Zawodnik LKS Baszta Golczewo, Bartłomiej Grzybowski zwyciężył 3 etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego “Dookoła Mazowsza” w kategorii junior młodszy.

Podium III etapu wyścigu "Dookoła Mazowsza" junior młodszy

Trzeci etap o długości 42 kilometrów rozegrany w Warszawie, po finiszu z peletonu wygrał Bartłomiej Grzybowski. Tuż za nim na mecie zameldował się Reprezentant Litwy – Paulius Siskevicius, a trzeci był Rafał Król (LK UKS Pszczyna), który od pierwszego etapu jest liderem wyścigu.

W klasyfikacji generalnej za Rafałem Królem jest Paulius Siskevicius, a na trzecim miejscu Wojciech Franczak (LKS Baszta Golczewo).

Jutro odbędzie się czwarty, ostatni etap w Baboszewie o długości 70 kilometrów.

Wyniki 3 etapu Wyścigu Kolarskiego “Dookoła Mazowsza”:

 1 10 POL19930820  GRZYBOWSKI    Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO       0 56 56 6
 2 50 LTU19930907* SISKEVICIUS   Paulius    LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  0 56 56 4
 3 45 POL19930123  KRÓL          Rafał      LK UKS PSZCZYNA           0 56 56 2
 4  1 SVK19930203* BUCO          Jakub      SLOVAKIA SŁOWACJA         0 56 56
 5 31 POL19930111 #CHYLIŃSKI     Mateusz    OPTY - JURAND MAZOWSZE    0 56 56
 6 51 LTU19930606* POPOV         Jevgenij   LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  0 56 56
 7 33 POL19930303  KOMISAREK     Patryk     LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 0 56 56
 8  2 SVK19931129* MALIK         Robert     SLOVAKIA SŁOWACJA         0 56 56
 9 16 POL19940608 #GORZELAK      Konrad     MAZOWSZE 1                0 56 56
10  7 POL19930127  MICHCIŃSKI    Michał     LUKS PELETON KĘTRZYN      0 56 56
11  3 SVK19930125* CHALUPCIK     Jan        SLOVAKIA SŁOWACJA         0 56 56
12 39 POL19940228  KOLASIŃSKI    Paweł      LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 0 56 56
13 15 POL19940421 #KIETLIŃSKI    Wojciech   MAZOWSZE 1                0 56 56
14 23 GER19931113* BALDOVSKI     Gregor     SACHSEN - AUKALY GERMANY  0 56 56
15  4 SVK19940210* MALOVEC       Lubos      SLOVAKIA SŁOWACJA         0 56 56
16  8 POL19931012  KRAWCEWICZ    Karol      LUKS PELETON KĘTRZYN      0 56 56
17 22 POL19931221 #BANASZEK      Adrian     MAZOWSZE 2                0 56 56
18 28 POL19930701 #LECH          Dominik    OPTY - JURAND MAZOWSZE    0 56 56
19 57 LTU19930201* KALINA        Talius     VILNIAUS VITUS            0 56 56
20 14 POL19930108  FRANCZAK      Wojciech   LKS BASZTA GOLCZEWO       0 56 56
21 60 LTU19940612* VIDEIKA       Airidas    VILNIAUS VITUS            0 56 56
22 56 LTU19930201* KALINA        Titas      VILNIAUS VITUS            0 56 56
23 24 GER19930819* WITTE         Wolfgang   SACHSEN - AUKALY GERMANY  0 56 56
24 13 POL19930402  JANICKI       Krzysztof  LKS BASZTA GOLCZEWO       0 56 56
25 20 POL19940111 #KARAŚKIEWICZ  Piotr      MAZOWSZE 2                0 56 56
26 46 POL19940811  SZCZEPANOWSKI Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA           0 56 56
27 25 GER19940508* HENKE         Mirco      SACHSEN - AUKALY GERMANY  0 56 56
28 61 LTU19940503* KUNCEVICIUS   Sarunas    VILNIAUS VITUS            0 56 56
29 55 LTU19940614* MISEVICIUS    Vaidotas   LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  0 56 56
30  9 POL19930817  CUPAŁA        Sylwester  LUKS PELETON KĘTRZYN      0 56 56
31 58 LTU19931129* BLIAKEVICIUS  Martynas   VILNIAUS VITUS            0 56 56
32 47 POL19940209  MOLITOR       Adam       LK UKS PSZCZYNA           0 56 56
33 21 POL19940615 #CIEŚLAK       Mikołaj    MAZOWSZE 2                0 56 56
34 29 POL19930804 #KOK           Dominik    OPTY - JURAND MAZOWSZE    0 56 56
35 36 POL19940213  ANTCZAK       Krzysztof  LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 0 56 56
36 26 GER19940411* STANIKE       Wilhelm    SACHSEN - AUKALY GERMANY  0 56 56
37 27 GER19940206* FRENZEL       Sebastian  SACHSEN - AUKALY GERMANY  0 57 02   0 00 06
38 30 POL19940805 #CZARNECKI     Piotr      OPTY - JURAND MAZOWSZE    0 58 55   0 01 59
39  5 SVK19930305* MIHALIK       Marek      SLOVAKIA SŁOWACJA         0 59 20   0 02 24
40 59 LTU19941024* GUDZNEVICIUS  Mikas      VILNIAUS VITUS            0 59 24   0 02 28
41 49 POL19941105  SITO          Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA           0 59 24   0 02 28
42 48 POL19940719  JANOSZ        Leszek     LK UKS PSZCZYNA           0 59 24   0 02 28
43 18 POL19930712 #RZEŻNICKI     Łukasz     MAZOWSZE 2                0 59 41   0 02 45
44 44 POL19930123  MAGIERA       Leszek     LK UKS PSZCZYNA           1 00 14   0 03 18
45  6 SVK19930924* ONOFREJ       Michal     SLOVAKIA SŁOWACJA         1 01 04   0 04 08
46 54 LTU19940609* PETRUSEVICIUS Mantas     LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  1 01 04   0 04 08
47 12 POL19940312  WYPACH        Dawid      LKS BASZTA GOLCZEWO       1 01 55   0 04 59
48 40 POL19940915  PALOWSKI      Mateusz    LK UKS PSZCZYNA indywid.  1 08 13   0 11 17
49 11 POL19930602  ROSINEK       Rafał      LKS BASZTA GOLCZEWO       1 18 00   0 21 04
   52 LTU19930410* ILCIUKAS      Ignas      nie wystartował
   53 LTU19930103* SAMONSKIS     Simonas    nie wystartował
.

Klasyfikacja generalna po 3 etapach:

 1 45 POL19930123  KRÓL          Rafał      LK UKS PSZCZYNA           2 40 29 2
 2 50 LTU19930907* SISKEVICIUS   Paulius    LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  2 40 33 4 0 00 04
 3 14 POL19930108  FRANCZAK      Wojciech   LKS BASZTA GOLCZEWO       2 40 37   0 00 08
 4 33 POL19930303  KOMISAREK     Patryk     LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 2 40 52   0 00 23
 5 31 POL19930111 #CHYLIŃSKI     Mateusz    OPTY - JURAND MAZOWSZE    2 40 56   0 00 27
 6  8 POL19931012  KRAWCEWICZ    Karol      LUKS PELETON KĘTRZYN      2 40 58   0 00 29
 7  7 POL19930127  MICHCIŃSKI    Michał     LUKS PELETON KĘTRZYN      2 40 59   0 00 30
 8  3 SVK19930125* CHALUPCIK     Jan        SLOVAKIA SŁOWACJA         2 41 02   0 00 33
 9  2 SVK19931129* MALIK         Robert     SLOVAKIA SŁOWACJA         2 41 02   0 00 33
10 39 POL19940228  KOLASIŃSKI    Paweł      LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 2 41 04   0 00 35
11  4 SVK19940210* MALOVEC       Lubos      SLOVAKIA SŁOWACJA         2 41 06   0 00 37
12  1 SVK19930203* BUCO          Jakub      SLOVAKIA SŁOWACJA         2 41 07   0 00 38
13 46 POL19940811  SZCZEPANOWSKI Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA           2 41 07   0 00 38
14 57 LTU19930201* KALINA        Talius     VILNIAUS VITUS            2 41 08   0 00 39
15 47 POL19940209  MOLITOR       Adam       LK UKS PSZCZYNA           2 41 11   0 00 42
16 28 POL19930701 #LECH          Dominik    OPTY - JURAND MAZOWSZE    2 41 15   0 00 46
17 29 POL19930804 #KOK           Dominik    OPTY - JURAND MAZOWSZE    2 41 16   0 00 47
18 10 POL19930820  GRZYBOWSKI    Bartłomiej LKS BASZTA GOLCZEWO       2 41 16 6 0 00 47
19 61 LTU19940503* KUNCEVICIUS   Sarunas    VILNIAUS VITUS            2 41 20   0 00 51
20 22 POL19931221 #BANASZEK      Adrian     MAZOWSZE 2                2 41 23   0 00 54
21 58 LTU19931129* BLIAKEVICIUS  Martynas   VILNIAUS VITUS            2 41 25   0 00 56
22 51 LTU19930606* POPOV         Jevgenij   LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  2 41 29   0 01 00
23 56 LTU19930201* KALINA        Titas      VILNIAUS VITUS            2 41 32   0 01 03
24 27 GER19940206* FRENZEL       Sebastian  SACHSEN - AUKALY GERMANY  2 41 34   0 01 05
25 23 GER19931113* BALDOVSKI     Gregor     SACHSEN - AUKALY GERMANY  2 41 46   0 01 17
26 24 GER19930819* WITTE         Wolfgang   SACHSEN - AUKALY GERMANY  2 41 46   0 01 17
27  9 POL19930817  CUPAŁA        Sylwester  LUKS PELETON KĘTRZYN      2 41 48   0 01 19
28 36 POL19940213  ANTCZAK       Krzysztof  LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE 2 41 49   0 01 20
29 60 LTU19940612* VIDEIKA       Airidas    VILNIAUS VITUS            2 41 53   0 01 24
30 15 POL19940421 #KIETLIŃSKI    Wojciech   MAZOWSZE 1                2 41 55   0 01 26
31 13 POL19930402  JANICKI       Krzysztof  LKS BASZTA GOLCZEWO       2 41 56   0 01 27
32 25 GER19940508* HENKE         Mirco      SACHSEN - AUKALY GERMANY  2 41 56   0 01 27
33 55 LTU19940614* MISEVICIUS    Vaidotas   LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  2 41 59   0 01 30
34 16 POL19940608 #GORZELAK      Konrad     MAZOWSZE 1                2 42 14   0 01 45
35 26 GER19940411* STANIKE       Wilhelm    SACHSEN - AUKALY GERMANY  2 42 19   0 01 50
36 20 POL19940111 #KARAŚKIEWICZ  Piotr      MAZOWSZE 2                2 42 38   0 02 09
37 30 POL19940805 #CZARNECKI     Piotr      OPTY - JURAND MAZOWSZE    2 43 37   0 03 08
38 21 POL19940615 #CIEŚLAK       Mikołaj    MAZOWSZE 2                2 43 45   0 03 16
39  5 SVK19930305* MIHALIK       Marek      SLOVAKIA SŁOWACJA         2 43 49   0 03 20
40 49 POL19941105  SITO          Bartłomiej LK UKS PSZCZYNA           2 43 50   0 03 21
41 59 LTU19941024* GUDZNEVICIUS  Mikas      VILNIAUS VITUS            2 43 59   0 03 30
42 48 POL19940719  JANOSZ        Leszek     LK UKS PSZCZYNA           2 44 08   0 03 39
43 44 POL19930123  MAGIERA       Leszek     LK UKS PSZCZYNA           2 45 13   0 04 44
44 54 LTU19940609* PETRUSEVICIUS Mantas     LITHUANIAN/LITWA/LIETUVA  2 45 16   0 04 47
45 18 POL19930712 #RZEŻNICKI     Łukasz     MAZOWSZE 2                2 45 23   0 04 54
46  6 SVK19930924* ONOFREJ       Michal     SLOVAKIA SŁOWACJA         2 46 42   0 06 13
47 12 POL19940312  WYPACH        Dawid      LKS BASZTA GOLCZEWO       2 46 51   0 06 22
48 40 POL19940915  PALOWSKI      Mateusz    LK UKS PSZCZYNA indywid.  2 59 11   0 18 42
49 11 POL19930602  ROSINEK       Rafał      LKS BASZTA GOLCZEWO       3 02 18   0 21 49

Foto: Marek Bala (naszosie.pl)