Kamil Gradek (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) został mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas młodzieżowców!

Młodzieżowcy rywalizowali na trasie podobnej do tej, na której jechały Panie. Przyszłość polskiego kolarstwa, do pokonania miała trasę liczącą 30, 5 kilometra ze startem i metą w Złotoryi oraz nawrotem w miejscowości Wojciechów.

Z dystansem, najszybciej uporał się Kamil Gradek, który potrzebował na to 39 minut i 50 sekund. 21-latek, pokonał o 11 sekund Pawła Brylowskiego (ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz). Brąz powędrował do Łukasza Wiśniowskiego (TKK Pacific MG Kvis Norda Toruń), który stracił do zwycięzcy 16 sekund.

Pełne wyniki > tutaj

Poprzedni artykułMaja Włoszczowska Mistrzynią Polski w jeździe na czas!
Następny artykułTomasz Marczyński sensacyjnym Mistrzem Polski w jeździe indywidualnej na czas!