Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze słowackiego wyścigu Jarna Klasika 2011 autorstwa Roberta Słupika.

Galerię znajdziesz > tutaj

.

Wyniki Jarna Klasika 2011:

Num. Surname Name Cat Time
1 137 Polievka Pavol C 3:11:50
2 65 Kuras Tomasz B 3:12:10
3 210 Hynek Dominik A 3:12:18
4 156 Nepraš Karel A 3:12:33
5 191 Patyński Dawid A 3:12:53
6 166 Ziemianek Marcin A 3:13:14
7 60 Swaczyna Petr B 3:14:24
8 144 Duleba Lukáš A 3:14:51
9 20 Maj Kamil B 3:14:56
10 162 Habera Michal A 3:15:35
11 173 Fabián Lukáš A 3:15:43
12 58 Chmelíček Jakub B 3:15:51
13 141 Rzeźnikiewicz Patryk A 3:16:10
14 155 Chalás Jaroslav A 3:16:20
15 192 Malejka Michał A 3:16:22
16 16 Potresz Emil B 3:16:28
17 45 Dziarski Marcin B 3:16:29
18 200 Subovits Ján A 3:16:32
19 157 Janošek Tomáš A 3:16:35
20 201 Kacina Branislav C 3:16:41
21 61 Tomecek Lubomir B 3:16:50
22 78 Wielgos Bogusław B 3:17:00
23 15 Tomasiak Grzegorz B 3:17:02
24 2 Góźdź Michał B 3:17:20
25 44 Kusidło Mariusz B 3:17:21
26 189 Źrebiecp Paweł A 3:17:46
27 29 Batora Lukáš B 3:17:59
28 142 Szcepanik Pioti C 3:18:05
29 205 Banasiak Janusz C 3:18:28
30 13 Sivtka Mariusz B 3:19:06
31 54 Uharček Martin B 3:19:20
32 203 Zeman Zdenko C 3:19:50
33 50 Stachura Lukáš B 3:19:57
34 57 Jež Peter B 3:20:24
35 199 Kovačik Miro C 3:21:16
36 66 Gakan Piotr B 3:21:41
37 143 Lajcha Juraj A 3:22:24
38 69 Rusina Rudolf B 3:23:17
39 53 Saloň Ivan B 3:23:45
40 145 Bodiš Vilam A 3:25:30
41 206 Kasprzyk Andrzej C 3:25:58
42 227 Olchawa Jozef E 3:26:09
43 177 Jonik Rofat A 3:26:10
44 186 Orłowski Zbyszek C 3:26:11
45 47 Dorčák Branislav B 3:26:48
46 6 Punčochář Marek B 3:26:50
47 56 Gešo Adam B 3:26:52
48 4 Ščasnár Martin B 3:26:54
49 188 Erbel Andrzej C 3:26:56
50 38 Szary Krzysztof B 3:27:00
51 171 Šefčík Stanislav A 3:27:19
52 49 Cukierski Mariusz B 3:27:43
53 167 Kazimierz Ziemianek C 3:28:00
54 185 Urbančok Marek A 3:28:02
55 40 Peterczuk Robert B 3:28:08
56 212 Urbaňski Andrzej D 3:28:15
57 161 Rusina Milan C 3:28:23
58 163 Habera Ján C 3:28:28
59 39 Janosz Andrzej B 3:28:30
60 41 Zvalo Matuš B 3:28:41
61 26 Chlubna Radek B 3:28:59
62 158 Kollár Ľubomír C 3:29:07
63 146 Vrtiš Peter A 3:29:13
64 202 Olejár Vladimír C 3:29:35
65 46 Nemčík Ivan B 3:29:38
66 12 Szostak Piotr B 3:29:40
67 77 Vinje Svend B 3:29:54
68 43 Przeliorz Paweł B 3:30:00
69 207 Škvarka Jozef C 3:30:06
70 55 Stypuła Rafał B 3:30:55
71 224 Illík Vlastimil D 3:30:58
72 67 Pirog Krystian B 3:31:00
73 150 Juhaniak Kamil A 3:31:55
74 19 Wójcik Tomasz B 3:32:54
75 208 Ostrowski Dariusz C 3:33:40
76 187 WsóŁ JarosŁaw C 3:34:46
77 25 Smejkal Tomáš B 3:37:14
78 37 Gubała Wojciech J. B 3:37:37
79 48 Rejza Michal B 3:38:45
80 220 Ruminski Stanislaw D 3:39:50
81 17 Babik Tomasz B 3:40:05
82 170 Čarnoký Daniel A 3:40:30
83 36 Chlanda Sebastian B 3:41:16
84 139 Polačko Vladimír C 3:42:37
85 68 Sobol Miroslaw B 3:42:47
86 27 Banach Szymon B 3:42:52
87 221 Krawczyk Andrzej D 3:44:03
88 183 Kilian Tibor A 3:44:12
89 175 Cifra Pavol C 3:44:27
90 168 Šály Martin A 3:44:52
91 184 Petraš Norbert A 3:45:12
92 165 Ostajewski Kevin A 3:45:15
93 28 Mazurek Patryk B 3:45:27
94 140 Alexaj Michal A 3:45:28
95 222 Kruczek Henryk E 3:46:27
96 164 Pšenek Michal A 3:46:42
97 75 Slávik František B 3:46:47
98 190 Chłanda Damian A 3:46:52
99 62 Hlawiczka Martin B 3:47:34
100 193 Berger Sebastian A 3:47:46
101 176 Smoter Šievomil A 3:47:49
102 194 Kasper Lukáš A 3:49:46
103 214 Škvarka Radovan C 3:51:20
104 178 Bereš Stanislav C 3:51:23
105 63 Forgáč Matúš B 3:51:35
106 182 Jesenský Martin C 3:52:09
107 211 Prcin Emil E 3:52:42
108 34 Ždiňak Martin B 3:52:43
109 21 Olejarz Lukasz B 3:52:57
110 149 Michna Pawel C 3:53:06
111 33 Franko Robert B 3:53:07
112 148 Liossa Adam A 3:53:18
113 174 Timco Štefan C 3:53:19
114 233 Polakowska Katarzyna Z 3:53:20
115 136 Humeník Karol C 3:53:21
116 239 Kurczel Edward D 3:53:57
117 225 Jaseková Tatiana Z 3:55:34
118 10 Ondrejka Vladimír B 3:56:02
119 7 Sikora Tomáš B 3:56:48
120 42 Vano Jan B 3:57:18
121 59 Černocký Tomáš B 3:57:25
122 229 Szczepanik Andrzej E 3:59:09
123 9 Ruzicka Marek B 3:59:15
124 52 Prcin Ján B 3:59:39
125 242 Pramuk Jozef D 4:00:47
126 80 Šlachta Tomáš B 4:01:27
127 160 Mečiar Jozef C 4:02:18
128 213 Tahotný Jozef D 4:04:11
129 216 Kotalová Veronika Z 4:04:46
130 8 Lukac Radovan B 4:05:54
131 235 Hlivjak Jan D 4:06:39
132 76 Richter Ján B 4:07:42
133 72 Duračinský Peter B 4:08:08
134 223 Madarasz Peter D 4:09:26
135 217 Ištvánová Michaela Z 4:09:29
136 228 Macik Ján D 4:09:39
137 198 Jamróz Jacek C 4:10:28
138 215 Oravec Ján E 4:11:17
139 195 Korhel Ján C 4:11:39
140 226 Klebczyk Adam E 4:13:57
141 196 Stec Marek A 4:15:18
142 74 Harneshaug Magnus B 4:15:57
143 240 Pijanowski Leszek D 4:16:38
144 236 Villímová Veronika Z 4:19:12
145 231 Novotná Hana Z 4:20:46
146 35 Knápek Martin B 4:20:47
147 241 Johansen Maren Z 4:22:06
148 79 Šoltys Lukáš B 4:30:32
149 230 Vnenčák Ladislav E 4:38:50
150 219 Matušková Zina Z 4:41:50
151 238 Klasovitý Ján E 5:12:35
108 Prošek Dominik A 0:00:00
147 Gažúr Vladimír A 0:00:00
153 Krestianko Imrich A 0:00:00
154 Azaltovič Tomáš A 0:00:00
159 Śliwa Adrian A 0:00:00
179 Micek Ondrej A 0:00:00
180 Marek Jaroslav A 0:00:00
181 Marek Miroslav A 0:00:00
204 Valko Ľubomír A 0:00:00
1 Hudecek Petr B 0:00:00
3 Godala Eduard B 0:00:00
5 Maksim Jozef B 0:00:00
11 Stano Daniel B 0:00:00
14 Sólnica Mirosław B 0:00:00
18 Lewandowski Krzysztof B 0:00:00
22 Vlman Andrej B 0:00:00
23 Malaszowski Lukasz B 0:00:00
24 Stasikowski Lukasz B 0:00:00
30 Černicky Marian B 0:00:00
31 Soja Jaroslav B 0:00:00
32 Novotny Jiri B 0:00:00
51 Klasovitý Ján B 0:00:00
64 Kovaľ Alexander B 0:00:00
70 Pribela Matúš B 0:00:00
71 Thorsen Magnar B 0:00:00
73 Toth Štefan B 0:00:00
138 Daňo Ľudovít C 0:00:00
151 Jach Adrian C 0:00:00
152 Hrycyk Tomasz C 0:00:00
169 Hadbavny Peter C 0:00:00
172 Marek Miroslav C 0:00:00
209 Zok Bogdan C 0:00:00
218 Majerník Karol D 0:00:00
232 Polakowski Tadeusz E 0:00:00
237 Rejza Zdzisław E 0:00:00
234 Lukáčová Alica Z 0:00:00
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments