Wyniki Sudeckiej Jazdy Indywidualnej na czas, Podgórzyn-Przesieka, 02.05.2010

Kategoria MASTERS I
1 100 POL19791127 NASKRĘT    FILIP    TGU TEAM                         20 14 12
2 103 POL19730322 WINIARSKI  ROBERT   UKS FORMICKI-BIKE.PL KOSTRZYCA   20 59 54
3 105 POL19710502 BONECKI    MAREK    CARBON TEAM LEGNICA              21 04 28
4 107 POL19790417 JAMRO      PAWEŁ    BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŒWIDNICA 21 19 19
5 104 POL19760325 JAŒKIEWICZ SŁAWOMIR TALVI SPORT JELENIA GÓRA         21 34 09
6 102 POL19800909 MAROSZ     DAWID    UKS GKKG MOBI GNIEZNO            21 44 39
7 101 POL19751010 DUDA       PIOTR    BOGUSZÓW GORCE                   21 56 40
8 106 POL19730813 KIMBORT    PAWEŁ    TALVI SPORT                      23 47 58
Kategoria MASTERS II
1 122 POL19610613 BARAŃSKI ARTUR     KOWARY                        22 16 78
2 120 POL19631003 SOBIERAJ KRZYSZTOF TTC TORUŃ                     24 04 44
3 121 POL19701110 GAŁEK    DAMIAN    TALVI SPORT JELENIA GÓRA      24 26 71
4 123 POL19681116 WOJCZAL  JAROSŁAW  KS KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK 26 18 99
Kategoria MASTERS III
 1 147 POL19600113 KURKIEWICZ     BOGDAN     ZIELONA GÓRA          20 51 04
 2 150 POL19550329 KRAWCZYK       ZYGMUNT    HARFA HARRYSON        21 01 90
 3 142 POL19530401 KRUCZEK        HENRYK     UKS FREESTYLE PRUDNIK 22 02 96
 4 141 POL19571005 KALINOWSKI     ZDZISŁAW   CHOSZCZNO             22 09 04
 5 148 POL19530221 JOWIK          FRANCISZEK PSL WAŁBRZYCH         23 00 30
 6 151 POL19590611 SZCZEPANIAK    ZBIGNIEW   ŒWIDNICA              24 07 68
 7 146 POL19560926 TWARDZISZEWSKI WALDEMAR   TEAM PODGÓRZYN        24 09 47
 8 149 POL19551105 RAZOWSKI       STANISŁAW  TALVI SPORT           24 34 11
 9 140 POL19580520 WIŒNIEWSKI     JERZY      MIKOŁÓW               26 12 43
10 143 POL19550421 LENKOWSKI      KRZYSZTOF  WROCŁAW               26 41 85
11 145 POL19510323 CZERWIŃSKI     WIKTOR     KLKS LIDER SZTUM      27 29 61
12 144 POL19560417 SAWKO          ANTONI     CHOCIANÓW             34 29 28
Kategoria MASTERS IV
1 164 POL19460530 PFEIFER    ZYGMUNT   WAŁBRZYCH                             24 44 76
2 165 POL19500530 NADOLNY    JAN       KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT TEAM ŒWIDNICA 25 31 68
3 163 POL19470617 LASCIOLI   EDWARD    TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA          27 08 57
4 161 POL19410416 PATERKA    STANISŁAW TC CHROBRY FELT GŁOGÓW                28 03 69
5 160 POL19421111 IWANCZENKO RYSZARD   LEGNICA                               32 37 27
6 162 POL19480818 FAJKOWSKI  GRZEGORZ  WROCŁAW                               58 00 25
Kategoria MASTERS V
1 183 POL19390711 MISIAK     JÓZEF   MIĘKINIA               28 50 27
2 182 POL19361013 LUDWICZAK  JAN     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 32 48 47
3 180 POL19360101 JANCZEWSKI JAN     LUBIN                  37 44 30
4 181 POL19340828 FERKALUK   TADEUSZ ZŁOTORYJA              38 40 42