Organizatorzy Kryterium o Puchar Restauracji COBA i Nagrodę Dyrektora Banku BGŻ mającego się odbyć w najbliższy weekend (8.05) w Brodnicy, przygotowali liczne atrakcje dla zawodników oraz kibiców, którzy postanowią w sobotnie popołudnie  dopingować ścigających się kolarzy.


Wzorem wielu kolarskich imprez, samemu wyścigowi towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Nowością jest loteria fantowa, w której  nagrodą główną będzie średniej klasy rower. Oprócz roweru do wylosowania będą gadżety jednej ze znanych firm produkujących odzież i sprzęt rowerowy. Fundatorem loterii jest brodnicki oddział Banku BGŻ oraz sklep rowerowy BIKER BUDZYK z Brodnicy.

Zakończenie kryterium zapowiada się również interesująco. Po ceremonii dekoracji przewidzianej na godz. 19.45 – 20.00, z porywającym show wystąpi  ADAM KUCHARSKI, ceniony w kraju wykonawca coverów ELVISA PRESLEY’A.
Sponsorami koncertu są Pan Marcin Giżyński oraz Urząd Miasta Brodnicy. Aktualne informacje o kryterium w Brodnicy oraz wyścigu w Bobrowie (m.in. wykaz miejsc noclegowych) na www.memorialpoplawski.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments