Prosty, inteligentny i niezawodny – przedstawiamy bezprzewodowy licznik rowerowy Blackburn Atom 4.0

Atom w kształcie sześciokątu prezentuje się bardzo dobrze. Menu ma przejrzysty wygląd, a duże przyciski pozwalają wyświetlać dowolne funkcje nawet przy obsłudze w grubych rękawiczkach. Montaż jest bardzo prosty oraz są dostępne dwa warianty zamocowania: bezpośrednio na kierownicy lub na mostku. Mocowanie jest stabilne.

Ustawienie pracy licznika jest łatwe. W liczniku dostępne są funkcje: średnia i najwyższa prędkość, licznik kilometrów przebytych w ogóle, licznik kilometrów przebytych podczas jednego dnia, czas przejazdu, a także zegarek. Dostępna jest możliwość zresetowania wybranych wartości. Pamięć licznika pozwala nam również na zapamiętanie kilku dni treningowych i porównania parametrów.

Posiada również wskaźnik poziomu zużycia baterii. Wyświetlacz jest wyraźny. Pomiar prędkości dokonywany jest z dokładnością do jednej dziesiątej kilometra na godzinę. Podczas przyśpieszania, dostrzegalna jest przerwa w odczycie prawidłowej prędkości. Zaletą jest bezprzewodowe przesyłanie danych z czujnika do licznika.

Cena zestawu wynosi około 40 £

Galopente

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments