Wyniki Paris-Bourges z dnia 08.10.2009 Gien – Bourges, dystans 193,3 km

1 André Greipel (Ger) Team Columbia – High Road 4:11:55
2 Juan José Haedo (Arg) Team Saxo Bank
3 Alexandre Usov (Blr) Cofidis, Le Credit en Ligne
4 Roger Hammond (GBr) Cervelo Test Team
5 Sébastien Chavanel (Fra) Française Des Jeux
6 Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale
7 Andreas Dietziker (Swi) Vorarlberg – Corratec
8 Martin Reimer (Ger) Cervelo Test Team
9 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team
10 Romain Feillu (Fra) Agritubel
11 Laurent Mangel (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
12 Fabien Bacquet (Fra) Auber 93
13 Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne
14 Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom
15 Jan Bakelandts (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
16 Sven Renders (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
17 Daniel Musiol (Ger) Vorarlberg – Corratec
18 Johan Mombaerts (Fra) Auber 93
19 Tony Gallopin (Fra) Auber 93
20 Nadir Haddou (Fra) Auber 93
21 Gerben Löwik (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
22 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
23 Geert Steurs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
24 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
25 Pieter Ghyllebert (Bel) Cycling Club Bourgas
26 Rob Ruygh (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
27 Hervé Duclos-Lassalle (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
28 Sébastien Harbonnier (Fra) Continental Team Differdange
29 Lilian Jegou (Fra) Bretagne – Schuller
30 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
31 Renaud Dion (Fra) AG2R La Mondiale
32 Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale
33 Jérémie Galland (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
34 Florian Vachon (Fra) Roubaix Lille Metropole
35 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team Saxo Bank
36 Brice Feillu (Fra) Agritubel
37 Mickael Larpe (Fra) Roubaix Lille Metropole
38 Mathieu Claude (Fra) BBox Bouygues Telecom
39 Mathieu Ladagnous (Fra) Française Des Jeux
40 Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d’Epargne
41 Nicolas Rousseau (Fra) AG2R La Mondiale
42 Daniel Lloyd (GBr) Cervelo Test Team
43 William Bonnet (Fra) BBox Bouygues Telecom
44 Frank Dressler (Ger) Continental Team Differdange
45 Gabriel Rasch (Nor) Cervelo Test Team
46 Lars Ytting Bak (Den) Team Saxo Bank
47 Julien Mazet (Fra) Auber 93
48 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
49 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil Pro Cycling Team
50 Rony Martias (Fra) BBox Bouygues Telecom
51 Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec
52 Marcus Ljungqvist (Swe) Team Saxo Bank
53 Thomas De Gendt (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
54 Florian Guillou (Fra) Roubaix Lille Metropole
55 Julien Simon (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
56 Janek Tombak (Est) Cycling Club Bourgas
57 Yohan Cauquil (Fra) Cycling Club Bourgas
58 Yohan Offredo (Fra) Française Des Jeux
59 Nicolas Jalabert (Fra) Agritubel
60 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale
61 Bernhard Eisel (Aut) Team Columbia – High Road
62 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
63 Robert Retschke (Ger) Continental Team Differdange
64 Johnny Hoogerland (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
65 Floris Goesinnen (Ned) Skil-Shimano
66 Frédéric Amorison (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
67 Gert Dockx (Bel) Team Columbia – High Road
68 Florent Brard (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
69 Volodymir Gustov (Ukr) Cervelo Test Team
70 Kristof Vandewalle (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
71 Thierry Hupond (Fra) Skil-Shimano
72 Loyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
73 Perrig Quemeneur (Fra) BBox Bouygues Telecom
74 Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom
75 Frédéric Guesdon (Fra) Française Des Jeux
76 Sébastien Duret (Fra) Bretagne – Schuller
77 Pablo Lastras (Spa) Caisse d’Epargne
78 Nikolas Maes (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
79 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne
80 Yann Pivois (Fra) Bretagne – Schuller
81 Stéphane Goubert (Fra) AG2R La Mondiale
82 Albert Timmer (Ned) Skil-Shimano
83 Mikael Chérel (Fra) Française Des Jeux
84 Anthony Geslin (Fra) Française Des Jeux
85 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil Pro Cycling Team
86 Xabier Zandio (Spa) Caisse d’Epargne
87 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
88 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne
89 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne
90 Maxime Mederel (Fra) Auber 93
91 Morris Possoni (Ita) Team Columbia – High Road
92 Benoît Vaugrenard (Fra) Française Des Jeux 0:03:10
93 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne 0:03:30
94 Jussi Veikkanen (Fin) Française Des Jeux
95 Fredrik Johansson (Swe) Continental Team Differdange
96 Frantisek Rabon (Cze) Team Columbia – High Road
97 Nicolas Vogondy (Fra) Agritubel
98 Maryan Hary (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
99 Gael Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller 0:04:04
100 Jonathan Thire (Fra) Auber 93
101 Vicente Reynes (Spa) Team Columbia – High Road
102 Joaquin Rodriguez (Spa) Caisse d’Epargne
103 Dimitri Champion (Fra) Bretagne – Schuller
104 Cédric Pineau (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:25
105 Freddy Bichot (Fra) Agritubel
106 Jean-Eudes Demaret (Fra) Cofidis, Le Credit en Ligne
DNF Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Columbia – High Road
DNF Olivier Bonnaire (Fra) BBox Bouygues Telecom
DNF Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom
DNF Michael Mørkøv (Den) Team Saxo Bank
DNF Anthony Ravard (Fra) Agritubel
DNF Marcel Wyss (Swi) Cervelo Test Team
DNF Dominique Rollin (Can) Cervelo Test Team
DNF Koen Barbe (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
DNF Denis Flahaut (Fra) Landbouwkrediet – Colnago
DNF Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
DNF Tom Van Den Haute (Bel) Landbouwkrediet – Colnago
DNF Mathieu Drouilly (Fra) Landbouwkrediet – Colnago
DNF Martial Ricci Poggi (Fra) Landbouwkrediet – Colnago
DNF Klaas Lodewyck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
DNF Kristof Goddaert (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
DNF Silvère Ackermann (Swi) Vorarlberg – Corratec
DNF Josef Benetseder (Aut) Vorarlberg – Corratec
DNF Harald Morscher (Aut) Vorarlberg – Corratec
DNF Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec
DNF Hakan Nilsson (Swe) Continental Team Differdange
DNF Morten Knudsen (Den) Continental Team Differdange
DNF Jempy Drucker (Lux) Continental Team Differdange
DNF Hannes Blank (Ger) Continental Team Differdange
DNF Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano
DNF David Deroo (Fra) Skil-Shimano
DNF Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano
DNF Kenny Robert Van Hummel (Ned) Skil-Shimano
DNF Bert De Backer (Bel) Skil-Shimano
DNF Niels Brouzes (Fra) Auber 93
DNF Jimmy Casper (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
DNF Cedric Coutouly (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
DNF Jimmy Engoulvent (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
DNF Jean-Marc Marino (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
DNF Yannick Talabardon (Fra) Besson Chaussures – Sojasun
DNF Stéphane Bonsergent (Fra) Bretagne – Schuller
DNF Pierre Cazaux (Fra) Roubaix Lille Metropole
DNF Bastien Delrot (Fra) Roubaix Lille Metropole
DNF Alexandre Lemair (Fra) Roubaix Lille Metropole
DNF Steven Tronet (Fra) Roubaix Lille Metropole
DNF Mart Ojavee (Est) Cycling Club Bourgas
DNF Erki Pütsep (Est) Cycling Club Bourgas
DNF Normunds Lasis (Lat) Cycling Club Bourgas
DNF Hristomir Angelov (Bul) Cycling Club Bourgas
DNF Martin Prazdnovsky (Svk) Cycling Club Bourgas
DNS Karsten Kroon (Ned) Team Saxo Bank
DNS René Weissinger (Ger) Vorarlberg – Corratec