Wyniki XIII Memoriału Henryka Łasaka z dnia 13.08.2011, Sucha Beskidzka, dystans 183,2 km

 

M-ce Kod UCI Nazwisko i Imię Drużyna Czas/Róźnica
1. SLO19880627 MEZGEC Luka SAVA 04:19:44
2. SLO19880527 FURDI Blaz ADRIA MOBIL 00:00:00
3. POL19840306 MARCZYŃSKI Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:00
4. CRO19870726 DURASEK Kristijan LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:00
5. POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 00:00:00
6. SLO19820421 NOSE Tomaž ADRIA MOBIL 00:00:00
7. SLO19880717 JARC Blaz ADRIA MOBIL 00:00:15
8. SLO19790112 GNEZDA Matej ADRIA MOBIL 00:00:15
9. GER19870620 FIEDLER Jacob TEAM NSP 00:00:15
10. POL19750830 JEŻOWSKI Krzysztof BANK BGŻ 00:00:15
11. CZE19760129 BENCIK Petr PSK WHIRLPOOL-AUTHOR 00:00:15
12. GER19751223 BARTKO Robert LKT TEAM BRANDENBURG 00:00:15
13. GER19870703 MEIER Tino LKT TEAM BRANDENBURG 00:00:15
14. POL19890527 KIRPSZA Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY 00:00:15
15. GER19920227 PLARRE Matthias LKT TEAM BRANDENBURG 00:00:15
16. POL19911202 TOMASIAK Konrad REPREZENTACJA POLSKI U – 23 00:00:15
17. CZE19741013 KADLEC Milan ASC DUKLA PRAHA 00:00:15
18. SLO19921006 BAŠTER Nejc SAVA 00:00:15
19. CZE19901024 DANACIK Tomas PSK WHIRLPOOL-AUTHOR 00:00:15
20. GER19870904 HEIDER Johannes LKT TEAM BRANDENBURG 00:00:15
21. BRL19860625 TSIKHANAU Aliksei NATIONAL TEAM BIALARUS 00:00:15
22. BLR19800512 CHABURKA Anatoli NATIONAL TEAM BIALARUS 00:00:15
23. SVK19761019 KROTKY Rostislav AC SPARTA PRAHA 00:00:15
24. POL19880513 PODLASKI Michał AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY 00:00:15
25. POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
26. BLR19920605 SURAVETS Dzmitryi NATIONAL TEAM BIALARUS 00:00:15
27. AUT19910401 HALLER Marco ADRIA MOBIL 00:00:15
28. POL19910326 FORNALSKI Damian BOLMET TREK LEGNICA 00:00:15
29. SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENCIN MERIDA 00:00:15
30. POL19900917 GRADE Kamil REPREZENTACJA POLSKI U – 23 00:00:15
31. POL19920616 KUDELSKI Tomasz BOLMET TREK LEGNICA 00:00:15
32. CZE19921229 DOLEŻAL Jiri AC SPARTA PRAHA 00:00:15
33. POL19920130 HABA Grzegorz REPREZENTACJA POLSKI U – 23 00:00:15
34. CZE19910923 MAŇOUŠEK Josef TJ FAVORIT BRNO 00:00:15
35. SVK19880708 VYŠNA Matej DUKLA TRENCIN MERIDA 00:00:15
36. POL19890921 JEGIER Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 00:00:15
37. POL19900224 OWSIAN Łukasz REPREZENTACJA POLSKI U – 23 00:00:15
38. POL19911207 WIŚNIOWSKI Łukasz REPREZENTACJA POLSKI U – 23 00:00:15
39. LAT19880601 FLAKSIS Toms VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE 00:00:15
40. MDA19930929 RUSNAC Maxim NATIONAL TEAM MOLDAVIA 00:00:15
41. CZE19920202 SMOLA Lukăš TJ FAVORIT BRNO 00:00:15
42. POL19820510 BODNAR Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
43. POL19900703 SAFANOV Sergiej LEGIA – FELT 00:00:15
44. POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
45. CRO19840803 KIŠERLOVSKI Emanuel LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:15
46. SLO19910107 BITENC Jure SAVA 00:00:15
47. SLO19820705 FAJT Kristjan ADRIA MOBIL 00:00:15
48. POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 00:00:15
49. CRO19790608 MIHOLJEVIĆ Hrvoje LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:15
50. BRL19800429 SAKAVETS Siarhei NATIONAL TEAM BIALARUS 00:00:15
51. CRO19800615 DANČULOVIĆ Tomislav LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:15
52. SLO19851101 ŠEGINA Primož ADRIA MOBIL 00:00:15
53. POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
54. POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
55. POL19810510 WITECKI Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
56. POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 00:00:15
57. POL19881104 URBANOWSKI Marcin BANK BGŻ 00:00:15
58. POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC TEAM 00:00:15
59. POL19670116 ROMANIK Radosław BANK BGŻ 00:00:15
60. CZE19780307 BUCHACEK Tomas PSK WHIRLPOOL-AUTHOR 00:00:15
61. BRL19891103 BESAHA Mikhail NATIONAL TEAM BIALARUS 00:00:15
62. GER19900821 DEHMEL Felix LKT TEAM BRANDENBURG 00:00:15
63. CZE19810303 FABISOVSKY Ladislav AC SPARTA PRAHA 00:00:15
64. GER19820218 EICHLER Markus TEAM NSP 00:00:15
65. CRO19811204 KVASINA Matija LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:15
66. POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech BDC TEAM 00:00:15
67. GER19881125 SCHÄDLICH Lukas TEAM NSP 00:00:15
68. POL19920312 FOLTYN Jakub AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY 00:00:15
69. CRO19790825 DEMARIN Massimo LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:15
70. GER19880223 WEICHT Michael LKT TEAM BRANDENBURG 00:00:15
71. CRO19790303 ROGINA Radoslav LOBORIKA FAVORIT TEAM 00:00:15
72. POL19900121 DĄBROWSKI Franciszek TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 00:00:15
73. SLO19840301 KERKEZ Vladimir SAVA 00:00:15
74. POL19900107 MIGDOŁ Kamil AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY 00:00:15
75. POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław BANK BGŻ 00:00:15
76. SLO19760512 MAHORIČ Mitja ADRIA MOBIL 00:00:15
77. CZE19880724 HACECKY Martin ASC DUKLA PRAHA 00:00:15
78. CZE19880119 PADOUR Frantisek PSK WHIRLPOOL-AUTHOR 00:00:15
79. SLO19870918 BURJEK Nik SAVA 00:00:16
80. CZE19870329 HACECKY Vojtech ASC DUKLA PRAHA 00:00:51
81. CZE19800609 KOZUBEK Stanislav PSK WHIRLPOOL-AUTHOR 00:01:00
82. POL19900524 BERNAS Paweł REPREZENTACJA POLSKI U – 23 00:07:12
83. BLR19920130 PATSKEVICH Uladzislau NATIONAL TEAM BIALARUS 00:07:44
84. POL19890710 STACHOWIAK Adam KTK KALISZ 00:07:51
85. GER19910429 BARKSCHAT Tobias LKT TEAM BRANDENBURG 00:07:51
86. POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ 00:07:51
87. POL19920229 ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 00:07:51
88. SVK19920818 BEREŠ Stanislav DUKLA TRENCIN MERIDA 00:07:51
89. GER19840526 FORBERGER Sven TEAM NSP 00:07:51
90. POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA – FELT 00:07:51
91. POL19921115 STRZEDUŁA Szymon TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 00:12:26
92. SLO19860718 ŠVAB Gasper SAVA 00:13:16
93. SLO19921006 BAŠTER Nejc SAVA 00:13:16
94. SLO19920506 MIKELJ Tim SAVA 00:13:16
95. SLO19910201 DŽAMASTAGIČ Mark SAVA 00:13:16
96. GER19910829 TELSCHOW Lars LKT TEAM BRANDENBURG did not finish
97. AUS19910817 PRETE Joshua PSK WHIRLPOOL-AUTHOR did not finish
98. CZE19920611 DVORSKY David PSK WHIRLPOOL-AUTHOR did not finish
99. CZE19920926 VECERA Jakub PSK WHIRLPOOL-AUTHOR did not finish
100. SLO19821119 OMULEC Andrej LOBORIKA FAVORIT TEAM did not finish
101. POL19900719 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW did not finish
102. POL19920116 BIDERMAN Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW did not finish
103. POL19870913 PAPIEŻ Jakub TC CHROBRY FELT GŁOGÓW did not finish
104. MDA19910113 BAZELIUC Denis NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
105. MDA19921102 COLOTENCO Veaceslav NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
106. MDA19920327 VRABII Andrei NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
107. MDA19910601 OSTROVSCHI Alexandr NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
108. GER19920911 TAKACS Brian TEAM NSP did not finish
109. GER19870711 SCHMEISER Jonas TEAM NSP did not finish
110. GER19810909 FOTHEN Markus TEAM NSP did not finish
111. SVK19910205 AŽALTOVIČ Tomas DUKLA TRENCIN MERIDA did not finish
112. SVK19920819 CHALAS Jaroslav DUKLA TRENCIN MERIDA did not finish
113. POL19891022 CZAJKOWSKI Mateusz BOLMET TREK LEGNICA did not finish
114. POL19891101 MIELA Damian BOLMET TREK LEGNICA did not finish
115. POL19890802 PIŃCZUK Damian BOLMET TREK LEGNICA did not finish
116. POL19920508 RODZIEWICZ Rafał BOLMET TREK LEGNICA did not finish
117. CZE19860110 HOCHMANN Jiri ASC DUKLA PRAHA did not finish
118. CZE19770912 BLAHA Martin ASC DUKLA PRAHA did not finish
119. CZE19830719 KANKOVSKY Alois ASC DUKLA PRAHA did not finish
120. POL19750708 RADOSZ Robert BDC TEAM did not finish
121. POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC TEAM did not finish
122. POL19760210 SAPA Marcin BDC TEAM did not finish
123. POL19770223 LISOWICZ Tomasz BANK BGŻ did not finish
124. POL19830218 DETKO Artur BANK BGŻ did not finish
125. CZE19891209 EHRENBERGER Jakub TJ FAVORIT BRNO did not finish
126. CZE19920717 OHŘĂL Adam TJ FAVORIT BRNO did not finish
127. CZE19920411 MATOUŠEK Jiři TJ FAVORIT BRNO did not finish
128. POL19910808 WRĘGA Wojciech AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
129. POL19910321 KIRPSZA Jacek AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
130. POL19921002 KOSIOR Michał AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
131. POL19921216 RZEŹNIKIEWICZ Patryk AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
132. POL19891128 ANTKOWIAK Piotr LEGIA – FELT did not finish
133. POL19850718 KOMAR Jakub LEGIA – FELT did not finish
134. POL19920103 SKRZECZEWSKI Jakub LEGIA – FELT did not finish
135. POL19900621 WOŹNICKI Mariusz LEGIA – FELT did not finish
136. CZE19850514 NESVEDA Jiri AC SPARTA PRAHA did not finish
137. CZE19900925 HOLUB Tomas AC SPARTA PRAHA did not finish
138. POL19911007 FRANCZAK Paweł REPREZENTACJA POLSKI U – 23 did not finish
139. POL19910809 MARCINIAK Adrian KTK KALISZ did not finish
140. POL19920609 WOJCIECHOWSKI Piotr KTK KALISZ did not finish
141. POL19920131 DERCZYŃSKI Mateusz KTK KALISZ did not finish
142. POL19890629 PAWELEC Kamil KTK KALISZ did not finish
143. POL19900208 SÓJKA Kornel KTK KALISZ did not finish
144. LAT19920322 KURBATSKIS Aleksadrs VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
145. LAT19910326 SKUJINŠ Raivis VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
146. LAT19900123 BARTUŠEVICS Rihards VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
147. LAT19920124 STONIS Janis VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
148. BLR19920125 ANANICH Aliksandr NATIONAL TEAM BIALARUS did not finish
149. BRL19921911 PODOLIAK Pavel NATIONAL TEAM BIALARUS did not finish
150. POL19780503 KOWAL Mariusz BDC TEAM did not start
Uprawnionych do startu: 150 zawodników. Wystartowało 149 zawodników.
Wyścig ukończyło: 95 zawodników. Race finished: 95 riders.
M-ce Kod UCI Nazwisko i Imię Drużyna Czas/Róźnica
1. SLO19880627 MEZGEC Luka SAVA 04:19:44
2. SLO19880527 FURDI Blaz ADRIA MOBIL + 00:00:00
3. POL19840306 MARCZYŃSKI Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:00
4. CRO19870726 DURASEK Kristijan LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:00
5. POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ + 00:00:00
6. SLO19820421 NOSE Tomaž ADRIA MOBIL + 00:00:00
7. SLO19880717 JARC Blaz ADRIA MOBIL + 00:00:15
8. SLO19790112 GNEZDA Matej ADRIA MOBIL + 00:00:15
9. GER19870620 FIEDLER Jacob TEAM NSP + 00:00:15
10. POL19750830 JEŻOWSKI Krzysztof BANK BGŻ + 00:00:15
11. CZE19760129 BENCIK Petr PSK WHIRLPOOL-AUTHOR + 00:00:15
12. GER19751223 BARTKO Robert LKT TEAM BRANDENBURG + 00:00:15
13. GER19870703 MEIER Tino LKT TEAM BRANDENBURG + 00:00:15
14. POL19890527 KIRPSZA Piotr AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY + 00:00:15
15. GER19920227 PLARRE Matthias LKT TEAM BRANDENBURG + 00:00:15
16. POL19911202 TOMASIAK Konrad REPREZENTACJA POLSKI U – 23 + 00:00:15
17. CZE19741013 KADLEC Milan ASC DUKLA PRAHA + 00:00:15
18. SLO19921006 BAŠTER Nejc SAVA + 00:00:15
19. CZE19901024 DANACIK Tomas PSK WHIRLPOOL-AUTHOR + 00:00:15
20. GER19870904 HEIDER Johannes LKT TEAM BRANDENBURG + 00:00:15
21. BRL19860625 TSIKHANAU Aliksei NATIONAL TEAM BIALARUS + 00:00:15
22. BLR19800512 CHABURKA Anatoli NATIONAL TEAM BIALARUS + 00:00:15
23. SVK19761019 KROTKY Rostislav AC SPARTA PRAHA + 00:00:15
24. POL19880513 PODLASKI Michał AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY + 00:00:15
25. POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
26. BLR19920605 SURAVETS Dzmitryi NATIONAL TEAM BIALARUS + 00:00:15
27. AUT19910401 HALLER Marco ADRIA MOBIL + 00:00:15
28. POL19910326 FORNALSKI Damian BOLMET TREK LEGNICA + 00:00:15
29. SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENCIN MERIDA + 00:00:15
30. POL19900917 GRADE Kamil REPREZENTACJA POLSKI U – 23 + 00:00:15
31. POL19920616 KUDELSKI Tomasz BOLMET TREK LEGNICA + 00:00:15
32. CZE19921229 DOLEŻAL Jiri AC SPARTA PRAHA + 00:00:15
33. POL19920130 HABA Grzegorz REPREZENTACJA POLSKI U – 23 + 00:00:15
34. CZE19910923 MAŇOUŠEK Josef TJ FAVORIT BRNO + 00:00:15
35. SVK19880708 VYŠNA Matej DUKLA TRENCIN MERIDA + 00:00:15
36. POL19890921 JEGIER Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW + 00:00:15
37. POL19900224 OWSIAN Łukasz REPREZENTACJA POLSKI U – 23 + 00:00:15
38. POL19911207 WIŚNIOWSKI Łukasz REPREZENTACJA POLSKI U – 23 + 00:00:15
39. LAT19880601 FLAKSIS Toms VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE + 00:00:15
40. MDA19930929 RUSNAC Maxim NATIONAL TEAM MOLDAVIA + 00:00:15
41. CZE19920202 SMOLA Lukăš TJ FAVORIT BRNO + 00:00:15
42. POL19820510 BODNAR Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
43. POL19900703 SAFANOV Sergiej LEGIA – FELT + 00:00:15
44. POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
45. CRO19840803 KIŠERLOVSKI Emanuel LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:15
46. SLO19910107 BITENC Jure SAVA + 00:00:15
47. SLO19820705 FAJT Kristjan ADRIA MOBIL + 00:00:15
48. POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ + 00:00:15
49. CRO19790608 MIHOLJEVIĆ Hrvoje LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:15
50. BRL19800429 SAKAVETS Siarhei NATIONAL TEAM BIALARUS + 00:00:15
51. CRO19800615 DANČULOVIĆ Tomislav LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:15
52. SLO19851101 ŠEGINA Primož ADRIA MOBIL + 00:00:15
53. POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
54. POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
55. POL19810510 WITECKI Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
56. POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE + 00:00:15
57. POL19881104 URBANOWSKI Marcin BANK BGŻ + 00:00:15
58. POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC TEAM + 00:00:15
59. POL19670116 ROMANIK Radosław BANK BGŻ + 00:00:15
60. CZE19780307 BUCHACEK Tomas PSK WHIRLPOOL-AUTHOR + 00:00:15
61. BRL19891103 BESAHA Mikhail NATIONAL TEAM BIALARUS + 00:00:15
62. GER19900821 DEHMEL Felix LKT TEAM BRANDENBURG + 00:00:15
63. CZE19810303 FABISOVSKY Ladislav AC SPARTA PRAHA + 00:00:15
64. GER19820218 EICHLER Markus TEAM NSP + 00:00:15
65. CRO19811204 KVASINA Matija LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:15
66. POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech BDC TEAM + 00:00:15
67. GER19881125 SCHÄDLICH Lukas TEAM NSP + 00:00:15
68. POL19920312 FOLTYN Jakub AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY + 00:00:15
69. CRO19790825 DEMARIN Massimo LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:15
70. GER19880223 WEICHT Michael LKT TEAM BRANDENBURG + 00:00:15
71. CRO19790303 ROGINA Radoslav LOBORIKA FAVORIT TEAM + 00:00:15
72. POL19900121 DĄBROWSKI Franciszek TC CHROBRY FELT GŁOGÓW + 00:00:15
73. SLO19840301 KERKEZ Vladimir SAVA + 00:00:15
74. POL19900107 MIGDOŁ Kamil AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY + 00:00:15
75. POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław BANK BGŻ + 00:00:15
76. SLO19760512 MAHORIČ Mitja ADRIA MOBIL + 00:00:15
77. CZE19880724 HACECKY Martin ASC DUKLA PRAHA + 00:00:15
78. CZE19880119 PADOUR Frantisek PSK WHIRLPOOL-AUTHOR + 00:00:15
79. SLO19870918 BURJEK Nik SAVA + 00:00:16
80. CZE19870329 HACECKY Vojtech ASC DUKLA PRAHA + 00:00:51
81. CZE19800609 KOZUBEK Stanislav PSK WHIRLPOOL-AUTHOR + 00:01:00
82. POL19900524 BERNAS Paweł REPREZENTACJA POLSKI U – 23 + 00:07:12
83. BLR19920130 PATSKEVICH Uladzislau NATIONAL TEAM BIALARUS + 00:07:44
84. POL19890710 STACHOWIAK Adam KTK KALISZ + 00:07:51
85. GER19910429 BARKSCHAT Tobias LKT TEAM BRANDENBURG + 00:07:51
86. POL19920715 NOWAK Mateusz KTK KALISZ + 00:07:51
87. POL19920229 ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW + 00:07:51
88. SVK19920818 BEREŠ Stanislav DUKLA TRENCIN MERIDA + 00:07:51
89. GER19840526 FORBERGER Sven TEAM NSP + 00:07:51
90. POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA – FELT + 00:07:51
91. POL19921115 STRZEDUŁA Szymon TC CHROBRY FELT GŁOGÓW + 00:12:26
92. SLO19860718 ŠVAB Gasper SAVA + 00:13:16
93. SLO19921006 BAŠTER Nejc SAVA + 00:13:16
94. SLO19920506 MIKELJ Tim SAVA + 00:13:16
95. SLO19910201 DŽAMASTAGIČ Mark SAVA + 00:13:16
96. GER19910829 TELSCHOW Lars LKT TEAM BRANDENBURG did not finish
97. AUS19910817 PRETE Joshua PSK WHIRLPOOL-AUTHOR did not finish
98. CZE19920611 DVORSKY David PSK WHIRLPOOL-AUTHOR did not finish
99. CZE19920926 VECERA Jakub PSK WHIRLPOOL-AUTHOR did not finish
100. SLO19821119 OMULEC Andrej LOBORIKA FAVORIT TEAM did not finish
101. POL19900719 BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW did not finish
102. POL19920116 BIDERMAN Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW did not finish
103. POL19870913 PAPIEŻ Jakub TC CHROBRY FELT GŁOGÓW did not finish
104. MDA19910113 BAZELIUC Denis NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
105. MDA19921102 COLOTENCO Veaceslav NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
106. MDA19920327 VRABII Andrei NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
107. MDA19910601 OSTROVSCHI Alexandr NATIONAL TEAM MOLDAVIA did not finish
108. GER19920911 TAKACS Brian TEAM NSP did not finish
109. GER19870711 SCHMEISER Jonas TEAM NSP did not finish
110. GER19810909 FOTHEN Markus TEAM NSP did not finish
111. SVK19910205 AŽALTOVIČ Tomas DUKLA TRENCIN MERIDA did not finish
112. SVK19920819 CHALAS Jaroslav DUKLA TRENCIN MERIDA did not finish
113. POL19891022 CZAJKOWSKI Mateusz BOLMET TREK LEGNICA did not finish
114. POL19891101 MIELA Damian BOLMET TREK LEGNICA did not finish
115. POL19890802 PIŃCZUK Damian BOLMET TREK LEGNICA did not finish
116. POL19920508 RODZIEWICZ Rafał BOLMET TREK LEGNICA did not finish
117. CZE19860110 HOCHMANN Jiri ASC DUKLA PRAHA did not finish
118. CZE19770912 BLAHA Martin ASC DUKLA PRAHA did not finish
119. CZE19830719 KANKOVSKY Alois ASC DUKLA PRAHA did not finish
120. POL19750708 RADOSZ Robert BDC TEAM did not finish
121. POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC TEAM did not finish
122. POL19760210 SAPA Marcin BDC TEAM did not finish
123. POL19770223 LISOWICZ Tomasz BANK BGŻ did not finish
124. POL19830218 DETKO Artur BANK BGŻ did not finish
125. CZE19891209 EHRENBERGER Jakub TJ FAVORIT BRNO did not finish
126. CZE19920717 OHŘĂL Adam TJ FAVORIT BRNO did not finish
127. CZE19920411 MATOUŠEK Jiři TJ FAVORIT BRNO did not finish
128. POL19910808 WRĘGA Wojciech AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
129. POL19910321 KIRPSZA Jacek AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
130. POL19921002 KOSIOR Michał AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
131. POL19921216 RZEŹNIKIEWICZ Patryk AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY did not finish
132. POL19891128 ANTKOWIAK Piotr LEGIA – FELT did not finish
133. POL19850718 KOMAR Jakub LEGIA – FELT did not finish
134. POL19920103 SKRZECZEWSKI Jakub LEGIA – FELT did not finish
135. POL19900621 WOŹNICKI Mariusz LEGIA – FELT did not finish
136. CZE19850514 NESVEDA Jiri AC SPARTA PRAHA did not finish
137. CZE19900925 HOLUB Tomas AC SPARTA PRAHA did not finish
138. POL19911007 FRANCZAK Paweł REPREZENTACJA POLSKI U – 23 did not finish
139. POL19910809 MARCINIAK Adrian KTK KALISZ did not finish
140. POL19920609 WOJCIECHOWSKI Piotr KTK KALISZ did not finish
141. POL19920131 DERCZYŃSKI Mateusz KTK KALISZ did not finish
142. POL19890629 PAWELEC Kamil KTK KALISZ did not finish
143. POL19900208 SÓJKA Kornel KTK KALISZ did not finish
144. LAT19920322 KURBATSKIS Aleksadrs VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
145. LAT19910326 SKUJINŠ Raivis VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
146. LAT19900123 BARTUŠEVICS Rihards VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
147. LAT19920124 STONIS Janis VELO – CLUB LA POMME MARSEILLE did not finish
148. BLR19920125 ANANICH Aliksandr NATIONAL TEAM BIALARUS did not finish
149. BRL19921911 PODOLIAK Pavel NATIONAL TEAM BIALARUS did not finish
150. POL19780503 KOWAL Mariusz BDC TEAM did not start