Walls (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
85 | Matt Slattery (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
86 | Michael Vingerling (Ned) Netherlands Koga Cycling | ||
87 | Scott Creighton (NZl) New Zealand National Team | ||
88 | Christian Poth (Ger) Germany Bike Aid | ||
89 | Martyn Irvine (Irl) Taiwan RTS Racing | ||
90 | Art MacManusa (Irl) Dublin South UCD | ||
91 | Ondrej Pavek (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
92 | Christopher Jennings (Rsa) Britain Rapha Condor Sharp | ||
93 | Michael Lucey (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
94 | Mark Dowling (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
95 | Ben Stockdale (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
96 | Michael Butler (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
97 | Fiachra O’Muire (Irl) Meath Dunboyne DID Electrical | ||
98 | Rhys Lloyd (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
99 | Daniel Vejmelka (Cze) Czech Republic AC Sparta | ||
100 | Charles Prendergast (Irl) Dublin South UCD | ||
101 | James Gullen (GBr) Britain East Midlands Metaltek | ||
102 | William McCabe (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
103 | Graeme Hatcher (GBr) Isle Of Man Bikeline P/B Micro | ||
104 | Eugene Moriarty (Irl) Meath East Spin 11 | ||
105 | Myles McCorry (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
106 | Fraser Duncan (Irl) Dublin West Eurocycles | ||
107 | Andrew Meehan (Irl) Meath East Spin 11 | ||
108 | Stephen Halpin (Irl) Britain East Midlands Metaltek | ||
109 | Mark Buchanan (Irl) Donegal LK Bikes | ||
110 | John O’Shea (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
111 | Michael Storan (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
112 | Sam Bennett (Irl) Belgium An Post Sean Kelly | ||
113 | Ciaran O’Sullivan (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
114 | Richard Hooton (Irl) Tipperary DMG Visit Nenagh | ||
115 | Colin Robinson (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
116 | Ray O’Shaughnessy (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
117 | Kyle Houston (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
118 | Stuart Cox (Irl) Galway Black Rose | ||
119 | David Peelo (Irl) Cork First Finance Apex | ||
120 | Odhran Connors (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | ||
121 | Michael Barry (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
122 | Christopher Reilly (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
123 | Lars Vierbergen (Ned) Netherlands Koga Cycling | 0:00:36 | |
124 | David Brennan (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | 0:03:00 | |
125 | John Mason (Irl) Meath East Spin 11 | 0:10:20 | |
126 | Patrick O’Brien (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | 0:11:42 | |
127 | Ciaran O’Conluain (Irl) Dublin South UCD | ||
128 | Robert Martin Looby (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | 0:12:02 | |
129 | Aidan Collins (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | 0:13:50 | |
130 | Hugh McMahon (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | 0:13:54 | |
131 | Daragh Mortimer (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | 0:13:57 | |
132 | Donncha O’Brien (Irl) Cork First Finance Apex | ||
133 | Aidan Crowley (Irl) Meath East Spin 11 | ||
134 | Alan Loftus (Irl) Galway Black Rose | ||
135 | John James Flaherty (Irl) Mayo Centra | ||
136 | Daniel Whiting (Irl) Dublin Dundrum Town Centre | ||
137 | Declan Byrne (Irl) Meath Stamullen M.Donnelly | ||
138 | Michael O’Reilly (Irl) Carlow Dan Morrissey Speedy | ||
139 | John Lynch (Irl) Cork First Finance Apex | ||
140 | Timo Schafer (Ger) Germany Bike Aid | 0:19:25 | |
141 | Michael Flanagan (Irl) Mayo Centra | 0:26:40 | |
142 | Michael Brady (Irl) Mayo Centra | 0:31:03 | |
143 | David McLoughlin (Irl) Donegal LK Bikes | 0:35:16 | |
144 | Noel McGlynn (Irl) Dublin South UCD | 0:35:22 | |
145 | Martin Mizgayski (Pol) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
146 | Edward Barry (Irl) Galway Black Rose | 0:35:48 | |
147 | Ciaran Clarke (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | 0:37:07 | |
148 | Shaun Stewart (Irl) Donegal LK Bikes | ||
149 | Rory Devlin (Irl) Donegal LK Bikes | ||
150 | Damian Lagan (Irl) Donegal LK Bikes | ||
151 | John Gargan (Irl) Cork First Finance Apex | ||
152 | Conor McAllister (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
153 | Stephen Looby (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
154 | Colm Quinn (Irl) Louth Cuchulainn Crystal | ||
155 | Donal Harrington (Irl) Mayo Centra | ||
156 | Stephen O’Sullivan (Irl) Meath East Spin 11 | ||
157 | Greg Swinand (Irl) Tipperary Carrick IverkProduce | ||
158 | Bryan McKinney (Irl) Antrim Chain Reaction Cycles | ||
159 | Peter Tuohy (Irl) Mayo Castlebar Western Edge | ||
160 | Enda Connolly (Irl) Kildare Newbridge Pfizer | ||
161 | Kristian Forbord (Nor Norway Oneco- Mesterhus |
Foto: sportsfile.com