Wyniki Górskich Mistrzostw Polski Masters, Podgórzyn, 05-06.09.2009

Galeria zdjęć > tutajMP Masters

KATEGORIA I
1 MAJ Kamil – LUBLIN 3 29 34
2 STARZYŃSKI Adam – WARSZAWA 3 29 59 0 0 25
3 PYZIK Paweł – CZĘSTOCHOWA 3 35 22 0 5 48
4 KUROWSKI Ernest – JÓZEFÓW 3 35 33 0 5 59
5 STROKA Robert – SOBÓTKA 3 35 35 0 6 1
6 NIEWOLA Marcin – ŁÓDŹ 3 36 22 0 6 48
7 JAGIEŁOWICZ Andrzej – DRZONKÓW 3 36 41 0 7 7
8 SZADURO Paweł – GDYNIA 3 40 46 0 11 12
9 WIDZIEWICZ Andrzej – WARSZAWA 3 42 40 0 13 6
10 MICHAŁOWSKI Jarosław – PŁOTY K ZIELONEJ GÓRY 3 44 23 0 14 49
11 ANDRZEJEWSKI Piotr – KOMORNIKI 3 48 25 0 18 51
12 RUBIN Sebastian – ŁÓDŹ 3 48 54 0 19 20
13 JAMRO Paweł – ŚWIDNICA 3 49 40 0 20 6
14 OSSOWSKI Adam – ROSE 3 50 0 0 20 26
15 PATYNOWSKI Piotr – PIŁA 3 51 11 0 21 37
16 KACZMARCZYK Dariusz – ŚWIDNICA 3 56 17 0 26 43
17 JAŚKIEWICZ Sławomir – SZKLARSKA PORĘBA 3 57 2 0 27 28
18 TARASEWICZ Piotr – ZIELONA GÓRA 3 57 22 0 27 48
19 SEMPOCH Hubert – ŹYRARDÓW 4 0 55 0 31 21
20 POSMYK Arkadiusz – LUBAŃ ŚLĄSKI 4 1 2 0 31 28
21 DUSZEŃKO Andrzej – WROCŁAW -1
22 GRZEJDZIAK Jarosław – DZIERŹONIÓW -1
23 FINK Fabian – BOLESŁAWIEC -1
24 FARTUSZYŃSKI Krzysztof – LEGNICA -2

KATEGORIA II A
1 BONDARYK Robert – CYBINKA 3 13 11
2 BRUNKE Leszek – GDYNIA 3 13 25 0 0 14
3 ZOK Bogdan – PAWŁOWICE 3 19 1 0 5 50
4 KORZENIOWSKI Konrad – KRAKÓW 3 19 56 0 6 45
5 HARTMAN Mariusz – WAŁBRZYCH 3 21 2 0 7 51
6 PAWŁOWSKI Piotr – SOBÓTKA 3 32 2 0 18 51
7 GRABUSIŃSKI Piotr – SOBÓTKA 3 33 10 0 19 59
8 WOJCZAL Jarosław – ZIELONA GÓRA 3 33 57 0 20 46
9 GIEREGOWSKI Piotr – SULECHÓW 3 38 18 0 25 7
10 LURKA Józef – ŚWIDNICA 3 41 10 0 27 59
11 BOGUS Rafał – CZĘSTOCHOWA 3 48 38 0 35 27

KATEGORIA II B
1 LEDUCHOWSKI Dariusz – ŁÓDŹ 3 14 4
2 KURKIEWICZ Bogdan – ZIELONA GÓRA 3 14 7 0 0 3
3 BLADOWSKI Roman – GDAŃSK 3 14 8 0 0 4
4 BARTOLEWSKI Wojciech – CZĘSTOCHOWA 3 14 13 0 0 9
5 WRONA Piotr – OPOLE 3 14 29 0 0 25
6 BARAŃSKI Artur – KOWARY 3 18 43 0 4 39
7 BIENIEK Tomasz – CIECHANOWICE 3 21 24 0 7 20
8 ROSA Jerzy – BUKOWNO 3 25 25 0 11 21
9 MAKOWSKI Damian – RUDA ŚLĄSKA 3 26 38 0 12 34
10 WYDMUCH Marek – ŚWIDNICA 3 34 5 0 20 1
11 SURWIŁO Armand – TYCHY 3 35 39 0 21 35
12 SOBIERAJ Krzysztof – GŁOGOWO K TORUNIA 3 36 28 0 22 24
13 MAKOWSKI Leszek – ŁÓDŹ 3 38 57 0 24 53
14 WIERZCHOŃ Marek – LUBLIN 3 41 15 0 27 11

KATEGORIA III A
1 KRAWCZYK Zygmunt – WROCŁAW 2 16 44
2 URBAŃSKI Andrzej – WARSZAWA 2 16 48 0 0 4
3 JAGIEŁA Jerzy – ŁÓDŹ 2 17 52 0 1 8
4 ZALEWSKI Krzysztof – JELENIA GÓRA 2 18 46 0 2 2
5 WERDA Stanisław – JELENIA GÓRA 2 20 34 0 3 50
6 COP Stanisław – TORUŃ 2 22 24 0 5 40
7 OLCHAWA Józef – OCHOTNICA DOLNA 2 27 22 0 10 38
8 PAWLICZAK Adam – GŁOWNO 2 28 24 0 11 40
9 RAZOWSKI Stanisław – SZKLARSKA PORĘBA 2 28 26 0 11 42
10 KRZYŻANOWSKI Zbigniew – CZĘSTOCHOWA 2 28 26 0 11 42
11 ZIĘTKOWSKI Leszek – RADOM 2 28 27 0 11 43
12 SZEWCZYK Zbigniew – CZĘSTOCHOWA 2 32 33 0 15 49
13 KUNC Marek – ŚWIERZAWA 2 33 20 0 16 36
14 SIENKIEWICZ Wiesław – DZIERŻONIÓW 2 33 32 0 16 48
15 ZDANOWICZ Marek – GMG GLIWICE 2 33 53 0 17 9
16 TWARDZISZEWSKI Waldemar – PODGÓRZYN 2 37 8 0 20 24
17 KRAWCZYK Andrzej – ZABRZE 2 42 19 0 25 35
18 RUMIŃSKI Stanisław – ZABRZE 2 48 3 0 31 19
19 CHECHELSKI Wojciech – KIELCE -1

KATEGORIA III B
1 KRUCZEK Henryk – PRUDNIK 2 23 5
2 PYZIKOWSKI Cezary – LUBLIN 2 23 14 0 0 9
3 BYLICKI Jerzy – ŁÓDŹ 2 23 17 0 0 12
4 KRYSZTOFIAK Andrzej – GŁOWNO 2 25 26 0 0 21
5 KORCALA Kazimierz – KRAKÓW 2 29 0 0 0 55
6 JOWIK Franciszek – WAŁBRZYCH 2 30 38 0 2 33
7 RYCHTER Wiesław – ELBLĄG 2 33 33 0 10 28
8 KUKUŁKA Andrzej – TARNÓW 2 39 15 0 16 10
9 BURCHARDT Dariusz – ŁÓDŹ 2 39 26 0 16 21
10 ROGALSKI Jerzy – LESZNO 2 40 15 0 17 10
11 GIERACZ Marek – CZĘSTOCHOWA -1
12 CZAJKA Janusz – PRZEMYŚL -1
13 NADOLNY Jan – ŚWIDNICA -1

KATEGORIA IV A
1 KRZESZOWIEC Zbigniew – GLIWICE 1 24 58
2 TRAMŚ Grzegorz – WARSZAWA 1 25 15 0 0 17
3 RUBIN Sławomir – ŁÓDŹ 1 26 22 0 1 24
4 BIELSKI Zbigniew – GDAŃSK 1 28 46 0 3 48
5 JANUSZEK Henryk – KIELCE 1 29 32 0 4 34
6 PFEIFER Zygmunt – WAŁBRZYCH 1 29 44 0 4 46
7 KACZMAREK Waldemar – GŁOWNO 1 32 3 0 7 5
8 DYMECKI Jan – GOLENIÓW 1 33 2 0 8 4
9 BABICZ Krzysztof – WARSZAWA 1 33 16 0 8 18
10 HIŃCZA Lech – KIELCE 1 34 2 0 9 4
11 GRYGOROWICZ Bogdan – BOLESŁAWIEC 1 35 37 0 10 39
12 KONIECZKA Zbigniew – ŁÓDŹ 1 35 41 0 10 43
13 RUSIN Czesław – CHEŁMEK 1 36 33 0 11 35
14 DĄBROWSKI Jerzy – CHEŁM 1 37 37 0 12 39
15 WŁODARCZYK Mirosław – LUBARTÓW 1 38 34 0 13 36
16 KUBIAK Tadeusz – POZNAŃ GOWARZEWO 1 47 2 0 22 4

KATEGORIA IV B
1 GRABOWSKI Edmund – GDAŃSK 1 34 56
2 LESZCZYŃSKI Ksawery – CZĘSTOCHOWA 1 35 14 0 0 18
3 PATERKA Stanisław – GŁOGÓW 1 36 6 0 1 10
4 SZYMAŃSKI Wielisław – WROCŁAW 1 36 13 0 1 17
5 KUROPATWA Kazimierz – PRZEMYŚL 1 36 41 0 1 45
6 NAHAJOWSKI Stanisław – USTRZYKI DOLNE 1 37 5 0 2 9
7 SZEWCZYK Helmut – LĘDZINY 1 37 58 0 3 2
8 POPIOŁEK Jerzy – TORUŃ 1 40 29 0 5 33
9 JURZYCA Edward – ORZESZE 1 41 9 0 6 13
10 KWIECIEŃ Stanisław – SOSNOWIEC 1 41 9 0 6 13
11 CHUDOBSKI Tadeusz – WROCŁAW 1 41 9 0 6 13
12 MYSZKOWSKI Radosław – ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1 44 3 0 9 7
13 MARCINIAK Stanisław – CHOCIANÓW 1 58 31 0 23 35
14 IWANCZENKO Ryszard – LEGNICA 2 7 14 0 32 18

KATEGORIA V A
1 KRZYŹANOWSKI Wojciech – GDAŃSK 1 6 49
2 MISIAK J¢zef – MIĘKINIA 1 7 57 0 1 8
3 POŚPIECH Tadeusz – WARSZAWA 1 7 59 0 1 10
4 LUDWICZAK Jan – GŁOGÓW 1 9 41 0 2 52
5 GRABOWSKI Stanisław – SEROCK 1 10 51 0 4 2
6 GOŁĘBIOWSKI Sławomir – WARSZAWA 1 13 34 0 6 45
7 WIERZEJSKI Czesław – ŚWIDNICA 1 14 12 0 7 23
8 ŁOŚ Włodzimierz – GŁOWNO 1 17 24 0 10 35
9 JANCZEWSKI Jan – LUBLIN 1 20 34 0 13 45
10 DERCZYŃSKI Marian – CZĘSTOCHOWA 1 33 15 0 26 26
11 STANISŁAWEK Wacław – WARSZAWA 1 40 58 0 34 9

KATEGORIA V B
1 MATYSZEWSKI Ireneusz – PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 1 10 42
2 FERKALUK Tadeusz – ZŁOTORYJA 1 18 7 0 7 25
3 LEŚNIAK Jerzy – KOŁOBRZEG 1 20 20 0 9 38
4 TUREK Marcin – JUSTYNÓW 1 26 55 0 16 13
5 ARENDARCZYK Jan – ŁAMBINOWICE 1 28 29 0 17 47
6 PYTKA Józef – KTC 2000 KOŃSKIE 1 44 31 0 33 49

Zdjęcia nadesłał Paweł Kaczmarek – dziękujemy!