W połowie lutego planowane jest pierwsze zgrupowanie zespołu Mróz Active Jet w Hiszpanii, jednak Piotr Osiński zdecydował się już teraz na trening w słonecznej aurze. Nasz zawodnik przebywa od piątku w Benidormie.

Niestety tegoroczna zima dała się nam kolarzom bardzo we znaki. Pogoda jest okropna, siarczyste mrozy i tony śniegu, tak wiec na rowerze nie dało sięga dużo pojeździć. Większość treningów spędziłem biegając i jeżdżąc od czasu do czasu na trenarzeże w domu, no i odśnieżając podwórko.

– W piątek wyleciałem do Hiszpanii, do Benidormu. Po rozpakowaniu udało mi się wyjechać na godzinkę na rower, a w sobotę przejechałem 120 kilometrów. Pogoda jest piękna, bo ponad 20 stopni i słoneczko.

– Mam nadzieję że uda mi się tutaj dobrze potrenować i nadrobić zaległości kilometrowe. Prosto z Benidormu udam się do Lloret de Maar, gdzie w połowie lutego przylatują chłopaki z zespołu na nasze pierwsze zgrupowanie.

Źródło: www.actionteam.pl

Poprzedni artykułJarosław Marycz oficjalnie zadebiutuje w Team Saxo Bank
Następny artykułSky powalczy w Tour of Qatar
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments