Wyniki 16 etapu z dnia 25.05.2010, San Vigilio di Marebbe – Plan de Corones, dystans 12,9 km (ITT)

1 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:41:28
2 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:00:42
3 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:54
4 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:01:01
5 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 0:01:07
6 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo 0:01:10
7 Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne 0:01:36
8 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana 0:01:37
9 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:01:41
10 Evgeni Petrov (Rus) Team Katusha 0:01:46
11 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step 0:02:05
12 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:06
13 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom
14 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:10
15 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 0:02:12
16 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d’Epargne 0:02:16
17 Richie Porte (Aus) Team Saxo Bank 0:02:17
18 Yury Trofimov (Rus) Bbox Bouygues Telecom 0:02:18
19 Carlos Sastre Candil (Spa) Cervelo Test Team 0:02:31
20 Daniel Martin (Irl) Garmin – Transitions 0:02:32
21 Dario David Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team 0:02:36
22 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:02:37
23 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:02:38
24 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne 0:02:42
25 Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia 0:02:43
26 Damien Monier (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:02:47
27 Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto 0:02:49
28 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank 0:02:54
29 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 0:02:57
30 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:02:59
31 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo 0:03:00
32 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:03:10
33 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:03:19
34 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank 0:03:29
35 Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto 0:03:37
36 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha 0:03:41
37 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:03:43
38 Thomas Voeckler (Fra) Bbox Bouygues Telecom
39 Christopher Froome (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:03:47
40 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo 0:03:48
41 Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:03:49
42 Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne 0:03:54
43 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 0:03:59
44 Josep Jufre Pou (Spa) Astana 0:04:06
45 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:04:10
46 Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team 0:04:15
47 Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team
48 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:04:16
49 Alan Marangoni (Ita) Colnago-CSF Inox 0:04:19
50 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago-CSF Inox 0:04:20
51 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
52 Arnold Jeannesson (Fra) Caisse d’Epargne 0:04:22
53 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone 0:04:23
54 Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia
55 Juan Horrach Rippoll (Spa) Team Katusha 0:04:27
56 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:04:29
57 Cayetano Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone
58 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:33
59 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale 0:04:36
60 Chris Sorensen (Den) Team Saxo Bank 0:04:37
61 Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:04:38
62 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank
63 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:04:39
64 Pieter Weening (Ned) Rabobank 0:04:41
65 Matthias Russ (Ger) Team Milram 0:04:43
66 Laurent Didier (Lux) Team Saxo Bank 0:04:47
67 Bradley Wiggins (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:04:51
68 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, le Credit en Ligne 0:04:53
69 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 0:04:54
70 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team 0:04:56
71 David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini 0:05:00
72 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d’Epargne
73 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale
74 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini 0:05:06
75 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:05:11
76 Volodymir Gustov (Ukr) Cervelo Test Team 0:05:12
77 Inigo Cuesta Lopez (Spa) Cervelo Test Team
78 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions
79 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:05:13
80 Kalle Kriit (Est) Cofidis, le Credit en Ligne 0:05:14
81 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:05:18
82 Simone Stortoni (Ita) Colnago-CSF Inox
83 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:22
84 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:05:24
85 Tiziano dall’Antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:05:25
86 Cameron Meyer (Aus) Garmin – Transitions 0:05:26
87 Leonardo Duque (Col) Cofidis, le Credit en Ligne 0:05:28
88 Jerome Pineau (Fra) Quick Step 0:05:33
89 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:05:34
90 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago-CSF Inox 0:05:38
91 Gregory Henderson (NZl) Sky Professional Cycling Team 0:05:42
92 Xavier Tondo Volpini (Spa) Cervelo Test Team 0:05:43
93 Iban Mayoz Echeverria (Spa) Footon-Servetto 0:05:44
94 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom
95 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 0:05:45
96 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
97 Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia 0:05:46
98 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions 0:05:48
99 Matthias Brandle (Aut) Footon-Servetto 0:05:49
100 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:05:52
101 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:05:56
102 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:05:58
103 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram 0:05:59
104 Michael Morkov (Den) Team Saxo Bank
105 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:06:03
106 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
107 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:06:04
108 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 0:06:06
109 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo 0:06:07
110 Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:06:08
111 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha 0:06:09
112 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
113 William Bonnet (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:06:10
114 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:06:16
115 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:06:19
116 Gorazd Stangelj (Slo) Astana 0:06:23
117 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia
118 Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:06:24
119 Remi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:06:27
120 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team
121 Andrei Amador Bikkazakova (CRc) Caisse d’Epargne 0:06:31
122 Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team 0:06:40
123 Sebastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:46
124 Andriy Grivko (Ukr) Astana 0:06:49
125 Edward King (USA) Cervelo Test Team 0:06:54
126 Luke Roberts (Aus) Team Milram 0:06:56
127 Andre Greipel (Ger) Team HTC – Columbia
128 Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions 0:07:00
129 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:07:05
130 Marco Frapporti (Ita) Colnago-CSF Inox
131 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step
132 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
133 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank 0:07:08
134 Robert Forster (Ger) Team Milram 0:07:10
135 Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto
136 Roman Kireyev (Kaz) Astana 0:07:24
137 Addy Engels (Ned) Quick Step
138 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:07:27
139 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:07:33
140 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone 0:07:35
141 Rick Flens (Ned) Rabobank 0:07:36
142 Marco Velo (Ita) Quick Step 0:07:42
143 Mauro Facci (Ita) Quick Step 0:07:56
144 Marcel Sieberg (Ger) Team HTC – Columbia 0:07:59
145 Marco Corti (Ita) Footon-Servetto 0:08:02
146 Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:08:08
147 Vicente Reynes Mimo (Spa) Team HTC – Columbia 0:08:16
148 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha 0:08:20
149 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank 0:08:24
150 Graeme Brown (Aus) Rabobank 0:08:27
151 Federico Canuti (Ita) Colnago-CSF Inox 0:08:32
152 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo Bank 0:09:14
153 Francesco Reda (Ita) Quick Step 0:09:18
154 Markus Fothen (Ger) Team Milram 0:09:29
DNQ Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto 0:10:46
DNS Mickael Buffaz (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
DNS Leonardo Bertagnolli (Ita) Androni Giocattoli

Pomiar czasu (7,6 km):

1 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:21:11
2 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 0:00:04
3 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:00:12
4 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:18
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:23
6 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana 0:00:28
7 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:00:30
8 Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia 0:00:35
9 Evgeni Petrov (Rus) Team Katusha 0:00:38
10 Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne 0:00:40
11 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:42
12 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step 0:00:52
13 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:54
14 Richie Porte (Aus) Team Saxo Bank
15 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:55
16 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:00:56
17 Yury Trofimov (Rus) Bbox Bouygues Telecom 0:01:01
18 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 0:01:07
19 Daniel Martin (Irl) Garmin – Transitions 0:01:08
20 Dario David Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team 0:01:11
21 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha 0:01:16
22 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne
23 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:01:18
24 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:19
25 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d’Epargne 0:01:20
26 Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto
27 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank 0:01:22
28 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne 0:01:26
29 Bauke Mollema (Ned) Rabobank
30 Carlos Sastre Candil (Spa) Cervelo Test Team 0:01:28
31 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini
32 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank 0:01:29
33 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo 0:01:30
34 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:01:31
35 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:01:33
36 Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:01:36
37 Damien Monier (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:01:38
38 Alan Marangoni (Ita) Colnago-CSF Inox 0:01:40
39 Pieter Weening (Ned) Rabobank 0:01:44
40 Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto 0:01:45
41 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli
42 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:49
43 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:01:51
44 Thomas Voeckler (Fra) Bbox Bouygues Telecom
45 Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto 0:01:52
46 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 0:01:53
47 Matthias Russ (Ger) Team Milram
48 Laurent Didier (Lux) Team Saxo Bank 0:01:54
49 Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne 0:01:55
50 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale 0:01:56
51 Chris Sorensen (Den) Team Saxo Bank 0:01:57
52 Arnold Jeannesson (Fra) Caisse d’Epargne
53 David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini
54 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:59
55 Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team 0:02:02
56 Cayetano Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 0:02:03
57 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
58 Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia 0:02:04
59 Kalle Kriit (Est) Cofidis, le Credit en Ligne
60 Xavier Tondo Volpini (Spa) Cervelo Test Team
61 Inigo Cuesta Lopez (Spa) Cervelo Test Team
62 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
63 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo 0:02:05
64 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 0:02:06
65 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram 0:02:08
66 Josep Jufre Pou (Spa) Astana 0:02:09
67 Christopher Froome (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:02:11
68 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone 0:02:13
69 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha
70 Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team 0:02:15
71 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d’Epargne 0:02:16
72 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto
73 Jerome Pineau (Fra) Quick Step
74 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 0:02:19
75 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale 0:02:20
76 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 0:02:21
77 Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia 0:02:22
78 Juan Horrach Rippoll (Spa) Team Katusha
79 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions 0:02:23
80 Bradley Wiggins (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:02:24
81 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini 0:02:25
82 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team 0:02:26
83 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:02:28
84 Matthias Brandle (Aut) Footon-Servetto
85 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, le Credit en Ligne 0:02:29
86 Leonardo Duque (Col) Cofidis, le Credit en Ligne 0:02:31
87 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
88 Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto
89 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 0:02:34
90 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago-CSF Inox 0:02:35
91 Gorazd Stangelj (Slo) Astana 0:02:38
92 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:02:40
93 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo 0:02:41
94 Tiziano dall’Antonia (Ita) Liquigas-Doimo 0:02:42
95 Volodymir Gustov (Ukr) Cervelo Test Team 0:02:45
96 Gregory Henderson (NZl) Sky Professional Cycling Team
97 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago-CSF Inox
98 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 0:02:46
99 Iban Mayoz Echeverria (Spa) Footon-Servetto 0:02:47
100 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team
101 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions 0:02:48
102 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 0:02:50
103 Simone Stortoni (Ita) Colnago-CSF Inox
104 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli
105 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 0:02:51
106 Remi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:02:53
107 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 0:02:55
108 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 0:02:56
109 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 0:02:57
110 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
111 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank 0:02:58
112 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
113 Luke Roberts (Aus) Team Milram 0:02:59
114 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:03:00
115 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 0:03:04
116 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:03:05
117 Cameron Meyer (Aus) Garmin – Transitions
118 Michael Morkov (Den) Team Saxo Bank 0:03:06
119 William Bonnet (Fra) Bbox Bouygues Telecom
120 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha 0:03:07
121 Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:03:08
122 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 0:03:10
123 Sebastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:14
124 Roman Kireyev (Kaz) Astana 0:03:15
125 Andrei Amador Bikkazakova (CRc) Caisse d’Epargne 0:03:16
126 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:03:17
127 Marco Frapporti (Ita) Colnago-CSF Inox 0:03:18
128 Rick Flens (Ned) Rabobank
129 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:03:20
130 Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team
131 Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:03:22
132 Andriy Grivko (Ukr) Astana
Matteo Tosatto (Ita) Quick Step
134 Robert Forster (Ger) Team Milram 0:00:01
135 Edward King (USA) Cervelo Test Team 0:00:03
136 Addy Engels (Ned) Quick Step 0:00:07
137 Vicente Reynes Mimo (Spa) Team HTC – Columbia 0:00:09
138 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:00:13
139 Mauro Facci (Ita) Quick Step 0:00:14
140 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone 0:00:15
141 Andre Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:16
142 Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team 0:00:18
143 Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions
144 Marco Velo (Ita) Quick Step 0:00:20
145 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha 0:00:21
146 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:22
147 Federico Canuti (Ita) Colnago-CSF Inox 0:00:28
148 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo Bank 0:00:33
149 Marco Corti (Ita) Footon-Servetto 0:00:34
150 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank 0:00:40
151 Marcel Sieberg (Ger) Team HTC – Columbia 0:00:44
152 Markus Fothen (Ger) Team Milram 0:00:57
153 Francesco Reda (Ita) Quick Step 0:01:11
154 Graeme Brown (Aus) Rabobank 0:01:28
DNQ Ermanno Capelli (Ita) Footon-Servetto 0:01:35

Klasyfikacja generalna po 16 etapie:

1 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d’Epargne 68:32:26
2 Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo 0:02:27
3 Richie Porte (Aus) Team Saxo Bank 0:02:36
4 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 0:03:09
5 Carlos Sastre Candil (Spa) Cervelo Test Team 0:04:36
6 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:04:53
7 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana 0:05:12
8 Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli 0:05:25
9 Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo 0:08:57
10 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:09:13
11 Marco Pinotti (Ita) Team HTC – Columbia 0:10:20
12 Linus Gerdemann (Ger) Team Milram 0:10:55
13 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:14:10
14 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha 0:14:34
15 Bauke Mollema (Ned) Rabobank 0:15:16
16 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale 0:18:57
17 John Gadret (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:07
18 Mauricio Ardila Cano (Col) Rabobank 0:22:40
19 Dario David Cioni (Ita) Sky Professional Cycling Team 0:23:11
20 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo 0:25:14
21 Xavier Tondo Volpini (Spa) Cervelo Test Team 0:27:14
22 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:27:28
23 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone 0:30:39
24 Bradley Wiggins (GBr) Sky Professional Cycling Team 0:30:49
25 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:33:23
26 Evgeni Petrov (Rus) Team Katusha 0:36:15
27 Iban Mayoz Echeverria (Spa) Footon-Servetto 0:36:35
28 Pieter Weening (Ned) Rabobank 0:37:56
29 Chris Sorensen (Den) Team Saxo Bank 0:40:38
30 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:41:47
31 Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank 0:42:01
32 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone 0:42:28
33 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli 0:42:36
34 Laurent Didier (Lux) Team Saxo Bank 0:43:23
35 Rigoberto Uran Uran (Col) Caisse d’Epargne 0:50:06
36 Thomas Voeckler (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:55:36
37 Yury Trofimov (Rus) Bbox Bouygues Telecom 0:55:56
38 Johann Tschopp (Swi) Bbox Bouygues Telecom 0:56:14
39 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:59:05
40 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step 1:00:28
41 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 1:03:32
42 Charles Wegelius (GBr) Omega Pharma-Lotto 1:03:59
43 Juan Horrach Rippoll (Spa) Team Katusha 1:09:34
44 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 1:10:29
45 Josep Jufre Pou (Spa) Astana 1:11:37
46 Jerome Pineau (Fra) Quick Step 1:12:23
47 Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team 1:13:46
48 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone 1:15:34
49 Andrei Amador Bikkazakova (CRc) Caisse d’Epargne 1:17:45
50 Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team
51 Daniel Martin (Irl) Garmin – Transitions 1:18:16
52 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne 1:18:34
53 Alberto Losada Alguacil (Spa) Caisse d’Epargne 1:21:06
54 Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli 1:23:45
55 Steven Cummings (GBr) Sky Professional Cycling Team 1:25:06
56 Andriy Grivko (Ukr) Astana 1:25:17
57 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step 1:28:00
58 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone 1:28:57
59 Arnold Jeannesson (Fra) Caisse d’Epargne 1:29:13
60 Gustav Erik Larsson (Swe) Team Saxo Bank 1:29:26
61 Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli 1:30:18
62 Rubens Bertogliati (Swi) Androni Giocattoli 1:30:25
63 Markus Eibegger (Aut) Footon-Servetto 1:31:03
64 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale 1:31:22
65 Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto 1:37:17
66 Cayetano Sarmiento Tunarrosa (Col) Acqua & Sapone 1:37:37
67 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 1:39:29
68 Alessandro Bisolti (Ita) Colnago-CSF Inox 1:42:03
69 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone 1:43:38
70 Volodymir Gustov (Ukr) Cervelo Test Team 1:44:17
71 Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto 1:44:47
72 Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo 1:46:01
73 Xabier Zandio Echaide (Spa) Caisse d’Epargne 1:46:33
74 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo 1:48:51
75 William Bonnet (Fra) Bbox Bouygues Telecom 1:51:41
76 Matthias Russ (Ger) Team Milram 1:52:40
77 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 1:53:36
78 Leonardo Duque (Col) Cofidis, le Credit en Ligne 1:55:28
79 Gregory Henderson (NZl) Sky Professional Cycling Team 1:57:13
80 Remi Cusin (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 1:57:49
81 Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha 1:57:56
82 Nicki Sorensen (Den) Team Saxo Bank 1:58:29
83 Matteo Bono (Ita) Lampre-Farnese Vini 1:58:49
84 Federico Canuti (Ita) Colnago-CSF Inox 2:01:31
85 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 2:02:14
86 Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli 2:02:49
87 Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini 2:03:06
88 Craig Lewis (USA) Team HTC – Columbia 2:03:20
89 Tiziano dall’Antonia (Ita) Liquigas-Doimo 2:03:27
90 Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team 2:05:28
91 Serguei Klimov (Rus) Team Katusha 2:06:10
92 Roman Kireyev (Kaz) Astana 2:06:47
93 Inigo Cuesta Lopez (Spa) Cervelo Test Team 2:07:50
94 David Loosli (Swi) Lampre-Farnese Vini 2:08:59
95 Robert Forster (Ger) Team Milram 2:09:08
96 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale 2:10:03
97 Christopher Froome (GBr) Sky Professional Cycling Team 2:10:10
98 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini 2:10:24
99 Gorazd Stangelj (Slo) Astana 2:12:35
100 Damien Monier (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 2:13:43
101 Simone Stortoni (Ita) Colnago-CSF Inox 2:14:01
102 Sebastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale 2:14:48
103 Kalle Kriit (Est) Cofidis, le Credit en Ligne 2:15:16
104 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 2:18:48
105 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 2:19:59
106 Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team 2:22:03
107 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team 2:22:53
108 Marco Velo (Ita) Quick Step 2:23:24
109 Alan Marangoni (Ita) Colnago-CSF Inox 2:23:46
110 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank 2:25:36
111 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo 2:25:42
112 Andre Greipel (Ger) Team HTC – Columbia 2:27:27
113 Matthias Brandle (Aut) Footon-Servetto 2:28:16
114 Guillaume Le Floch (Fra) Bbox Bouygues Telecom 2:30:01
115 Francesco Reda (Ita) Quick Step 2:30:20
116 Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto 2:30:28
117 Markus Fothen (Ger) Team Milram 2:30:53
118 Jos Van Emden (Ned) Rabobank 2:34:16
119 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 2:34:38
120 Nico Sijmens (Bel) Cofidis, le Credit en Ligne 2:34:48
121 Murilo Antonio Fischer (Bra) Garmin – Transitions 2:35:04
122 Yukiya Arashiro (Jpn) Bbox Bouygues Telecom 2:36:48
123 Pablo Lastras Garcia (Spa) Caisse d’Epargne 2:36:53
124 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, le Credit en Ligne 2:37:25
125 Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli 2:37:58
126 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 2:39:39
127 Edward King (USA) Cervelo Test Team 2:39:58
128 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team 2:40:03
129 Mauro Facci (Ita) Quick Step 2:41:48
130 Luke Roberts (Aus) Team Milram 2:42:30
131 Ignatas Konovalovas (Ltu) Cervelo Test Team 2:42:42
132 Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions 2:43:19
133 Michael Albasini (Swi) Team HTC – Columbia 2:44:35
134 Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom 2:45:11
135 Vicente Reynes Mimo (Spa) Team HTC – Columbia 2:45:17
136 Svein Tuft (Can) Garmin – Transitions 2:46:07
137 Addy Engels (Ned) Quick Step 2:47:02
138 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Team Saxo Bank 2:47:31
139 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Doimo 2:48:59
140 Michael Morkov (Den) Team Saxo Bank 2:51:39
141 Marcel Sieberg (Ger) Team HTC – Columbia 2:51:51
142 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini 2:51:53
143 Graeme Brown (Aus) Rabobank 2:52:43
144 Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team 2:52:57
145 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone 2:56:09
146 Frantisek Rabon (Cze) Team HTC – Columbia 2:58:25
147 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 3:01:19
148 Rick Flens (Ned) Rabobank 3:01:26
149 Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom 3:03:27
150 Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team 3:06:39
151 Stefano Pirazzi (Ita) Colnago-CSF Inox 3:07:56
152 Cameron Meyer (Aus) Garmin – Transitions 3:09:39
153 Marco Frapporti (Ita) Colnago-CSF Inox 3:24:21
154 Marco Corti (Ita) Footon-Servetto 3:25:00
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments