Damian MielaKolejny młody zawodnik przenosi się do Francji, tym razem jest to 20-latek Damian Miela, reprezentant klubu TC Chrobry Felt Głogów.

Damian Miela zasili skład ekipy Normandii VC Evreux, w której w tym sezonie występował inny z naszych rodaków Zbigniew Gucwa.

Damian w tym sezonie zajął 16 miejsce w Kryterium w Jaworze, gdzie zwycięstwo odniósł Krzysztof Jeżowski (CCC-Polsat Polkowice). Ponadto, zajął 30 miejsce w Pucharze Polski U-23, a wyścig Mazovia Tour 2.2 UCI Damian ukończył na 42 pozycji.

Ostatnio do francuskiej ekipy dołączył również 22-letni Quentin Bacon oraz 20-letni Geoffrey Penza.