Team SaxoBank zaprzecza, że Stefano Garzelli będzie ścigać się w duńskim zespole. Taką informację podała wczoraj włoska prasa, która sugerowała, że Włoch miał by być liderem drużyny Bjarne Riisa na Giro d`Italia.

„Mogę temu zaprzeczyć”, powiedział rzecznik SaxoBanku – Anders Damgaard. „W ogóle nie braliśmy tej historii pod uwagę”, dodaje dementując plotki.

Wczoraj Gazetta dello Sport podała informację, o tym, że Garzelli chce odejść z Acqua & Sapone po wyścigach Tirreno-Adriatico i Mediolan-San Remo, a następnie przejść do SaxoBanku, by być ich liderem na Giro d’Italia. Zarówno jego agent, jak i włoska drużyna zaprzeczyła tej historii.

Liderem drużyny Bjarne Riisa na wyścig dookoła Włoch, będzie zatem 22-letni Polak – Rafał Majka, który miał bardzo udany debiut w Wielkim Tourze podczas ubiegłorocznej imprezy Vuelta a Espana.

Andrzej

Poprzedni artykuł„Dzikie karty” na Gandawa-Wevelgem
Następny artykułZdjęcia z prezentacji nowej drużyny braci Olejnik
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments