W przyszłym sezonie ekipa Warmii-Mazury będzie liczyła aż 16 zawodników. Mieszanka młodości z doświadczeniem może okazać się wybuchowa.

W drużynie z północno-wschodniej Polski jest kilku dobrych i pracowitych kolarzy, którzy będą jeździć ostatni rok w kategorii orlik i zamierzają powalczyć podczas najważniejszych polskich wyścigów. Zapewne będzie im zależało na tym, aby po zakończeniu sezonu, przy przejściu do seniorów, trafić do zawodowych ekip.

Dzięki jednemu ze sponsorów, właścicielowi luksusowego Hotelu Kalberg w Krynicy Morskiej, Panu Marianowi Groblewskiemu zawodnicy mogą w bardzo dobrych warunkach przygotowywać sie do sezonu, korzystając z profesjonalnej siłowni, a po wyczerpujacym treningu regenerować się w jacuzzi i saunie. Zawodnicy korzystając z dobrej pogody, trenują po cztery godziny dziennie na rowerze, a po obiedzie siłownia lub piłka nożna.

Oto skład drużyny Warmia-Mazury na rok 2012:

1.Bartosz Grochowski

V-ce Mistrz Polski w Kolarstwie Torowym Pruszków – Wyścig Punktowy

II V-ce Mistrz Polski w Kolarstwie Torowym Pruszków – Scratch

II V-ce Mistrz Polski w Kolarstwie Torowym Pruszków – Madison

2.Jacek Trojga

II v-ce mistrz Polski w Kolarstwie Torowym Pruszków – Madison 2009 junior

1 m. Generalna klasyfikacja o Puchar Prezesa WMZKol 2009

13 m. Mistrzostwa Polski Kartuzy – start wspólny 2008

3.Grzegorz Czetyrko

V-ce Mistrzostwo Polski zrzeszenia LZS Dobczyce 2008

1m. Tour de Baltica

4.Dawid Klimczyk

3 m. X Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Prezydenta Miasta

Bełchatowa

3 m. Ogólnopolskie Kryterium Uliczne w Izbicku

4 m. Ogólnopolskie Kryterium Uliczne w Turku

5.Szymon Grochowski

6 miejsce na 2 etapie Tour de la Region de la Łódz 2009 junior

11 miejsce w klasyfikacji generalnej Tour de la Region de la Łódz 2009

13 miejsce Puchar Polski Juniorów w Zamościu 2009

6.Paweł Krzywania

1m. Puchar wójta Kłomnice

1m. Międzynarodowy wyścig puchar wójta gminy Miłki

2m. PP Mamoriał Erwina Chmiela Elita

2m PP Bełchatów elita

6m. Międzynarodowy wyścig etap3. Im. Płk. Skopenko

Memoraił Andrzeja Trochanowskiego 10.

MP 14 2011

7m generalna klasyfikacja PP U-23

7. Przemysław Sobieraj

3m. Ślężański Mnich Sobótka 2011 U-23

7m. Mistrzostwa Polski Drużyna Pruszków

2m. Ogólnopolskie Kryterium Uliczne w Olsztynie

3m. XVIII Memoriał Romana Ręgowicza start wspólny Sobótka

11m. Etap, Kalisz-Konin

8. Damian Drozdowski

3m. Klasyfikacja Challange 2009

3m Mistrzostwa Polski tor drużyna 2011

5m. Mistrzostwa Europy tor drużyna

Mistrz Polski tor sprint drużynowy

4m Mistrzostwa Polski Czas 2009 szosa

9. Paweł Skrzeszewski

3m. Puchar Polski Chrzypsko Wielkie 2010

15m. 4etap wyścigu dookoła Mazowsza 2011

7m. Puchar Polski Zamość 2010

10. Jakub Jankowski

3m. Puchar Bałtyku etap 2 junior

7m. Generalna wyścigu w Kaliningradzie u23

10m. PP zamość junior 2010

11. Vladimir Belkin

1m. Tour de Baltica etap1

1m Puchar Rosjiczas

2m. tour de baltica general Kaliningrad

10m. Mistrzostwa Litwy elita

4m. Tour de Baltica etap3Kaliningrad

7m Puchar Rosji czas

Dodatkowo młodzi zawodnicy to: Jakub Oszejko, Paweł Bohdanowicz, Kuba Gołębiowski, Radosław Florkowski, Andrzej Głowacki, wszyscy z Elbląga, którzy u boku starszych maja zdobywać cenne doświadczenie.