Wyniki 1 etapu Tour Méditerranéen z dnia 10.02.2010, Carcassone – Souvain, dystans 95 km

1 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux 1:45:05
2 William Bonnet (Fra) BBox Bouygues Telecom
3 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana
4 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
5 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
6 Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne
7 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne
8 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
9 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
10 Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun
11 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
12 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun
13 Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne
14 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana
15 Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux
16 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano
17 Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:00:06
18 Jose Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:39
19 Rick Flens (Ned) Rabobank 0:01:00
20 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale
21 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux 0:01:58
22 Michel Kreder (Ned) Garmin – Slipstream
23 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
24 Steven Tronet (Fra) Roubaix Lille Metropole
25 Alexandre Pichot (Fra) BBox Bouygues Telecom
26 Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun
27 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux
28 Nadir Haddou (Fra) Big Mat – Auber 93
29 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
30 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
31 Cédric Pineau (Fra) Roubaix Lille Metropole
32 Jonathan Thire (Fra) Big Mat – Auber 93
33 Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom
34 Roberto Cesaro (Ita) Miche
35 Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
36 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank
37 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun
38 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
39 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
40 Sébastien Joly (Fra) Saur – Sojasun
41 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano
42 Juan-Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne
43 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole
44 Matthieu Sprick (Fra) BBox Bouygues Telecom
45 Gael Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller
46 Laurent Pichon (Fra) Bretagne – Schuller
47 Rémy Di Gregoria (Fra) Française Des Jeux
48 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
49 Stéphane Bonsergent (Fra) Bretagne – Schuller
50 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
51 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux
52 Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne
53 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller
54 Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux
55 Pasquale Muto (Ita) Miche
56 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
57 Yohann Gene (Fra) BBox Bouygues Telecom
58 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
59 Johan Mombaerts (Fra) Big Mat – Auber 93
60 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
61 Assan Bazayev (Kaz) Astana
62 Renaud Dion (Fra) Roubaix Lille Metropole
63 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale
64 Mirko Selvaggi (Ita) Astana
65 Enrico Gasparotto (Ita) Astana
66 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
67 Pieter Weening (Ned) Rabobank
68 Thomas Peterson (USA) Garmin – Slipstream
69 Romain Lemarchand (Fra) Big Mat – Auber 93
70 Julien Mazet (Fra) Big Mat – Auber 93
71 Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
72 David Lopez Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
73 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
74 Clément Lhotellerie (Fra) Roubaix Lille Metropole
75 Thomas Danielson (USA) Garmin – Slipstream
76 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone
77 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
78 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
79 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
80 Robert Gesink (Ned) Rabobank
81 Olivier Bonnaire (Fra) Française Des Jeux
82 Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana
83 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
84 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
85 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:03:34
86 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
87 Ian Wilkinson (GBr) Endura Racing
88 Lilian Jegou (Fra) Bretagne – Schuller 0:04:26
89 Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:06:17
90 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano
91 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
92 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
93 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
94 Leonardo-Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
95 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
96 Mickael Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
97 Fabien Bacquet (Fra) Big Mat – Auber 93
98 Mickael Larpe (Fra) Roubaix Lille Metropole
99 Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun
100 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
101 Peter Stetina (USA) Garmin – Slipstream
102 Fortunato Baliani (Ita) Miche
103 Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom
104 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
105 Allan Davis (Aus) Astana
106 Trent Lowe (Aus) Garmin – Slipstream
107 Michael Rasmussen (Den) Miche
108 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
109 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
110 Stéphane Auge (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
111 James Maccallum (GBr) Endura Racing 0:09:56
112 Paul Martens (Ger) Rabobank
113 Daniel Martin (Irl) Garmin – Slipstream
114 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
115 Stef Clement (Ned) Rabobank
116 Han Feng (Chn) Skil – Shimano
117 Timothy Duggan (USA) Garmin – Slipstream
118 Simone Campagnaro (Ita) Miche
119 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
120 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team
121 Luigi Gitto (Ita) Miche
122 Christian Meier (Can) Garmin – Slipstream
123 Eduardo Gonzalo (Spa) Bretagne – Schuller
124 Anthony Charteau (Fra) BBox Bouygues Telecom
125 Noan Lelarge (Fra) Bretagne – Schuller
126 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:13:13
127 Gary Hand (GBr) Endura Racing
128 Ross Creber (GBr) Endura Racing
129 Niels Brouzes (Fra) Big Mat – Auber 93
130 Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun
131 James Moss (GBr) Endura Racing
132 Dimitri Le Boulch (Fra) Big Mat – Auber 93
133 Benoit Daeninck (Fra) Roubaix Lille Metropole
134 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun
135 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Arnaud Molmy (Fra) Roubaix Lille Metropole

Klasyfikacja generalna po 1 etapie:

1 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux 1:44:55
2 William Bonnet (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:00:04
3 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana 0:00:06
4 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:10
5 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
6 Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne
7 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne
8 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
9 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
10 Jean-Marc Marino (Fra) Saur – Sojasun
11 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
12 Yannick Talabardon (Fra) Saur – Sojasun
13 Arnaud Coyot (Fra) Caisse d’Epargne
14 Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana
15 Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux
16 Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano
17 Sébastien Turgot (Fra) BBox Bouygues Telecom 0:00:16
18 Jose Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:49
19 Rick Flens (Ned) Rabobank 0:01:10
20 Alexander Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale
21 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux 0:02:08
22 Michel Kreder (Ned) Garmin – Slipstream
23 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil Pro Cycling Team
24 Steven Tronet (Fra) Roubaix Lille Metropole
25 Alexandre Pichot (Fra) BBox Bouygues Telecom
26 Jérémie Galland (Fra) Saur – Sojasun
27 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux
28 Nadir Haddou (Fra) Big Mat – Auber 93
29 Koen De Kort (Ned) Skil – Shimano
30 Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano
31 Cédric Pineau (Fra) Roubaix Lille Metropole
32 Jonathan Thire (Fra) Big Mat – Auber 93
33 Steve Chainel (Fra) BBox Bouygues Telecom
34 Roberto Cesaro (Ita) Miche
35 Rémi Pauriol (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
36 Dennis Van Winden (Ned) Rabobank
37 Julien Simon (Fra) Saur – Sojasun
38 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
39 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
40 Sébastien Joly (Fra) Saur – Sojasun
41 Dominique Cornu (Bel) Skil – Shimano
42 Juan-Jose Cobo Acebo (Spa) Caisse d’Epargne
43 Matthieu Boulo (Fra) Roubaix Lille Metropole
44 Matthieu Sprick (Fra) BBox Bouygues Telecom
45 Gael Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller
46 Laurent Pichon (Fra) Bretagne – Schuller
47 Rémy Di Gregoria (Fra) Française Des Jeux
48 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
49 Stéphane Bonsergent (Fra) Bretagne – Schuller
50 Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone
51 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux
52 Mathieu Perget (Fra) Caisse d’Epargne
53 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller
54 Christophe Le Mevel (Fra) Française Des Jeux
55 Pasquale Muto (Ita) Miche
56 Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano
57 Yohann Gene (Fra) BBox Bouygues Telecom
58 Alexandre Blain (Fra) Endura Racing
59 Johan Mombaerts (Fra) Big Mat – Auber 93
60 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
61 Assan Bazayev (Kaz) Astana
62 Renaud Dion (Fra) Roubaix Lille Metropole
63 Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale
64 Mirko Selvaggi (Ita) Astana
65 Enrico Gasparotto (Ita) Astana
66 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
67 Pieter Weening (Ned) Rabobank
68 Thomas Peterson (USA) Garmin – Slipstream
69 Romain Lemarchand (Fra) Big Mat – Auber 93
70 Julien Mazet (Fra) Big Mat – Auber 93
71 Francisco Perez Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
72 David Lopez Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
73 Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone
74 Clément Lhotellerie (Fra) Roubaix Lille Metropole
75 Thomas Danielson (USA) Garmin – Slipstream
76 Dario Andriotto (Ita) Acqua & Sapone
77 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale
78 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
79 Michal Golas (Pol) Vacansoleil Pro Cycling Team
80 Robert Gesink (Ned) Rabobank
81 Olivier Bonnaire (Fra) Française Des Jeux
82 Dmitriy Fofonov (Kaz) Astana
83 Damien Monier (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
84 Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone
85 Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche 0:03:44
86 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
87 Ian Wilkinson (GBr) Endura Racing
88 Lilian Jegou (Fra) Bretagne – Schuller 0:04:36
89 Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:06:27
90 Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano
91 Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
92 Robert Partridge (GBr) Endura Racing
93 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
94 Leonardo-Fabio Duque (Col) Cofidis, Le Credit En Ligne
95 Yukihiro Doi (Jpn) Skil – Shimano
96 Mickael Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
97 Fabien Bacquet (Fra) Big Mat – Auber 93
98 Mickael Larpe (Fra) Roubaix Lille Metropole
99 Jonathan Hivert (Fra) Saur – Sojasun
100 Brice Feillu (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team
101 Peter Stetina (USA) Garmin – Slipstream
102 Fortunato Baliani (Ita) Miche
103 Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom
104 Dimitri Champion (Fra) AG2R La Mondiale
105 Allan Davis (Aus) Astana
106 Trent Lowe (Aus) Garmin – Slipstream
107 Michael Rasmussen (Den) Miche
108 Amael Moinard (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
109 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
110 Stéphane Auge (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
111 James Maccallum (GBr) Endura Racing 0:10:06
112 Paul Martens (Ger) Rabobank
113 Daniel Martin (Irl) Garmin – Slipstream
114 Evan Oliphant (GBr) Endura Racing
115 Stef Clement (Ned) Rabobank
116 Han Feng (Chn) Skil – Shimano
117 Timothy Duggan (USA) Garmin – Slipstream
118 Simone Campagnaro (Ita) Miche
119 Wouter Poels (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
120 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil Pro Cycling Team
121 Luigi Gitto (Ita) Miche
122 Christian Meier (Can) Garmin – Slipstream
123 Eduardo Gonzalo (Spa) Bretagne – Schuller
124 Anthony Charteau (Fra) BBox Bouygues Telecom
125 Noan Lelarge (Fra) Bretagne – Schuller
126 Stephane Rossetto (Fra) Vacansoleil Pro Cycling Team 0:13:23
127 Gary Hand (GBr) Endura Racing
128 Ross Creber (GBr) Endura Racing
129 Niels Brouzes (Fra) Big Mat – Auber 93
130 Cyril Bessy (Fra) Saur – Sojasun
131 James Moss (GBr) Endura Racing
132 Dimitri Le Boulch (Fra) Big Mat – Auber 93
133 Benoit Daeninck (Fra) Roubaix Lille Metropole
134 Fabrice Jeandesboz (Fra) Saur – Sojasun
135 Christophe Kern (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne