Już jutro w Malezji po raz pierwszy w tym sezonie wystartuje najlepsza polska ekipa CCC Polsat Polkowice. Tour de Langkawi składa się aż z 10 etapów i potrwa do 1 lutego.

Liderem polkowickiej ekipy będzie Portugalczyk, Jose Mendes. Wspomagać go będą: Andre Schulze, Błażej Janiaczyk, Łukasz Bodnar, Rafał Ratajczyk, Bartłomiej Matysiak (na zdjęciu podczas prezentacji).

Pełna lista startowa Tour de Langkawi 2011:

Farnese Vini – Neri Sotttoli (FAR)
Manager: STEFANO, Giuliani
1 Bulgarelli,Otavio BRA
2 Mirenda,Gianluca ITA
3 Favilli,Elia ITA
4 Guardini,Andrea ITA
5 De Patre,Roberto ITA
6 Miyazawa,Takashi JPN*

Androni Giocattoli (AND)
Manager: Ellena Giovanni
11 Sella,Emanuele ITA
12 Barla,Luca ITA
13 D’Amore,Crescenzo ITA
14 De Marchi,Alessandro ITA
15 Monsalve,Jonnatha VEN
16 Santoro,Antonio ITA

Colnago CSF INOX Pro (COG)
Manager: REVERBERI, Roberto
21 Pozzovivo,Domenico ITA
22 Locatelli,Paolo ITA
23 Lombardi,Omar ITA
24 Pagani,Angelo ITA
25 Pasqualon,Andrea ITA
26 Caddeo,Manuele ITA

Team Europcar (EUC)
Manager: ARNOULD, Dominique
31 Arashiro,Yukiya JPN*
32 Gaudin,Damien FRA
33 Le Floch,Guillaume FRA
34 Quemeneur,Perrig FRA
35 Rolland,Pierre FRA

Suren Cycling Team (SUR)
Manager: Chaichi, Raghine Mostafa
41 Ghaffari,Vahid IRI*
42 Javani,Ebrahim IRI*
43 Ameli,Meysam IRI*
44 Shirisisan,Hamid IRI*
45 Nazari Daghalian,Abolfazl IRI*
46 Mehrabani Azar,Ramin IRI*

United Healthcare Pro Cycling (UHC)
Manager: GREENE, Eric
51 Clarke,Hilton AUS
52 Forster,Robert GER
53 Jenkins,Maxim USA
54 Jones,Christopher USA
55 Menzies,Karl AUS
56 Van Poppel,Boy NED

Skil Shimano Cycling Team (SKS)
Manager: KEMNA, Rudi
61 Bonnin,Thomas FRA
62 De Kort,Koen NED
63 Van Hummel,Kenny NED
64 Timmer,Albert NED
65 Doi,Yukihiro JPN*
66 Kittel,Marcel GER

CCC Polsat Polkowice (CCC)
Manager: WADECKI, Piotr
71 Schulze,André GER
72 Mendes,Jose POR
73 Janiaczyk,Błażej POL
74 Bodnar,Łukasz POL
75 Ratajczyk,Rafał POL
76 Matysiak,Bartłomiej POL

Landbouwkrediet
Manager: SALIGARI, Marco
81 Delfosse,Sébastian BEL
82 Verheyen,Geert BEL
83 Gourgue,Benjamin BEL
84 Stallaert,Joeri BEL
85 Planckaert,Baptiste BEL
86 Commeyne,Davy BEL

Korea National Team (KOR)
Manager: DO, Eun Chul
91 Jang Kyung,Gu KOR*
92 Park,Sungbaek KOR*
93 Jang,Chan Jae KOR*
94 Gong,Hyosuk KOR*
95 Jeong,Eunseong KOR*
96 Yoo,Kihong KOR*

Malaysia National Team (MAS)
Manager: MISNOH, Amrun
101 Amir Mustafa,Rusli MAS*
102 M. Rauf,Nur Misbah MAS*
103 Loh,Sea Keong MAS*
104 Ahmad Fakhrullah,Alias MAS*
105 Hassan,Suhardi MAS*
106 Mohd Nur Rizuan,Zainal MAS*

Tabriz Petrochemical Team (TPT)
Manager: KHATOUNABADI, Kazem
111 Mizbani,Ghader IRI*
112 Sohrabi,Mehdi IRI*
113 Askari,Hossein IRI*
114 Eibegger,Markus AUT
115 Shpilevsky,Boris RUS
116 Erler,Tobias GER

Drapac Professional Cycling (DPC)
Manager: GIRAMONDO, Agostino
121 Pell,David AUS
122 Pollock,Rhys AUS
123 Shaw,Stuart AUS
124 Palmer,Thomas AUS
125 M. Adiq,Othman MAS*
126 Goesinnen,Floris NED

Singapore National Team (SIN)
Manager: Loy, Daniel
131 Low,Ji Wen SIN*
132 Low,Darren SIN*
133 Ho,Jun Rong SIN*
134 Goh,Choon Haut SIN*
135 Lee Yun ,Jie Lemual SIN*
136 Yusof,Adi Putera SIN*

Terengganu ProAsia Cycling (TSG)
Manager: IDRUS, Ahmad Kamarul
141 Fukushima,Shinichi JPN*
142 Manan,Anuar MAS*
143 Sai-Udomsin,Puchong THA*
144 Salleh,Mohd Harrif MAS*
145 Mat Amin,M. Shahrul MAS*
146 Mat Senan,M. Saufi MAS*

Giant Kenda Pro Cycling Team (GKT)
Manager: Mohammadzadeh Daryoush
151 Mc Cann,David IRL
153 Rogers,Dene NZL
154 Chang,Wei Kei TPE*
155 Huang,Chin-Lung TPE*
156 Coutts,Alex GBR

Team Champion System (CHA)
Manager: KAMMERMANN, Markus
161 Kirsipuu,Jaan EST
162 Bourgeois,Guillaume SUI
163 Friedemann,Matthias GER
164 Locke,Deon AUS
165 Tang,Wang Yip HKG*
166 Wu,Kin San HKG*

Aisan Racing Team (AIS)
Manager: BEPPU, Takumi
171 Nishitani,Taiji JPN*
172 Ayabe,Takeaki JPN*
173 Fukuda,Shinpei JPN*
174 Mori,Kazuhiro JPN*
175 Shinagawa,Masahiro JPN*
176 Suzuki,Kenichi JPN*

Azad University Cycling Team (IUA)
Manager: KOHI, Gholamhossein
181 Zargari,Amir IRI*
182 Saeidi Tanha,Abbas IRI*
183 Salehian,Farshad IRI*
184 Haghi,Alireza IRI*
185 Emami,Rahim IRI*
186 Pourseyedi Golakhour,Mirsamad IRI*

Le Tua Cycling Team (L2A)
Manager: Yassin Shukar
191 Ng,Yong Li MAS*
192 Mohd Razif,Mohd Salleh MAS*
193 Chuah,Adrian MAS*
194 Witmitz,Samuel AUS
195 Nino Corredor,Libardo COL
196 Celis Zabala,Vidal ESP

Chipotle Development Team (CDT)
Manager: MCRAE, Chann
201 Carlsen,Kirk USA
202 Kreder,Raymond NED
203 Morton,Lachlan AUS
204 Howes,Alex USA
205 Rathe,Jacob USA
206 Krasilnikau,Andrei BLR

MTN Qhubeka (MTN)
Manager: KANNEMEYER, Tiaan
211 Potgieter,Bradley RSA
212 Van Heerden,Christoff RSA
213 Girdlestone,Dylan RSA
214 Tennent,James RSA
215 Van Niekerk,Dennis RSA
216 Brown,Arran RSA

Max Success Sports Cycling (MSS)
Manager: SHEN, Wei
221 Xu,Gang CHN*
222 Zhang,Hui CHN*
223 Liu,Hao CHN*
224 Kun,Jiang CHN*
225 Deng,Ting CHN*
226 Jiao,Pengda CHN*

Foto: www.ltdl.com.my