Czesław LangRozpoczął się rok 2010. Dla większości z nas jest to czas na składanie noworocznych przyrzeczeń. Celem Adama Małysza na rok 2010 jest Złoto na Igrzyskach Olimpijskich. Do projektu „Każdy ma swoje Vancouver” dołączył również Czesław Lang, którego celem jest przygotowanie jeszcze lepszego Tour de Pologne i MTB Maraton.

– Z perspektywy psychologicznej publiczna deklaracja intencji zrobienia czegoś zwiększa szanse na realizację swojego postanowienia. Tak się dzieje szczególnie w warunkach, gdy adresatami przyrzeczenia są osoby znajome, albo gdy przyrzekający jest osobą publiczna – mówi profesor psychologii Dariusz Doliński.

– Projekt “Moje Vancouver” polega na tym, że każdy może postawić sobie jakieś wyzwanie, do którego realizacji będzie dążył. Ktoś obieca sobie, że przestanie palić papierosy, ktoś inny postanowi zrzucić parę zbędnych kilogramów. Podejmując wyzwanie na portalu www.mojevancouver.org użytkownicy biorą też udział w konkursie i mogą wygrać ciekawe nagrody – zachęca Adam Małysz. – Oczywiście moim niezmiennym celem jest złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich. To jest Moje Vancouver.

Jakie jest postanowienie Czesława Langa?

– Mam dwa główne cele na ten rok. Po pierwsze chciałbym bardzo aby w MTB Maraton w tym roku wzięło udział ponad 2000 ludzi. Od dłuższego czasu budujemy markę tego wydarzenia i liczę na to, że uda się ten cel osiągnąć. Drugim Vancouver jest oczywiście wzmocnienie wizerunku Tour de Pologne, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Chciałbym aby ranga tej imprezy była coraz wyższa. Podejmujemy szereg działań promocyjnych, które z pewnością nam w tym pomogą. Prywatnie też mam jeden cel. Chciałbym rozwinąć Lang Team. Wprowadzić do niego młodych ludzi – mówi Lang.

Wszystkim osobom rzucającym sobie wyzwania ma pomóc akcja „Każdy ma swoje Vancouver”. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na stronę www.mojevancouver.org, zarejestrować się i wyznaczyć sobie cel do osiągnięcia, a następnie dzielić się z innymi Internautami postępami w jego realizacji. Portal daje również możliwość poznania noworocznych celów, jakie stawiają przed sobą znane osobistości polskiego sportu, mediów i polityki.

Najciekawsze przyrzeczenia, najbardziej spektakularne, te które zostaną ocenione najlepiej przez pozostałych użytkowników, zostaną nagrodzone. A jest o co walczyć! Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd na Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich w Planicy. Wyróżnieni uczestnicy otrzymają zestawy ubrań z Kolekcji Olimpijskiej 4F – Oficjalnego Partnera Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Więcej postanowień można przeczytać na www.mojevancouver.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments