Wyniki 7 etapu z dnia 15.05.2009, Innsbruck (Aut) – Chiavenna, dystans 244 km
Nazwisko | Kraj | Drużyna | Czas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOASSON HAGEN Edvald | NOR | THR | 5:56:53 | 0:00 | 20″ |
2 | HUNTER Robert | RSA | BAR | 5:56:53 | 0:00 | 12″ |
3 | BRUTT Pavel | RUS | KAT | 5:56:53 | 0:00 | 8″ |
4 | VIGANO’ Davide | ITA | FUJ | 5:56:53 | 0:00 | |
5 | BERTOLINI Alessandro | ITA | SDA | 5:56:53 | 0:00 | |
6 | GRIVKO Andriy | UKR | ISD | 5:57:24 | 0:31 | |
7 | GOSS Matthew Harley | AUS | SAX | 5:57:33 | 0:40 | |
8 | DAVIS Allan | AUS | QST | 5:57:33 | 0:40 | |
9 | FORSTER Robert | GER | MRM | 5:57:33 | 0:40 | |
10 | SWIFT Ben | GBR | KAT | 5:57:33 | 0:40 | |
11 | CAVENDISH Mark | GBR | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
12 | GAVAZZI Francesco | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
13 | FARRAR Tyler | USA | GRM | 5:57:33 | 0:40 | |
14 | HINAULT Sebastien | FRA | ALM | 5:57:33 | 0:40 | |
15 | PETACCHI Alessandro | ITA | LPR | 5:57:33 | 0:40 | |
16 | SEROV Alexander | RUS | KAT | 5:57:33 | 0:40 | |
17 | VORGANOV Eduard | RUS | XGZ | 5:57:33 | 0:40 | |
18 | HADDOU Said | FRA | BBO | 5:57:33 | 0:40 | |
19 | MORI Manuele | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
20 | ROHREGGER Thomas | AUT | MRM | 5:57:33 | 0:40 | |
21 | TIRALONGO Paolo | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
22 | POPOVYCH Yaroslav | UKR | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
23 | GATTO Oscar | ITA | ISD | 5:57:33 | 0:40 | |
24 | HAEDO Juan Jose’ | ARG | SAX | 5:57:33 | 0:40 | |
25 | LOVKVIST Thomas | SWE | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
26 | ROGERS Michael | AUS | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
27 | JACOBS Pieter | BEL | SIL | 5:57:33 | 0:40 | |
28 | MARTINEZ ACEVEDO Serafin | ESP | XGZ | 5:57:33 | 0:40 | |
29 | HORNER Christopher | USA | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
30 | DEVENYNS Dries | BEL | QST | 5:57:33 | 0:40 | |
31 | MALACARNE Davide | ITA | QST | 5:57:33 | 0:40 | |
32 | CUNEGO Damiano | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
33 | ESKOV Nikita | RUS | KAT | 5:57:33 | 0:40 | |
34 | PIETROPOLLI Daniele | ITA | LPR | 5:57:33 | 0:40 | |
35 | LONGO BORGHINI Paolo | ITA | BAR | 5:57:33 | 0:40 | |
36 | LASTRAS GARCIA Pablo | ESP | GCE | 5:57:33 | 0:40 | |
37 | MASCIARELLI Andrea | ITA | ASA | 5:57:33 | 0:40 | |
38 | CESAR VELOSO Gustavo | ESP | XGZ | 5:57:33 | 0:40 | |
39 | JEANNESSON Arnold | FRA | GCE | 5:57:33 | 0:40 | |
40 | FOTHEN Thomas | GER | MRM | 5:57:33 | 0:40 | |
41 | REDA Francesco | ITA | QST | 5:57:33 | 0:40 | |
42 | DOCKX Bart | BEL | SIL | 5:57:33 | 0:40 | |
43 | RENSHAW Mark | AUS | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
44 | GERRANS Simon | AUS | CTT | 5:57:33 | 0:40 | |
45 | DE GROOT Bram | NED | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
46 | STANGELJ Gorazd | SLO | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
47 | BRANDT Christophe | BEL | SIL | 5:57:33 | 0:40 | |
48 | GILBERT Philippe | BEL | SIL | 5:57:33 | 0:40 | |
49 | DA DALTO Mauro | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
50 | GASPAROTTO Enrico | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
51 | DE GREEF Francis | BEL | SIL | 5:57:33 | 0:40 | |
52 | KRIVTSOV Yuriy | UKR | ALM | 5:57:51 | 0:58 | |
53 | SOKOLOV Evgeny | RUS | BBO | 5:57:33 | 0:40 | |
54 | MARZANO Marco | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
55 | QUINZIATO Manuel | ITA | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
56 | PELLIZOTTI Franco | ITA | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
57 | EFIMKIN Alexander | RUS | ALM | 5:57:33 | 0:40 | |
58 | SONNERY Blaise | FRA | ALM | 5:57:33 | 0:40 | |
59 | STANNARD Ian | GBR | ISD | 5:57:33 | 0:40 | |
60 | BASSO Ivan | ITA | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
61 | FERNANDEZ CRUZ Delio | ESP | XGZ | 5:57:33 | 0:40 | |
62 | GARZELLI Stefano | ITA | ASA | 5:57:33 | 0:40 | |
63 | VISCONTI Giovanni | ITA | ISD | 5:57:33 | 0:40 | |
64 | CARLSTROM Kjell | FIN | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
65 | BONO Matteo | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
66 | BRUSEGHIN Marzio | ITA | LAM | 5:57:33 | 0:40 | |
67 | DEAN Julian | NZL | GRM | 5:57:33 | 0:40 | |
68 | BRAJKOVIC Janez | SLO | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
69 | CODOL Massimo | ITA | ASA | 5:57:33 | 0:40 | |
70 | VALJAVEC Tadej | SLO | ALM | 5:57:33 | 0:40 | |
71 | ARROYO DURAN David | ESP | GCE | 5:57:33 | 0:40 | |
72 | BONNAFOND Guillaume | FRA | ALM | 5:57:33 | 0:40 | |
73 | RODRIGUEZ Joaquin | ESP | GCE | 5:57:33 | 0:40 | |
74 | VANOTTI Alessandro | ITA | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
75 | SOLER Juan M. | COL | BAR | 5:57:33 | 0:40 | |
76 | BAK Lars Ytting | DEN | SAX | 5:57:33 | 0:40 | |
77 | HULSMANS Kevin | BEL | QST | 5:57:33 | 0:40 | |
78 | BARRY Michael | CAN | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
79 | ZEITS Andrey | KAZ | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
80 | RUBIERA VIGIL Jose’ Luis | ESP | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
81 | HORRILLO MUNOZ Pedro | ESP | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
82 | GRABOVSKYY Dmytro | UKR | ISD | 5:57:33 | 0:40 | |
83 | NAVARRO GARCIA Daniel | ESP | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
84 | LEIPHEIMER Levi | USA | AST | 5:57:33 | 0:40 | |
85 | PETROV Evgeni | RUS | KAT | 5:57:33 | 0:40 | |
86 | TEN DAM Laurens | NED | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
87 | SIUTSOU Kanstantsin | BLR | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
88 | SEELDRAYERS Kevin | BEL | QST | 5:57:33 | 0:40 | |
89 | OCHOA Carlos Jose’ | VEN | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
90 | POZZATO Filippo | ITA | KAT | 5:57:33 | 0:40 | |
91 | DEIGNAN Philip | IRL | CTT | 5:57:33 | 0:40 | |
92 | BARLA Luca | ITA | MRM | 5:57:33 | 0:40 | |
93 | MAZZANTI Luca | ITA | KAT | 5:57:33 | 0:40 | |
94 | MENCHOV Denis | RUS | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
95 | STAMSNIJDER Tom | NED | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
96 | HUNT Jeremy | GBR | CTT | 5:57:33 | 0:40 | |
97 | KING Edward | USA | CTT | 5:57:33 | 0:40 | |
98 | SASTRE CANDIL Carlos | ESP | CTT | 5:57:33 | 0:40 | |
99 | VAN EMDEN Jos | NED | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
100 | LLOYD Daniel | GBR | CTT | 5:57:33 | 0:40 | |
101 | GARCIA Marcos | ESP | XGZ | 5:57:33 | 0:40 | |
102 | DONATI Alessandro | ITA | ASA | 5:57:51 | 0:58 | |
103 | CARDENAS Felix Rafael | COL | BAR | 5:57:33 | 0:40 | |
104 | MASCIARELLI Francesco | ITA | ASA | 5:57:33 | 0:40 | |
105 | TJALLINGII Maarten | NED | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
106 | WIGGINS Bradley | GBR | GRM | 5:57:33 | 0:40 | |
107 | BOSISIO Gabriele | ITA | LPR | 5:57:33 | 0:40 | |
108 | RABUNAL RIOS Gonzalo | ESP | XGZ | 5:57:51 | 0:58 | |
109 | MAYOZ ECHEVERRIA Iban | ESP | XGZ | 5:57:33 | 0:40 | |
110 | DI LUCA Danilo | ITA | LPR | 5:57:33 | 0:40 | |
111 | BERTAGNOLLI Leonardo | ITA | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
112 | POSSONI Morris | ITA | THR | 5:57:33 | 0:40 | |
113 | SCARPONI Michele | ITA | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
114 | BERTOGLIATI Rubens | SUI | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
115 | CIONI Dario David | ITA | ISD | 5:57:33 | 0:40 | |
116 | RODRIGUEZ Jackson | VEN | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
117 | KOZONTCHUK Dmitry | RUS | RAB | 5:57:51 | 0:58 | |
118 | SERPA PEREZ Jose Rodolfo | COL | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
119 | PERGET Mathieu | FRA | GCE | 5:57:33 | 0:40 | |
120 | FROOME Christopher | KEN | BAR | 5:57:33 | 0:40 | |
121 | VAN GOOLEN Jurgen | BEL | SAX | 5:57:51 | 0:58 | |
122 | ARDILA CANO Mauricio Alberto | COL | RAB | 5:57:33 | 0:40 | |
123 | KESSIAKOFF Fredrik | SWE | FUJ | 5:57:33 | 0:40 | |
124 | DANIELSON Tom | USA | GRM | 5:57:33 | 0:40 | |
125 | KLOSTERGAARD Kasper | DEN | SAX | 5:57:33 | 0:40 | |
126 | VOIGT Jens | GER | SAX | 5:57:33 | 0:40 | |
127 | CAMANO ORTUZAR Iker | ESP | FUJ | 5:57:33 | 0:40 | |
128 | IGNATIEV Mikhail | RUS | KAT | 5:57:51 | 0:58 | |
129 | DION Renaud | FRA | ALM | 5:57:51 | 0:58 | |
130 | SIMONI Gilberto | ITA | SDA | 5:57:33 | 0:40 | |
131 | FOTHEN Markus | GER | MRM | 5:57:51 | 0:58 | |
132 | SERRANO Ricardo | ESP | FUJ | 5:57:33 | 0:40 | |
133 | GOLCER Jure | SLO | LPR | 5:57:33 | 0:40 | |
134 | SPRICK Matthieu | FRA | BBO | 5:57:51 | 0:58 | |
135 | AUGUSTYN John Lee | RSA | BAR | 5:57:51 | 0:58 | |
136 | MIHOLJEVIC Vladimir | CRO | LIQ | 5:57:33 | 0:40 | |
137 | CANCELLARA Fabian | SUI | SAX | 5:57:33 | 0:40 | |
138 | SCARSELLI Leonardo | ITA | ISD | 5:57:51 | 0:58 | |
139 | ERMETI Giairo | ITA | LPR | 5:57:33 | 0:40 | |
140 | GENE Yohann | FRA | BBO | 5:57:51 | 0:58 | |
141 | SZMYD Sylwester | POL | LIQ | 5:57:51 | 0:58 | |
142 | ARMSTRONG Lance | USA | AST | 5:57:51 | 0:58 | |
143 | FAILLI Francesco | ITA | ASA | 5:57:51 | 0:58 | |
144 | MORABITO Steve | SUI | AST | 5:57:51 | 0:58 | |
145 | CHAINEL Steve | FRA | BBO | 5:57:51 | 0:58 | |
146 | ANDRIOTTO Dario | ITA | ASA | 5:57:51 | 0:58 | |
147 | TSCHOPP Johann | SUI | BBO | 5:57:51 | 0:58 | |
148 | MILLAR David | GBR | GRM | 5:57:33 | 0:40 | |
149 | DE BONIS Francesco | ITA | SDA | 5:58:16 | 1:23 | |
150 | MARZOLI Ruggero | ITA | ASA | 5:58:16 | 1:23 | |
151 | CATALDO Dario | ITA | QST | 5:58:16 | 1:23 | |
152 | MONTAGUTI Matteo | ITA | LPR | 5:58:16 | 1:23 | |
153 | PINOTTI Marco | ITA | THR | 6:02:43 | 5:50 | |
154 | KLIMOV Serguei | RUS | KAT | 6:02:43 | 5:50 | 2″ |
155 | FACCI Mauro | ITA | QST | 6:02:43 | 5:50 | 6″ |
156 | PALUMBO Giuseppe | ITA | ASA | 6:02:43 | 5:50 | |
157 | CAPECCHI Eros | ITA | FUJ | 6:02:43 | 5:50 | |
158 | AGNOLI Valerio | ITA | LIQ | 6:02:43 | 5:50 | |
159 | ISAICHEV Vladimir | RUS | XGZ | 6:02:43 | 5:50 | |
160 | SPEZIALETTI Alessandro | ITA | LPR | 6:02:43 | 5:50 | |
161 | PAUWELS Serge | BEL | CTT | 6:02:22 | 5:29 | |
162 | MULLER Martin | GER | MRM | 6:02:43 | 5:50 | |
163 | SCHRODER Bjorn | GER | MRM | 6:02:43 | 5:50 | |
164 | LOPEZ GARCIA David | ESP | GCE | 6:02:43 | 5:50 | |
165 | SCHOLZ Ronny | GER | MRM | 6:02:43 | 5:50 | |
166 | LE FLOCH Guillaume | FRA | BBO | 6:02:43 | 5:50 | |
167 | FERNANDEZ RAMOS Alberto | ESP | FUJ | 6:02:43 | 5:50 | |
168 | GOMEZ GOMEZ Angel | ESP | FUJ | 6:02:43 | 5:50 | |
169 | LJUNGBLAD Jonas | SWE | SIL | 6:02:43 | 5:50 | |
170 | SENAC Jean Charles | FRA | ALM | 6:02:43 | 5:50 | |
171 | VOECKLER Thomas | FRA | BBO | 6:02:43 | 5:50 | |
172 | VANENDERT Jelle | BEL | SIL | 6:02:43 | 5:50 | |
173 | CHARTEAU Anthony | FRA | GCE | 6:02:43 | 5:50 | |
174 | KIRYIENKA Vasil | BLR | GCE | 6:02:43 | 5:50 | |
175 | LUND Anders | DEN | SAX | 6:02:43 | 5:50 | |
176 | WEGELIUS Charles | GBR | SIL | 6:02:43 | 5:50 | |
177 | LOUBET Julien | FRA | ALM | 6:03:02 | 6:09 | |
178 | ENGELS Addy | NED | QST | 6:02:43 | 5:50 | |
179 | KAISEN Olivier | BEL | SIL | 6:02:43 | 5:50 | |
180 | CACCIA Diego | ITA | BAR | 6:02:43 | 5:50 | |
181 | MCCARTNEY Jason | USA | SAX | 6:02:43 | 5:50 | |
182 | PIDGORNYY Ruslan | UKR | ISD | 6:02:43 | 5:50 | |
183 | GONZALEZ BAEZA Hector | ESP | FUJ | 6:02:43 | 5:50 | |
184 | GUSTOV Volodymir | UKR | CTT | 6:02:43 | 5:50 | |
185 | CHIARINI Riccardo | ITA | LPR | 6:02:43 | 5:50 | |
186 | KONOVALOVAS Ignatas | LTU | CTT | 6:02:43 | 5:50 | |
187 | ZABRISKIE David | USA | GRM | 6:02:43 | 5:50 | |
188 | BELLOTTI Francesco | ITA | BAR | 6:02:43 | 5:50 | |
189 | CHEULA Giampaolo | ITA | BAR | 6:02:43 | 5:50 | |
190 | PATE Danny | USA | GRM | 6:02:43 | 5:50 | |
191 | BELGY Julien | FRA | BBO | 6:04:04 | 7:11 | |
192 | HUZARSKI Bartosz | POL | ISD | 6:05:35 | 8:42 | 4″ |
193 | MEYER Cameron | AUS | GRM | 6:05:35 | 8:42 |
Klasyfikacja generalna po 7 etapie:
Nazwisko | Kraj | Drużyna | Czas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|
1 | DI LUCA Danilo | ITA | LPR | 28:08:48 | 0:00 |
2 | LOVKVIST Thomas | SWE | THR | 28:08:53 | 0:05 |
3 | ROGERS Michael | AUS | THR | 28:09:24 | 0:36 |
4 | LEIPHEIMER Levi | USA | AST | 28:09:31 | 0:43 |
5 | MENCHOV Denis | RUS | RAB | 28:09:38 | 0:50 |
6 | BASSO Ivan | ITA | LIQ | 28:09:54 | 1:06 |
7 | SASTRE CANDIL Carlos | ESP | CTT | 28:10:04 | 1:16 |
8 | HORNER Christopher | USA | AST | 28:10:05 | 1:17 |
9 | PELLIZOTTI Franco | ITA | LIQ | 28:10:15 | 1:27 |
10 | ARROYO DURAN David | ESP | GCE | 28:10:29 | 1:41 |
11 | SIMONI Gilberto | ITA | SDA | 28:10:49 | 2:01 |
12 | POPOVYCH Yaroslav | UKR | AST | 28:11:18 | 2:30 |
13 | VALJAVEC Tadej | SLO | ALM | 28:11:24 | 2:36 |
14 | TEN DAM Laurens | NED | RAB | 28:11:29 | 2:41 |
15 | SEELDRAYERS Kevin | BEL | QST | 28:11:37 | 2:49 |
16 | CARDENAS Felix Rafael | COL | BAR | 28:11:43 | 2:55 |
17 | RODRIGUEZ Joaquin | ESP | GCE | 28:11:49 | 3:01 |
18 | ROHREGGER Thomas | AUT | MRM | 28:12:03 | 3:15 |
19 | BRUSEGHIN Marzio | ITA | LAM | 28:12:04 | 3:16 |
20 | BOSISIO Gabriele | ITA | LPR | 28:12:09 | 3:21 |
21 | CUNEGO Damiano | ITA | LAM | 28:12:17 | 3:29 |
22 | SIUTSOU Kanstantsin | BLR | THR | 28:12:23 | 3:35 |
23 | KESSIAKOFF Fredrik | SWE | FUJ | 28:12:39 | 3:51 |
24 | RODRIGUEZ Jackson | VEN | SDA | 28:12:58 | 4:10 |
25 | ARMSTRONG Lance | USA | AST | 28:13:19 | 4:31 |
26 | BERTAGNOLLI Leonardo | ITA | SDA | 28:13:19 | 4:31 |
27 | WIGGINS Bradley | GBR | GRM | 28:13:25 | 4:37 |
28 | SOLER Juan M. | COL | BAR | 28:13:52 | 5:04 |
29 | CIONI Dario David | ITA | ISD | 28:13:57 | 5:09 |
30 | BRAJKOVIC Janez | SLO | AST | 28:14:00 | 5:12 |
31 | NAVARRO GARCIA Daniel | ESP | AST | 28:14:05 | 5:17 |
32 | MASCIARELLI Francesco | ITA | ASA | 28:14:06 | 5:18 |
33 | SCARPONI Michele | ITA | SDA | 28:14:11 | 5:23 |
34 | AUGUSTYN John Lee | RSA | BAR | 28:14:11 | 5:23 |
35 | FROOME Christopher | KEN | BAR | 28:14:30 | 5:42 |
36 | PETROV Evgeni | RUS | KAT | 28:14:33 | 5:45 |
37 | SERPA PEREZ Jose Rodolfo | COL | SDA | 28:15:14 | 6:26 |
38 | BAK Lars Ytting | DEN | SAX | 28:15:18 | 6:30 |
39 | GARZELLI Stefano | ITA | ASA | 28:15:29 | 6:41 |
40 | GRIVKO Andriy | UKR | ISD | 28:16:35 | 7:47 |
41 | DE GREEF Francis | BEL | SIL | 28:16:53 | 8:05 |
42 | BOASSON HAGEN Edvald | NOR | THR | 28:16:59 | 8:11 |
43 | VORGANOV Eduard | RUS | XGZ | 28:17:10 | 8:22 |
44 | GRABOVSKYY Dmytro | UKR | ISD | 28:17:11 | 8:23 |
45 | RUBIERA VIGIL Jose’ Luis | ESP | AST | 28:17:13 | 8:25 |
46 | CATALDO Dario | ITA | QST | 28:17:44 | 8:56 |
47 | MARZANO Marco | ITA | LAM | 28:18:53 | 10:05 |
48 | TIRALONGO Paolo | ITA | LAM | 28:19:15 | 10:27 |
49 | GUSTOV Volodymir | UKR | CTT | 28:19:56 | 11:08 |
50 | GERRANS Simon | AUS | CTT | 28:20:14 | 11:26 |
51 | SZMYD Sylwester | POL | LIQ | 28:21:17 | 12:29 |
52 | SONNERY Blaise | FRA | ALM | 28:21:47 | 12:59 |
53 | ZEITS Andrey | KAZ | AST | 28:21:51 | 13:03 |
54 | OCHOA Carlos Jose’ | VEN | SDA | 28:21:59 | 13:11 |
55 | WEGELIUS Charles | GBR | SIL | 28:23:03 | 14:15 |
56 | CODOL Massimo | ITA | ASA | 28:23:34 | 14:46 |
57 | LASTRAS GARCIA Pablo | ESP | GCE | 28:24:58 | 16:10 |
58 | VISCONTI Giovanni | ITA | ISD | 28:25:10 | 16:22 |
59 | ARDILA CANO Mauricio Alberto | COL | RAB | 28:25:16 | 16:28 |
60 | DEIGNAN Philip | IRL | CTT | 28:26:21 | 17:33 |
61 | PIETROPOLLI Daniele | ITA | LPR | 28:26:35 | 17:47 |
62 | BERTOGLIATI Rubens | SUI | SDA | 28:26:48 | 18:00 |
63 | MAZZANTI Luca | ITA | KAT | 28:26:51 | 18:03 |
64 | GASPAROTTO Enrico | ITA | LAM | 28:26:57 | 18:09 |
65 | GOLCER Jure | SLO | LPR | 28:27:35 | 18:47 |
66 | LOPEZ GARCIA David | ESP | GCE | 28:28:46 | 19:58 |
67 | GARCIA Marcos | ESP | XGZ | 28:29:05 | 20:17 |
68 | DEVENYNS Dries | BEL | QST | 28:29:10 | 20:22 |
69 | CAMANO ORTUZAR Iker | ESP | FUJ | 28:29:16 | 20:28 |
70 | TSCHOPP Johann | SUI | BBO | 28:29:34 | 20:46 |
71 | FOTHEN Markus | GER | MRM | 28:30:09 | 21:21 |
72 | MCCARTNEY Jason | USA | SAX | 28:30:26 | 21:38 |
73 | PIDGORNYY Ruslan | UKR | ISD | 28:30:32 | 21:44 |
74 | MIHOLJEVIC Vladimir | CRO | LIQ | 28:30:49 | 22:01 |
75 | POZZATO Filippo | ITA | KAT | 28:31:05 | 22:17 |
76 | EFIMKIN Alexander | RUS | ALM | 28:31:07 | 22:19 |
77 | VOIGT Jens | GER | SAX | 28:31:57 | 23:09 |
78 | VOECKLER Thomas | FRA | BBO | 28:32:09 | 23:21 |
79 | GILBERT Philippe | BEL | SIL | 28:32:28 | 23:40 |
80 | MAYOZ ECHEVERRIA Iban | ESP | XGZ | 28:32:55 | 24:07 |
81 | TJALLINGII Maarten | NED | RAB | 28:33:01 | 24:13 |
82 | VANENDERT Jelle | BEL | SIL | 28:33:24 | 24:36 |
83 | BRANDT Christophe | BEL | SIL | 28:33:42 | 24:54 |
84 | MORI Manuele | ITA | LAM | 28:33:43 | 24:55 |
85 | GAVAZZI Francesco | ITA | LAM | 28:35:17 | 26:29 |
86 | BONNAFOND Guillaume | FRA | ALM | 28:35:20 | 26:32 |
87 | GOMEZ GOMEZ Angel | ESP | FUJ | 28:35:52 | 27:04 |
88 | DE BONIS Francesco | ITA | SDA | 28:35:53 | 27:05 |
89 | STANGELJ Gorazd | SLO | LIQ | 28:36:56 | 28:08 |
90 | PINOTTI Marco | ITA | THR | 28:37:00 | 28:12 |
91 | SPEZIALETTI Alessandro | ITA | LPR | 28:37:20 | 28:32 |
92 | CARLSTROM Kjell | FIN | LIQ | 28:37:33 | 28:45 |
93 | DANIELSON Tom | USA | GRM | 28:37:50 | 29:02 |
94 | ESKOV Nikita | RUS | KAT | 28:38:00 | 29:12 |
95 | KOZONTCHUK Dmitry | RUS | RAB | 28:40:09 | 31:21 |
96 | AGNOLI Valerio | ITA | LIQ | 28:40:24 | 31:36 |
97 | PAUWELS Serge | BEL | CTT | 28:40:59 | 32:11 |
98 | CHEULA Giampaolo | ITA | BAR | 28:41:16 | 32:28 |
99 | KONOVALOVAS Ignatas | LTU | CTT | 28:41:18 | 32:30 |
100 | JEANNESSON Arnold | FRA | GCE | 28:41:53 | 33:05 |
101 | MALACARNE Davide | ITA | QST | 28:42:40 | 33:52 |
102 | KIRYIENKA Vasil | BLR | GCE | 28:43:08 | 34:20 |
103 | BONO Matteo | ITA | LAM | 28:43:46 | 34:58 |
104 | PETACCHI Alessandro | ITA | LPR | 28:44:20 | 35:32 |
105 | BELLOTTI Francesco | ITA | BAR | 28:45:06 | 36:18 |
106 | VAN GOOLEN Jurgen | BEL | SAX | 28:45:16 | 36:28 |
107 | HULSMANS Kevin | BEL | QST | 28:45:28 | 36:40 |
108 | HUZARSKI Bartosz | POL | ISD | 28:45:34 | 36:46 |
109 | CAPECCHI Eros | ITA | FUJ | 28:46:21 | 37:33 |
110 | MARZOLI Ruggero | ITA | ASA | 28:47:11 | 38:23 |
111 | POSSONI Morris | ITA | THR | 28:48:05 | 39:17 |
112 | DAVIS Allan | AUS | QST | 28:48:06 | 39:18 |
113 | GOSS Matthew Harley | AUS | SAX | 28:48:08 | 39:20 |
114 | VANOTTI Alessandro | ITA | LIQ | 28:48:45 | 39:57 |
115 | MASCIARELLI Andrea | ITA | ASA | 28:49:02 | 40:14 |
116 | QUINZIATO Manuel | ITA | LIQ | 28:49:33 | 40:45 |
117 | FOTHEN Thomas | GER | MRM | 28:49:57 | 41:09 |
118 | SEROV Alexander | RUS | KAT | 28:50:10 | 41:22 |
119 | MILLAR David | GBR | GRM | 28:50:44 | 41:56 |
120 | SWIFT Ben | GBR | KAT | 28:51:31 | 42:43 |
121 | JACOBS Pieter | BEL | SIL | 28:51:43 | 42:55 |
122 | STAMSNIJDER Tom | NED | RAB | 28:51:58 | 43:10 |
123 | GONZALEZ BAEZA Hector | ESP | FUJ | 28:53:10 | 44:22 |
124 | HUNTER Robert | RSA | BAR | 28:53:26 | 44:38 |
125 | SERRANO Ricardo | ESP | FUJ | 28:53:45 | 44:57 |
126 | LONGO BORGHINI Paolo | ITA | BAR | 28:54:03 | 45:15 |
127 | CHARTEAU Anthony | FRA | GCE | 28:54:16 | 45:28 |
128 | MEYER Cameron | AUS | GRM | 28:54:38 | 45:50 |
129 | SPRICK Matthieu | FRA | BBO | 28:55:24 | 46:36 |
130 | LUND Anders | DEN | SAX | 28:55:35 | 46:47 |
131 | DA DALTO Mauro | ITA | LAM | 28:56:00 | 47:12 |
132 | MORABITO Steve | SUI | AST | 28:56:00 | 47:12 |
133 | GATTO Oscar | ITA | ISD | 28:57:43 | 48:55 |
134 | MARTINEZ ACEVEDO Serafin | ESP | XGZ | 28:57:50 | 49:02 |
135 | LJUNGBLAD Jonas | SWE | SIL | 28:58:41 | 49:53 |
136 | BRUTT Pavel | RUS | KAT | 28:59:25 | 50:37 |
137 | KLOSTERGAARD Kasper | DEN | SAX | 28:59:53 | 51:05 |
138 | FARRAR Tyler | USA | GRM | 29:00:08 | 51:20 |
139 | ZABRISKIE David | USA | GRM | 29:01:04 | 52:16 |
140 | RABUNAL RIOS Gonzalo | ESP | XGZ | 29:01:11 | 52:23 |
141 | BARLA Luca | ITA | MRM | 29:01:12 | 52:24 |
142 | PATE Danny | USA | GRM | 29:01:17 | 52:29 |
143 | FAILLI Francesco | ITA | ASA | 29:02:00 | 53:12 |
144 | KRIVTSOV Yuriy | UKR | ALM | 29:02:09 | 53:21 |
145 | LLOYD Daniel | GBR | CTT | 29:02:11 | 53:23 |
146 | CAVENDISH Mark | GBR | THR | 29:02:24 | 53:36 |
147 | DION Renaud | FRA | ALM | 29:02:42 | 53:54 |
148 | SCHOLZ Ronny | GER | MRM | 29:02:46 | 53:58 |
149 | KLIMOV Serguei | RUS | KAT | 29:02:48 | 54:00 |
150 | ERMETI Giairo | ITA | LPR | 29:03:09 | 54:21 |
151 | MONTAGUTI Matteo | ITA | LPR | 29:03:39 | 54:51 |
152 | KING Edward | USA | CTT | 29:04:36 | 55:48 |
153 | DONATI Alessandro | ITA | ASA | 29:04:59 | 56:11 |
154 | STANNARD Ian | GBR | ISD | 29:05:05 | 56:17 |
155 | PERGET Mathieu | FRA | GCE | 29:05:17 | 56:29 |
156 | DE GROOT Bram | NED | RAB | 29:05:20 | 56:32 |
157 | GENE Yohann | FRA | BBO | 29:05:37 | 56:49 |
158 | RENSHAW Mark | AUS | THR | 29:05:43 | 56:55 |
159 | REDA Francesco | ITA | QST | 29:06:01 | 57:13 |
160 | HAEDO Juan Jose’ | ARG | SAX | 29:06:19 | 57:31 |
161 | VIGANO’ Davide | ITA | FUJ | 29:06:20 | 57:32 |
162 | ENGELS Addy | NED | QST | 29:06:33 | 57:45 |
163 | CANCELLARA Fabian | SUI | SAX | 29:06:50 | 58:02 |
164 | DEAN Julian | NZL | GRM | 29:06:58 | 58:10 |
165 | CHAINEL Steve | FRA | BBO | 29:07:02 | 58:14 |
166 | HORRILLO MUNOZ Pedro | ESP | RAB | 29:07:46 | 58:58 |
167 | VAN EMDEN Jos | NED | RAB | 29:07:54 | 59:06 |
168 | LE FLOCH Guillaume | FRA | BBO | 29:07:57 | 59:09 |
169 | FACCI Mauro | ITA | QST | 29:08:14 | 59:26 |
170 | FERNANDEZ CRUZ Delio | ESP | XGZ | 29:08:18 | 59:30 |
171 | BERTOLINI Alessandro | ITA | SDA | 29:09:18 | 1:00:30 |
172 | CHIARINI Riccardo | ITA | LPR | 29:09:35 | 1:00:47 |
173 | PALUMBO Giuseppe | ITA | ASA | 29:09:40 | 1:00:52 |
174 | SCARSELLI Leonardo | ITA | ISD | 29:09:45 | 1:00:57 |
175 | BELGY Julien | FRA | BBO | 29:09:49 | 1:01:01 |
176 | CACCIA Diego | ITA | BAR | 29:09:49 | 1:01:01 |
177 | IGNATIEV Mikhail | RUS | KAT | 29:10:37 | 1:01:49 |
178 | SCHRODER Bjorn | GER | MRM | 29:10:53 | 1:02:05 |
179 | FERNANDEZ RAMOS Alberto | ESP | FUJ | 29:11:53 | 1:03:05 |
180 | HUNT Jeremy | GBR | CTT | 29:12:09 | 1:03:21 |
181 | MULLER Martin | GER | MRM | 29:12:41 | 1:03:53 |
182 | CESAR VELOSO Gustavo | ESP | XGZ | 29:12:43 | 1:03:55 |
183 | FORSTER Robert | GER | MRM | 29:13:00 | 1:04:12 |
184 | HINAULT Sebastien | FRA | ALM | 29:13:31 | 1:04:43 |
185 | ISAICHEV Vladimir | RUS | XGZ | 29:13:33 | 1:04:45 |
186 | HADDOU Said | FRA | BBO | 29:14:08 | 1:05:20 |
187 | BARRY Michael | CAN | THR | 29:14:21 | 1:05:33 |
188 | SOKOLOV Evgeny | RUS | BBO | 29:14:47 | 1:05:59 |
189 | ANDRIOTTO Dario | ITA | ASA | 29:16:01 | 1:07:13 |
190 | KAISEN Olivier | BEL | SIL | 29:16:02 | 1:07:14 |
191 | SENAC Jean Charles | FRA | ALM | 29:17:09 | 1:08:21 |
192 | DOCKX Bart | BEL | SIL | 29:18:29 | 1:09:41 |
193 | LOUBET Julien | FRA | ALM | 29:21:25 | 1:12:37 |
Klasyfikacja górska:
Nazwisko | Kraj | Drużyna | Punkty | |
---|---|---|---|---|
1 | DI LUCA Danilo | ITA | LPR | 25 |
2 | MENCHOV Denis | RUS | RAB | 15 |
3 | SCARPONI Michele | ITA | SDA | 13 |
4 | GARZELLI Stefano | ITA | ASA | 10 |
5 | KIRYIENKA Vasil | BLR | GCE | 8 |
6 | PELLIZOTTI Franco | ITA | LIQ | 7 |
7 | LOVKVIST Thomas | SWE | THR | 6 |
8 | OCHOA Carlos Jose’ | VEN | SDA | 5 |
9 | BELLOTTI Francesco | ITA | BAR | 5 |
10 | BONNAFOND Guillaume | FRA | ALM | 5 |
11 | BASSO Ivan | ITA | LIQ | 4 |
12 | SOLER Juan M. | COL | BAR | 4 |
13 | FARRAR Tyler | USA | GRM | 3 |
14 | FACCI Mauro | ITA | QST | 3 |
15 | VOECKLER Thomas | FRA | BBO | 3 |
16 | DE BONIS Francesco | ITA | SDA | 3 |
17 | CAPECCHI Eros | ITA | FUJ | 3 |
18 | LEIPHEIMER Levi | USA | AST | 2 |
19 | SIMONI Gilberto | ITA | SDA | 2 |
20 | QUINZIATO Manuel | ITA | LIQ | 2 |
21 | GATTO Oscar | ITA | ISD | 2 |
22 | SCHRODER Bjorn | GER | MRM | 2 |
23 | GRIVKO Andriy | UKR | ISD | 1 |
24 | VOIGT Jens | GER | SAX | 1 |
25 | KLOSTERGAARD Kasper | DEN | SAX | 1 |
26 | KRIVTSOV Yuriy | UKR | ALM | 1 |
Klasyfikacja punktowa:
1 | DI LUCA Danilo | ITA | LPR | 56 |
2 | PETACCHI Alessandro | ITA | LPR | 54 |
3 | BOASSON HAGEN Edvald | NOR | THR | 45 |
4 | FARRAR Tyler | USA | GRM | 41 |
5 | DAVIS Allan | AUS | QST | 38 |
6 | MENCHOV Denis | RUS | RAB | 35 |
7 | GAVAZZI Francesco | ITA | LAM | 32 |
8 | VIGANO’ Davide | ITA | FUJ | 30 |
9 | CAVENDISH Mark | GBR | THR | 29 |
10 | SCARPONI Michele | ITA | SDA | 28 |
11 | GARZELLI Stefano | ITA | ASA | 26 |
12 | LOVKVIST Thomas | SWE | THR | 25 |
13 | ROGERS Michael | AUS | THR | 23 |
14 | HUNTER Robert | RSA | BAR | 23 |
15 | LEIPHEIMER Levi | USA | AST | 22 |
16 | BASSO Ivan | ITA | LIQ | 22 |
17 | SWIFT Ben | GBR | KAT | 22 |
18 | GOSS Matthew Harley | AUS | SAX | 21 |
19 | GILBERT Philippe | BEL | SIL | 20 |
20 | PELLIZOTTI Franco | ITA | LIQ | 19 |
21 | HORNER Christopher | USA | AST | 18 |
22 | SOLER Juan M. | COL | BAR | 18 |
23 | GATTO Oscar | ITA | ISD | 16 |
24 | BRUTT Pavel | RUS | KAT | 16 |
25 | ARROYO DURAN David | ESP | GCE | 14 |
26 | SIMONI Gilberto | ITA | SDA | 14 |
27 | CUNEGO Damiano | ITA | LAM | 14 |
28 | CATALDO Dario | ITA | QST | 14 |
29 | GASPAROTTO Enrico | ITA | LAM | 14 |
30 | POZZATO Filippo | ITA | KAT | 14 |
31 | BERTOLINI Alessandro | ITA | SDA | 12 |
32 | FACCI Mauro | ITA | QST | 10 |
33 | GRIVKO Andriy | UKR | ISD | 10 |
34 | SASTRE CANDIL Carlos | ESP | CTT | 9 |
35 | VALJAVEC Tadej | SLO | ALM | 9 |
36 | VOECKLER Thomas | FRA | BBO | 8 |
37 | KIRYIENKA Vasil | BLR | GCE | 8 |
38 | PALUMBO Giuseppe | ITA | ASA | 8 |
39 | SCARSELLI Leonardo | ITA | ISD | 8 |
40 | RODRIGUEZ Jackson | VEN | SDA | 8 |
41 | VOIGT Jens | GER | SAX | 7 |
42 | MORI Manuele | ITA | LAM | 7 |
43 | LUND Anders | DEN | SAX | 7 |
44 | FORSTER Robert | GER | MRM | 7 |
45 | KESSIAKOFF Fredrik | SWE | FUJ | 6 |
46 | PIETROPOLLI Daniele | ITA | LPR | 6 |
47 | DEVENYNS Dries | BEL | QST | 6 |
48 | BELLOTTI Francesco | ITA | BAR | 6 |
49 | HUZARSKI Bartosz | POL | ISD | 6 |
50 | KLOSTERGAARD Kasper | DEN | SAX | 6 |
51 | IGNATIEV Mikhail | RUS | KAT | 6 |
52 | POPOVYCH Yaroslav | UKR | AST | 5 |
53 | TEN DAM Laurens | NED | RAB | 5 |
54 | FOTHEN Thomas | GER | MRM | 5 |
55 | SERPA PEREZ Jose Rodolfo | COL | SDA | 4 |
56 | BONNAFOND Guillaume | FRA | ALM | 4 |
57 | LONGO BORGHINI Paolo | ITA | BAR | 4 |
58 | KRIVTSOV Yuriy | UKR | ALM | 4 |
59 | KLIMOV Serguei | RUS | KAT | 4 |
60 | ROHREGGER Thomas | AUT | MRM | 3 |
61 | VORGANOV Eduard | RUS | XGZ | 3 |
62 | VISCONTI Giovanni | ITA | ISD | 3 |
63 | DE BONIS Francesco | ITA | SDA | 3 |
64 | SCHRODER Bjorn | GER | MRM | 3 |
65 | ISAICHEV Vladimir | RUS | XGZ | 3 |
66 | CAPECCHI Eros | ITA | FUJ | 2 |
67 | MARTINEZ ACEVEDO Serafin | ESP | XGZ | 2 |
68 | CHAINEL Steve | FRA | BBO | 2 |
69 | HINAULT Sebastien | FRA | ALM | 2 |
70 | BRUSEGHIN Marzio | ITA | LAM | 1 |
71 | MASCIARELLI Francesco | ITA | ASA | 1 |
72 | ARDILA CANO Mauricio Alberto | COL | RAB | 1 |
73 | MONTAGUTI Matteo | ITA | LPR | 1 |
74 | STANNARD Ian | GBR | ISD | 1 |
75 | CHIARINI Riccardo | ITA | LPR | 1 |
76 | BARRY Michael | CAN | THR | 1 |