Wyniki 3 etapu Tour Méditerranéen z dnia 12.02.2010, Greasque – Six Fours, dystans 115 km

1             Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux      2:33:19

2             Fabien Bacquet (Fra) Big Mat – Auber 93

3             Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne

4             William Bonnet (Fra) BBox Bouygues Telecom

5             Leonardo-Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne

6             Alexandre Pichot (Fra) BBox Bouygues Telecom

7             Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone

8             Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne

9             Michel Kreder (Ned) Garmin – Slipstream

10           Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun

11           Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale

12           Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano

13           Paul Martens (Ger) Rabobank

14           Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team

15           Steven Tronet (Fra) Roubaix Lille Metropole

16           Cédric Pineau (Fra) Roubaix Lille Metropole

17           Stéphane Bonsergent (Fra) Bretagne – Schuller

18           Alexandre Blain (Fra) Endura Racing

19           Johan Mombaerts (Fra) Big Mat – Auber 93

20           Romain Lemarchand (Fra) Big Mat – Auber 93

21           Dennis Van Winden (Ned) Rabobank

22           Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team

23           Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

24           Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale

25           Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne

26           Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team

27           Jonathan Thire (Fra) Big Mat – Auber 93

28           Roberto Cesaro (Ita) Miche

29           Assan Bazayev (Kaz) Astana

30           Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale

31           Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux

32           Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom

33           Renaud Dion (Fra) Roubaix Lille Metropole

34           Mickael Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

35           Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

36           Juan-Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne

37           Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana

38           Mirko Selvaggi (Ita) Astana

39           Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano  0:00:07

40           Stéphane Auge (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

41           Gael Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller

42           Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale

43           Mickael Larpe (Fra) Roubaix Lille Metropole

44           Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom

45           Thomas Peterson (USA) Garmin – Slipstream

46           Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun

47           Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller

48           Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne

49           Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun

50           Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole

51           Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux

52           Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana

53           Jose Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne

54           Fortunato Baliani (Ita) Miche

55           Yohann Gene (Fra) BBox Bouygues Telecom

56           Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone

57           Sébastien Joly (Fra) Saur – Sojasun

58           Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone

59           Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team

60           Pieter Weening (Ned) Rabobank

61           Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale

62           Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche

63           Clément Lhotellerie (Fra) Roubaix Lille Metropole

64           Thomas Danielson (USA) Garmin – Slipstream

65           Lilian Jegou (Fra) Bretagne – Schuller

66           Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano

67           Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano

68           Peter Stetina (USA) Garmin – Slipstream

69           Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano

70           Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone

71           Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank

72           Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano

73           Rick Flens (Ned) Rabobank

74           Robert Gesink (Ned) Rabobank

75           Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne

76           Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone

77           Eduardo Gonzalo (Spa) Bretagne – Schuller

78           Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

79           Gorazd Stangelj (Slo) Astana

80           David Lopez Garcia (Spa) Caisse d’Epargne

81           Julien Mazet (Fra) Big Mat – Auber 93

82           Rémy Di Gregoria (Fra) Française Des Jeux

83           Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team

84           Stef Clement (Ned) Rabobank

85           Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone

86           Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche

87           Niels Brouzes (Fra) Big Mat – Auber 93

88           Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana

89           Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

90           Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team

91           Daniel Martin (Irl) Garmin – Slipstream

92           Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale

93           Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux

94           Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux

95           Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team

96           Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun 0:01:00

97           Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale          0:01:43

98           Timothy Duggan (USA) Garmin – Slipstream

99           Anthony Charteau (Fra) BBox Bouygues Telecom           0:02:30

100         Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux               0:03:22

101         Pasquale Muto (Ita) Miche

102         Trent Lowe (Aus) Garmin – Slipstream  0:07:02

103         Olivier Bonnaire (Fra) Française Des Jeux            0:10:13

104         Evan Oliphant (GBr) Endura Racing         0:14:30

105         Ross Creber (GBr) Endura Racing             0:17:35

106         Laurent Pichon (Fra) Bretagne – Schuller

107         Nadir Haddou (Fra) Big Mat – Auber 93

108         Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone

109         Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone

110         Robert Partridge (GBr) Endura Racing

111         Noan Lelarge (Fra) Bretagne – Schuller

112         Christian Meier (Can) Garmin – Slipstream

113         Gary Hand (GBr) Endura Racing

114         Luigi Gitto (Ita) Miche

115         Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team

116         Han Feng (Chn) Skil – Shimano

117         Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

118         Ian Wilkinson (GBr) Endura Racing

119         Allan Davis (Aus) Astana

120         Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller

121         Jos Van Emden (Ned) Rabobank

122         Simone Campagnaro (Ita) Miche

123         Enrico Gasparotto (Ita) Astana

124         Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano

125         Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun      0:17:41

126         Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom

DNF       James Moss (GBr) Endura Racing

Klasyfikacja generalna po trzech etapach:

1             Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux             8:42:11

2             William Bonnet (Fra) BBox Bouygues Telecom  0:00:04

3             Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne                0:00:06

4             Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana

5             Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne     0:00:10

6             Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne

7             Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale

8             Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team

9             Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale

10           Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun 0:00:17

11           Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun

12           Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana

13           Jose Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne          0:00:56

14           Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale       0:01:10

15           Rick Flens (Ned) Rabobank         0:01:17

16           Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom              0:01:33

17           Johan Mombaerts (Fra) Big Mat – Auber 93        0:02:04

18           Michel Kreder (Ned) Garmin – Slipstream           0:02:08

19           Steven Tronet (Fra) Roubaix Lille Metropole

20           Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun

21           Dennis Van Winden (Ned) Rabobank

22           Roberto Cesaro (Ita) Miche

23           Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

24           Cédric Pineau (Fra) Roubaix Lille Metropole

25           Alexandre Pichot (Fra) BBox Bouygues Telecom

26           Romain Lemarchand (Fra) Big Mat – Auber 93

27           Renaud Dion (Fra) Roubaix Lille Metropole

28           Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team

29           Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano

30           Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team

31           Mirko Selvaggi (Ita) Astana

32           Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone

33           Alexandre Blain (Fra) Endura Racing

34           Pasquale Muto (Ita) Miche

35           Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux      0:02:14

36           Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole   0:02:15

37           Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller

38           Sébastien Joly (Fra) Saur – Sojasun

39           Gael Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller

40           Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale

41           Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne

42           Thomas Peterson (USA) Garmin – Slipstream

43           Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team

44           Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux

45           Yohann Gene (Fra) BBox Bouygues Telecom

46           Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale

47           Pieter Weening (Ned) Rabobank

48           Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

49           Clément Lhotellerie (Fra) Roubaix Lille Metropole

50           Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano

51           Gorazd Stangelj (Slo) Astana

52           Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone

53           Thomas Danielson (USA) Garmin – Slipstream

54           Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux

55           Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana

56           Robert Gesink (Ned) Rabobank

57           Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux

58           Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone    0:03:42

59           Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom     0:04:02

60           David Lopez Garcia (Spa) Caisse d’Epargne         0:04:37

61           Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone

62           Lilian Jegou (Fra) Bretagne – Schuller     0:04:43

63           Assan Bazayev (Kaz) Astana       0:05:52

64           Fabien Bacquet (Fra) Big Mat – Auber 93              0:06:15

65           Leonardo-Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne               0:06:27

66           Mickael Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

67           Stéphane Auge (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne               0:06:34

68           Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano

69           Fortunato Baliani (Ita) Miche

70           Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone

71           Peter Stetina (USA) Garmin – Slipstream

72           Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank

73           Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone

74           Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

75           Juan-Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne  0:07:57

76           Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale          0:09:37

77           Paul Martens (Ger) Rabobank  0:10:06

78           Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne

79           Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team                0:10:13

80           Daniel Martin (Irl) Garmin – Slipstream

81           Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano              0:11:32

82           Stef Clement (Ned) Rabobank  0:11:40

83           Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano  0:12:18

84           Eduardo Gonzalo (Spa) Bretagne – Schuller        0:12:35

85           Anthony Charteau (Fra) BBox Bouygues Telecom           0:12:36

86           Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne             0:13:23

87           Trent Lowe (Aus) Garmin – Slipstream  0:13:29

88           Jonathan Thire (Fra) Big Mat – Auber 93               0:14:09

89           Stéphane Bonsergent (Fra) Bretagne – Schuller

90           Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano  0:14:16

91           Rémy Di Gregoria (Fra) Française Des Jeux

92           Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche

93           Julien Mazet (Fra) Big Mat – Auber 93

94           Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale

95           Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun 0:14:23

96           Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche      0:15:52

97           Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux               0:17:31

98           Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller         0:17:45

99           Mickael Larpe (Fra) Roubaix Lille Metropole      0:18:35

100         Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team

101         Timothy Duggan (USA) Garmin – Slipstream       0:19:40

102         Nadir Haddou (Fra) Big Mat – Auber 93 0:19:43

103         Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone

104         Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne

105         Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team          0:22:14

106         Olivier Bonnaire (Fra) Française Des Jeux            0:24:42

107         Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:24:56

108         Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone      0:25:29

109         Niels Brouzes (Fra) Big Mat – Auber 93  0:25:31

110         Christian Meier (Can) Garmin – Slipstream          0:27:41

111         Luigi Gitto (Ita) Miche

112         Jos Van Emden (Ned) Rabobank             0:29:10

113         Laurent Pichon (Fra) Bretagne – Schuller              0:31:44

114         Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano

115         Enrico Gasparotto (Ita) Astana

116         Ian Wilkinson (GBr) Endura Racing          0:32:06

117         Robert Partridge (GBr) Endura Racing   0:36:03

118         Allan Davis (Aus) Astana

119         Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun      0:36:09

120         Evan Oliphant (GBr) Endura Racing         0:36:37

121         Noan Lelarge (Fra) Bretagne – Schuller  0:39:42

122         Han Feng (Chn) Skil – Shimano

123         Simone Campagnaro (Ita) Miche

124         Ross Creber (GBr) Endura Racing             0:42:59

125         Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team

126         Gary Hand (GBr) Endura Racing

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments