Bjarne Riis stwierdził, że poszukiwania nowego sponsora dla swojego zespołu Saxo Bank idą w jak najlepszym kierunku i ma nadzieję, że nazwę ogłosi podczas Tour de France.

„Jak na razie to wszystko wygląda dobrze, ale nie mogę powiedzieć niczego więcej”, powiedział dla duńskiej gazety Ekstra Bladet. „Prowadzimy dobre rozmowy i ustalamy kilka szczegółów.”

Przede wszystkim ważne jest, aby zachować spokój”, powiedział.

W zeszłym miesiącu krążyły plotki, że firma SunGard może objąć sponsoring nad duńską ekipą. Ale tak jednak się nie stało. Spekulacje zostały dodatkową podkręcone informacją jakoby domena „team-sungard.com” została sprzedana.

Chris Anker Sorensen powiedział, że ma zaufanie do właściciela drużyny. „Prawdą jest, że musi coś znaleźć, w przeciwnym razie zawodnicy będą musieli szukać innego zespołu. Ale jego poszukiwania są na dobrej drodze. Jestem o tym przekonany w 100 procentach.” opowiada kolarz.

Sorensen ogłosił również, że nie pojedzie w Tour de France. 25-latek jest zbyt zmęczony po Giro d’Italia. „Teraz będę chciał trochę się rozluźnić. W ciągu ostatnich czterech lub pięciu dni Giro, miałem grypę.” powiedział.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments