W sezonie 2011 nie zobaczymy wśród zawodowców ekipy Aktio Group Mostostal Puławy. Zespół nadal występować będzie w krajowych wyścigach, jednak nie będzie zarejestrowany w UCI. W składzie znajdzie się wielu utalentowanych młodych kolarzy, a także trzech zawodników elity Adam Wadecki, Michał Podlaski i Piotr Krajewski.

Piotr Krajewski w ostatnim sezonie reprezentował barwy grupy Mróz Active Jet a wcześniej Legia Felt, w barwach której zdobył brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Polski ze startu wspólnego. Młody kolarz ma na swoim koncie zwycięstwo w wyścigu Przyjaźni Polsko – Ukraińskiej im pułkownika Skopenki, na którym wygrał wszystkie etapy ze startu wspólnego. Sukces ten osiągnął właśnie w barwach grupy Mostostal Puławy.

W zespole z Puław pozostaną Michał Podlaski i Adam Wadecki. Ten ostatni w ubiegłym sezonie wygrał etap wyścigu Solidarności i Olimpijczyków a także stawał na podium etapów Małopolskiego Wyścigu Górskiego oraz Wyścigu Dookoła Mazowsza, zajął też drugie miejsce na mecie Memoriału Trochanowskiego oraz był siódmy na ciężkiej trasie mistrzostw Polski w Kielcach.

Obok wymienionej trójki skład uzupełnią młodzi zawodnicy startujący w kategorii junior i młodzieżowiec: Jakub Foltyn, Grzegorz Haba, Paweł Kister, Jacek Kirpsza, Piotr Kirpsza, Michał Kosior, Przemysław Marek, Kamil Migdoł, Hubert Skupiński i Wojciech Wręga.