Wyniki wyścigu Scheldeprijs z dnia 07.04.2010, Antwerp – Schoten, dystans 205,4 km
1 | Tyler Farrar (USA) Garmin – Transitions | 4:28:42 | |
2 | Robbie McEwen (Aus) Team Katusha | ||
3 | Robert Forster (Ger) Team Milram | ||
4 | Greg Henderson (NZl) Sky Professional Cycling Team | ||
5 | Wouter Weylandt (Bel) Quick Step | ||
6 | Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia | ||
7 | Kris Boeckmans (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
8 | Jimmy Casper (Fra) Saur – Sojasun | ||
9 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
10 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | ||
11 | Kenny De Haes (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
12 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
13 | Michael Van Stayen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
14 | Roy Sentjens (Bel) Team Milram | ||
15 | Mark Renshaw (Aus) Team HTC – Columbia | ||
16 | Romain Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
17 | Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet | ||
18 | Tom Boonen (Bel) Quick Step | ||
19 | Graeme Brown (Aus) Rabobank | ||
20 | Jav Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
21 | Daniele Colli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
22 | André Greipel (Ger) Team HTC – Columbia | ||
23 | Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
24 | Timothy Dupont (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
25 | Benjamin Verraes (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
26 | Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil – Shimano | ||
27 | Filippo Baggio (Ita) Ceramica Flaminia | ||
28 | Egidijus Juodvalkis (Ltu) Palmans – Cras | ||
29 | Said Haddou (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
30 | Sébastien Turgot (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
31 | Theo Bos (Ned) Cervelo Test Team | ||
32 | Domenik Klemme (Ger) Team Saxo Bank | ||
33 | Tom Van Becelaere (Bel) Palmans – Cras | ||
34 | Kevin Verwaest (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
35 | Stijn Devolder (Bel) Quick Step | ||
36 | Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
37 | Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet | ||
38 | Mathieu Claude (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
39 | Romain Matheou (Fra) Saur – Sojasun | ||
40 | Kevin Neirynck (Bel) Landbouwkrediet | ||
41 | Adam Blythe (GBr) Omega Pharma-Lotto | ||
42 | Mark Cassidy (Irl) An Post – Sean Kelly | ||
43 | Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
44 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | ||
45 | Rony Martias (Fra) Saur – Sojasun | ||
46 | Jos Van Emden (Ned) Rabobank | ||
47 | Steven Kruijswijk (Ned) Rabobank | 0:00:10 | |
48 | Jonathan Bertrand (Bel) Landbouwkrediet | ||
49 | Wilfried Cretskens (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
50 | Gerben Löwik (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
51 | Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team | ||
52 | Andreas Stauff (Ger) Quick Step | ||
53 | Stéphane Poulhies (Fra) Saur – Sojasun | ||
54 | Job Vissers (Ned) Skil – Shimano | ||
55 | Michael Schaer (Swi) BMC Racing Team | 0:00:14 | |
56 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
57 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | ||
58 | Geert Verheyen (Bel) Landbouwkrediet | ||
59 | Thomas Fothen (Ger) Team Milram | ||
60 | Simon Zahner (Swi) BMC Racing Team | ||
61 | Joeri Calleeuw (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
62 | Kenny Lisabeth (Bel) An Post – Sean Kelly | ||
63 | Servais Knaven (Ned) Team Milram | ||
64 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
65 | Kristof Goddaert (Bel) AG2R La Mondiale | ||
66 | Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
67 | Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha | ||
68 | Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
69 | Christopher Sutton (Aus) Sky Professional Cycling Team | 0:00:17 | |
70 | Michiel Elijzen (Ned) Omega Pharma-Lotto | ||
71 | Koen Barbe (Bel) Landbouwkrediet | 0:00:18 | |
72 | Robert Wagner (Ger) Skil – Shimano | ||
73 | Jean Zen (Fra) Palmans – Cras | ||
74 | Alexandre Pichot (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
75 | Yohann Gene (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
76 | Kirk Carlsen (USA) Garmin – Transitions | ||
77 | William Bonnet (Fra) Bbox Bouygues Telecom | ||
78 | Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank | ||
79 | Julian Dean (NZl) Garmin – Transitions | ||
80 | Geert Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
81 | Nikolas Maes (Bel) Quick Step | ||
82 | Robin Chaigneau (Ned) Skil – Shimano | ||
83 | Laszlo Bodrogi (Fra) Team Katusha | ||
84 | Bobbie Traksel (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
85 | Bernhard Eisel (Aut) Team HTC – Columbia | ||
86 | Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank | 0:00:25 | |
87 | Wim De Vocht (Bel) Team Milram | ||
88 | Marco Velo (Ita) Quick Step | ||
89 | Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi | ||
90 | Edoardo Girardi (Ita) Ceramica Flaminia | ||
91 | Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank | ||
92 | Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha | ||
93 | Stuart O Grady (Aus) Team Saxo Bank | ||
94 | Matthew Harley Goss (Aus) Team HTC – Columbia | ||
95 | Maxim De Busschere (Bel) An Post – Sean Kelly | ||
96 | Rick Flens (Ned) Rabobank | ||
97 | Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank | ||
98 | Michael Barry (Can) Sky Professional Cycling Team | 0:00:29 | |
99 | Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
100 | Jonas Ljungblad (Swe) Omega Pharma-Lotto | ||
101 | Tom Van Den Haute (Bel) Landbouwkrediet | ||
102 | Dennis Van Winden (Ned) Rabobank | ||
103 | Roy Curvers (Ned) Skil – Shimano | ||
104 | Ricardo Van Der Velde (Ned) Garmin – Transitions | ||
105 | Gert Dockx (Bel) Team HTC – Columbia | ||
106 | Alessandro Maserati (Ita) Ceramica Flaminia | ||
107 | Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team | ||
108 | Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team | ||
109 | Thor Hushovd (Nor) Cervelo Test Team | ||
110 | Steven De Neef (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
111 | Joaquin Novoa Menedez (Spa) Cervelo Test Team | ||
112 | Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
113 | Nick Nuyens (Bel) Rabobank | ||
114 | Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
115 | Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
116 | Maarten Wynants (Bel) Quick Step | ||
117 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | ||
118 | Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
119 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Professional Cycling Team | ||
120 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Team Saxo Bank | ||
121 | Ben Swift (GBr) Sky Professional Cycling Team | ||
122 | Stijn Vandenbergh (Bel) Team Katusha | ||
123 | Björn Schröder (Ger) Team Milram | ||
124 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
125 | Niki Terpstra (Ned) Team Milram | ||
126 | Nicolas Rousseau (Fra) AG2R La Mondiale | ||
127 | Jeremy Hunt (GBr) Cervelo Test Team | 0:00:39 | |
128 | Johan Van Summeren (Bel) Garmin – Transitions | ||
129 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | 0:00:41 | |
130 | Nikolay Trusov (Rus) Team Katusha | ||
131 | Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step | 0:00:44 | |
132 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | 0:01:08 | |
133 | Ian Stannard (GBr) Sky Professional Cycling Team | 0:01:24 | |
134 | Juan Antonio Flecha (Spa) Sky Professional Cycling Team | 0:01:34 | |
135 | Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team | ||
136 | Cyril Lemoine (Fra) Saur – Sojasun | 0:01:40 | |
137 | Matthew Brammeier (GBr) An Post – Sean Kelly | 0:01:44 | |
138 | David Boucher (Fra) Landbouwkrediet | 0:01:51 | |
139 | Steven Cozza (USA) Garmin – Transitions | ||
140 | Cheng Ji (Chn) Skil – Shimano | ||
141 | Raivis Belohvosciks (Lat) Ceramica Flaminia | ||
142 | Geert Omloop (Bel) Palmans – Cras | ||
143 | Staf Scheirlinckx (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:01:54 | |
144 | Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha | 0:01:55 | |
145 | Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun | ||
146 | Niko Eeckhout (Bel) An Post – Sean Kelly | 0:02:31 | |
147 | Grégory Joseph (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
148 | Jurgen Francois (Bel) Palmans – Cras | ||
149 | Kenny Terweduwe (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
150 | Marcin Sapa (Pol) Lampre-Farnese Vini | ||
151 | Cedric Coutouly (Fra) Saur – Sojasun | 0:02:35 | |
152 | Damien Gaudin (Fra) Bbox Bouygues Telecom | 0:03:44 | |
153 | Mathew Hayman (Aus) Sky Professional Cycling Team | ||
154 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
155 | Wim Stroetinga (Ned) Team Milram | ||
156 | Lars Ytting Bak (Den) Team HTC – Columbia | ||
157 | Pieter Ghyllebert (Bel) An Post – Sean Kelly | ||
158 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Team HTC – Columbia | ||
159 | Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale | ||
160 | Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
161 | Adam Hansen (Aus) Team HTC – Columbia | ||
162 | Thomas De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
163 | Danny Pate (USA) Garmin – Transitions | ||
164 | Brett Lancaster (Aus) Cervelo Test Team | ||
165 | Rob Goris (Bel) Palmans – Cras | ||
166 | Jackson Stewart (USA) BMC Racing Team | ||
167 | Steve Schets (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht | ||
168 | Davide Appollonio (Ita) Cervelo Test Team | ||
169 | Feng Han (Chn) Skil – Shimano | ||
170 | Long Jin (Chn) Skil – Shimano | ||
DNF | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
DNF | Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank | ||
DNF | Matti Breschel (Den) Team Saxo Bank | ||
DNF | Tom Leezer (Ned) Rabobank | ||
DNF | Martijn Maaskant (Ned) Garmin – Transitions | ||
DNF | Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale | ||
DNF | Andres Sergio De Lis (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Aitor Galdos Alonso (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel – Euskadi | ||
DNF | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
DNF | Jimmy Engoulvent (Fra) Saur – Sojasun | ||
DNF | Klaas Lodewyck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
DNF | Fabrizio Lucciola (Ita) Ceramica Flaminia | ||
DNF | Ronan Mc Laughlin (Irl) An Post – Sean Kelly | ||
DNF | Mark Mc Nally (GBr) An Post – Sean Kelly | ||
DNF | Aidis Kruopis (Ltu) Palmans – Cras | ||
DNF | Timothy Vangheel (Bel) Palmans – Cras | ||
DNF | Brian Ligneel (Bel) Jong Vlaanderen – Bauknecht |